Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą/usunięciem wymogu na azyl bandytów w zadaniu cztery wiatry

Głosujących
413. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    356 86.20%
  • Nie

    57 13.80%
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: Zmiana 5 zadania w czterech wiatrach

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra

    Zmiana 5 zadania w czterech wiatrach

    5 Zadanie - Wytrenuj w koszarach daną liczbę Żołnierzy: 120 Znajdź 600 szt granitu podczas przygody "Azyl bandytów"

    Witam,
    o ile wytrenowanie 120 żołnierzy jest możliwe i nawet uzasadnione to " Znajdź 600 szt granitu podczas przygody "Azyl bandytów" " to jakiś absurd.
    Ta przygoda jest nie do dostania inaczej niż w sklepie za 200 mapek. Szansa wypadnięcia granitu to 33%. Jak można w 2 tygodnie uzbierać 200 fragmentów map albo tyle monet, żeby je kupić po kilka razy??
    Pomysł z tą przygodą jest zupełnie nie trafiony. Moim zdaniem stanowiła by ona zaporę nawet dla 50 lvl. Fajnie, że jednym się może udać i mają to z głowy, ale to nie na tym chyba ma polegać...

    Nie powinien ślepy fart decydować, czy w ogóle będziesz w stanie przejść cztery wiatry.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    hihi, zobacz sobie co wysokie lvle maja w ostatnim zadaniu

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez arko00 Zobacz posta
    hihi, zobacz sobie co wysokie lvle maja w ostatnim zadaniu
    Tak, ale to jest przygoda multi więc chociaż możecie we dwóch robić i dwa razy swoje szanse zwiększyć.

  4. #4
    Osadnik Awatar Dwardssad
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Zagłosowałem na tak, bo przygoda 'Azyl bandytów' jest tylko do kupienia u kupca - według mnie twórcy gry powinni ja udostępnić do znalezienia (wtedy nie byłoby aż tak wielkiego problemu z ukończeniem zadania z pozyskaniem granitu z dropa przygody), tak samo powinny być inne przygody udostępnione do znalezienia przez Odkrywce; wystarczy dać mały % szansy do 'wyczajenia' takiej przygody aby nie było za łatwo i większość będzie zadowolona.
    C.E.N.Z.U.R.A !

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar alexa90
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Macie rację, zarówno zadanie z Azylem, jak i Starymi Przyjaciółmi, mijają się z celem. Jednak szczerze wątpię, żeby usunięto czy zmieniono te zadania: support i informatycy i tak mają wystarczająco dużo roboty z czatem, błędami, kolejką logowania itp., itd...

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też nie wieżę że coś zmienią, ale myślę że i tak warto pisać, może przy kolejnej odsłonie zadania będą bardziej przemyślane. Zadania 36-45 według mnie są najtrudniejsze, a sama mam 48lvl więc mogłabym narzekać jak to ja mam źle. Dali przygody jednoosobowe, gdzie na wyższych lvlach są 2 lub 3 osobowe. Jeszcze byłoby akceptowalne tak jak przy banitach- przejdź z ograniczoną stratą wojska- gdzie wiadomo że wydatek jest jednorazowy, ale z tym warunkiem uzyskania granitu to porażka. Warunek konkretnego dropu mogliby dawać, ale jeżeli zadaniem jest prosta i łatwo dostępna przygoda. Dla mnie jest też absurdalne wrzucanie do jednego wora osób z 36 i 45 lvlem- jest między nimi przepaść. No i nagroda uważam że dla wszystkich powinna być taka sama, przecież zadania są niby dostosowane do poziomu gracza, czyli teoretycznie każdy namęczy się tyle samo- to zrozumiałe by było że to samo dostanie w nagrodę.

  7. #7
    Osadnik Awatar lolaebola
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Pomysł bardzo dobry ale źle dobrane przygody. Jeżeli mam mieć konkretny drop niech przygody przyniosą mi odkrywcy.
    Kto uzbiera kolejnych 200 map na Azyl Bandytów.

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W tym cyklu z zadaniami, nie ma szans na jakakolwiek zmiane, co najwyżej może przy następnych takich ciągach zadan bardziej sie zastanowią. Wg mnie dobrym rozwiązaniem by było jakby granit trzeba było zdobyć z przygód które znosi odkrywca, a takie tylko za mapy w sklepie, wykonać jedynie (ewentualnie z jakimis tam stratami)

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    W tym cyklu z zadaniami, nie ma szans na jakakolwiek zmiane, co najwyżej może przy następnych takich ciągach zadan bardziej sie zastanowią. Wg mnie dobrym rozwiązaniem by było jakby granit trzeba było zdobyć z przygód które znosi odkrywca, a takie tylko za mapy w sklepie, wykonać jedynie (ewentualnie z jakimis tam stratami)
    Dlaczego nie ma szans ??
    Zawsze mogą nam od górnie zaliczyć te wymogi, podesłać przygody itd.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Racja przed chwilą ukończyłem azyl bandytów i oczywiście zonk wypadł bele egzotyczne już bym wolał zadania aby tylko ukończyć tą przygodę aniżeli łapać konkretny surowiec, bo przynajmniej każdy by raz wydał te 200 map na zakup i miał pewność zaliczenia tego zadania.

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.