Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12
Pokaż wyniki od 111 do 115 z 115

Wątek: Zadanie Kryzysowe - Cztery Wiatry - prośba o opinię

  1. #111
    Osadnik Awatar Ludwig47
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A u mnie w ostatnim 10 zadaniu w przygodzie Z ZASKOCZENIA granit załapałem za pierwszym razem więc czasem CUDA się zdarzają

  2. #112
    act1989
    Przygoda Azyl z granitem jest totalną porażką !! Robiłem 3 podejścia do tej przygody z ludzikami którymi mam tzn normalnie bez bloków zwykłymi generałami. Spłukałem się ze wszystkiego co miałem żeby kupić a potem przejść a w dropach jakieś badziewia i 3x tytan. Więc się pytam czy jest bo na tym zadaniu wydałem więcej niż dostane na koniec !! Czytając posty zgadzam się z innymi graczami poprzednikami, pomysł totalnie nietrafiony, nie wiem jaki cel tego jest ale na pewno nie jest gra po stronie gracza.
    Ostatnio edytowane przez act1989 ; 03.03.2013 o 14:23

  3. #113
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.12.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no cóż, skuszony wydłużeniem terminu zadania o tydzień rozpocząłem kolejny azyl i już przez nieuwagę straciłem 110 Kuszników. Jeśli nie uzyskam granitu, to będzie dotkliwa strata Dalej twierdzę, że to zadanie winno być bezterminowe i zupełnie nie rozumiem dlaczego nie można go pozostawić na podobieństwo zadań pobocznych...

  4. #114
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.12.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i znowu bale egzotyczne.

  5. #115
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mnie się udało za 3 razem granit w Azylu...

    Ale teraz jestem w ostatnim zadaniu, granit z przygody "Starzy Przyjaciele". Na razie 3 podejścia i granitu nie ma...

    Pytanie, dlaczego geniusze z BB wymyślili sobie akurat te przygodę? Można ją tylko kupić na handlu lub dostać w dropie z Bagiennej Wiedźmy. Szansa trafienie to około 25%. Zatem trzeba przejść statystycznie 4 Bagienne Wiedźmy aby otrzymać 1 przygodę Starzy Przyjaciele...

    Właśnie robię 4 podejście do Bagiennej dzisiaj... pozostałe 3 bez dropa ze Starymi Przyjacielami.

    Równie dobrze z tym zadaniem można się bujać 2 tygodnie i go nie skończyć.

    Zadania zadaniami, ale nie powinny być aż tak losowe w zaliczaniu. Ten element nie został dobrze przemyślany przez panów z BB.

    No i udało się za 4 podejściem do Starych Przyjaciół zdobyć granit...
    Ostatnio edytowane przez Slavetti ; 04.03.2013 o 10:58

Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.