Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: błąd w przygodzie "Banici"

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród

    błąd w przygodzie "Banici"

    Hej, dziś byłam świadkiem śmiesznej sytuacji, moja koleżanka zaczynając przygodę Banici wtargnęła ze swoim wojskiem na zupełnie czystą wyspę bez wrogich obozów, na której do końca zostało 12h, ale gdyby tego było mało to przygoda w szczegółach miała 4 graczy.
    Pisze ten post bo wiem że jak ona pisała o tym na pomocy w grze to nikt jej nie wierzył tak jak ja na początku dopóki sama nie zobaczyłam
    Aktualnie przygoda została anulowana bo co innego zrobić, i trzeba kupić nowa.

    Może pomoc techniczna jakoś na to odpowie, co to był za błąd, żeby to się innym nie zdarzało.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: banici.jpg, 
wyświetleń: 462, 
rozmiar: 48.0 KB, 
ID: 953.  

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ta gra sie wogole cala sypie ...
    Genkowie znikaja
    Nie mozna sie zalogowac...
    Na przygody nie mozna wejsc albo maja bledy
    i wiele innych

    A support siedzi i sie smieje....

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Madzia0005 nawet jakbys napisala 10000x na forum to ci nic to nie da bo pomoc techniczna tu nie zagląda. Zgłoś do supportu. Chodz nie wiem czy gra jest warta świeczki. Banic są dość tanią przygodą, a użeranie sie z supportem to krzysz pański.

    Takie coś jak prezentuje scr sie zdarzało, ale dość dawno temu, ale widać ze przygody z tamtego okresu jeszcze krążą na handlu.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    miałam tak kiedys z bagienna wiedzma - napisałam do suportu i oddali mi cene przygody w mapkach

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi przed chwilą w przygodzie Banici podczas robienia bloku, weteran, który szedł na obóz przywódcy zniknął po drodze. Pojawił się dopiero po pewnym czasie i zaatakował obóz, który powinien, szkoda tylko że zanim się pojawił to straciłam wojsko na blokach. To był jeden z łatwiejszych bloków. Nie wiem co oni odstawili z tą grą po ostatniej konserwacji!

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja dwa razy z rzędu miałem sytuacje że generał blokujący zaatakował, a blokowany obóz i tak przejął weterana w bloku G3 wg Poznańczyka i dziwnie skacze właśnie generał blokujący jak obozy zostaną zablokowane, rusza skokami znika na chwile i jest parę odległości do przodu .

  7. #7
    konkur4
    Ja to np. nie moge wyjść z przygody...
    Gra się zwiesza, i wymagany jest relog, co bardziej śmieszne odświeżenie strony wywala do kolejki logowania...
    Ta gra powoli podupada...

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Miałem sytuację kiedy aktywnych graczy było 0.
    Ale dropa dostałem

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Lucas-Szatek
    Dołączył
    28.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gram przygodę Banici i przez konserwacje straciłem 300 konnych. Mój weteran zaatakował inny obóz niż mu wskazałem, przez to nie zdążę zrobić 4 wiatrów ze względu na czas regeneracji wojska. Nawet jak kliknęłem na obóz weterana podczas tej pomylonej walki to była ikona ataku na obozie który chciałem zaatakować a walka odbyła się gdzie indziej. Chodzi mi o blok z obozami E F 7 wg. poradnika Poznańczyka. Napisałem do supportu więc radze zrobić to samo jak będzie nas dużo to może będzie jakaś rekompensata. Nie po to człowiek się stara i traci zasoby na zadanie żeby przez jakiś bug wszystko stracić. Poza tym dostałem bana za wyrażenie swojej opinii na globalu. Pozdro Lucas-Szatek

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety masz marne szanse na rekompensatę ponieważ bloki w suporcie są na cenzurowanym. O problemach i ich rozwiązaniu w G3 już ludzie pisali. Dodam że sprawdza się wysyłanie weterana dopiero jak 1 atakujący jest w połowie drogi do blokowanego obozu.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.