Zobacz wyniki ankiety: Jaką chiałbys dostać rekompensate?

Głosujących
623. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Szybki Generał

    122 19.58%
  • Tubylec

    35 5.62%
  • ponad 1k klejnotów

    249 39.97%
  • 10 patentów

    64 10.27%
  • zestaw przygód (epickich)

    25 4.01%
  • zestaw premii (nie jeden kosz owoców egzo)

    1 0.16%
  • nową unikatową PRZYDATNĄ rzecz

    40 6.42%
  • silos i młyn wodny

    87 13.96%
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 60

Wątek: Sugestia Rekompensaty

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    o tak, bug z koszami zrekompensowałby mi nawet te bany

  2. #42
    Osadnik Awatar Nimphianey
    Dołączył
    24.01.2013
    Posty
    50
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez JackDanieIs Zobacz posta
    gwiazdke z nieba.

    a na poważnie - administracja nie może sobie tak łatwo pozwolić na realny darmowy profit z jej strony wobec wszystkich graczy; takie manufaktury dotkliwie zaburzyły rynkiem węgla, podobnie byłoby z młynem wodnym, ale inną pierdołą tego typu.
    Zgodzę się tu z Tobą, aczkolwiek "rekompensata" w postaci tych koszy owoców to chyba marna rzecz. Kolega może faktycznie przesadził z tymi rzeczami, hmm a ja bym była np. za klejnotami zawsze się przydadzą, albo czymś innym, rzeczą która by się mi przydała, a która jednocześnie by nie zaburzyła niczego.

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    no myśle że za takie jaja to musi być rekompensata...
    a to z tym zadaniem wydarzenie to są jakieś istne jajaDD
    robie banitów i kilkanaśćie razy z rzędu mnie wywala z serwera ile razy w nich werjde
    to jak ja mam te zadanie wykonać?
    niech ktoś z tym porządek zrobi

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    ja robię Z zaskoczenia 500 map się pójdzie...

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Inicjatywa bardzo dobra, popieram, ale niestety znowu (o ile w ogóle) skończy się na tym co pisał już ktoś wcześniej - jakaś wiedźma narobiła syfu a my jako ci dobrzy odpalimy Wam, DRODZY gracze po 100 monetek gildii.... Dziękujemy ale ponosimy znacznie większe straty niż 100 monet :/ ***
    * w miejscu gwiazdek chciałbym wstawić wiązankę słów 18+ ale powstrzymam się, gdyż jest to forum publiczne

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Kolonia
    Coz, osobiscie kilka tysiecy monet w plecy jestem, oraz od paru dni nie mam mozliwosci wykonania odpalonych Banitow do wydarzenia.

    Problem podobno ma byc szybko rozwiazany, lecz osobiscie wnosze o jakas realna rekompensate, czyli wydluzenie czasu na wykonanie eventu o tydzien, w koncu od piatku ludzie sie zalogowac nie moga z tego co na forum widzialem, za dnia to jest praktycznie nie mozliwe, a nie kazdy moze siedziec po nocach i klepac przygody.

    Oraz jakis profit przedmiotowy ktory nie zniszczy rynku, czyli np koszyki, lub inny buff, x3 lub x4 sadze ze by nie zaszkodzil, w ilosci np 5 sztuk? moze i sporo, lecz biorac pod uwage ze 2 dni jechalem prawie w ogole bez buffow, oraz nie moglem nikogo poprosic o buffy... (niektorzy mogli byc w jeszcze gorszej sytuacji), jakas przygode, np jedna z wymaganych do wykonania wydarzenia.. czemu by nie Azyl Bandytow, oraz z tej czesci questa odpowiednio dla okreslonych lvli, albo Pisanek troche, sadze ze nie pogardziliby gracze tym

  7. #47
    Osadnik Awatar WaszkoG
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Drodzy Gracze,

    od piątku w grze występuje kolejka logowania, która może opóźniać wejście do gry.

    Aktywacja kolejki logowania była niezbędna, aby zapewnić stabilniejszą pracę
    serwerów. Cel został osiągnięty, serwery działają stabilnie, jednak logowanie
    do gry dla wielu osób jest znacząco utrudnione.

    Chcę Was zapewnić, że obecna sytuacja nie zadowala również nas, a prace związane z jej poprawą zostały już rozpoczęte. Dotychczasowe rezultaty są obiecujące, jednak zanim jakiekolwiek modyfikacje będą mogły trafić na polskie serwery The Settlers Online, muszą one przejść szereg testów.

    Gdy pojawią się nowe informacje o postępach, od razu o tym poinformuję.

    BB_xaar
    czyli po naszemu klada na tym lache i nie maja sobie nic do zarzucenia....

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.06.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Nie, no fajnie, że serwery stabilnie chodzą. Tylko, że właśnie nie chodzą.
    A kolejka, też fajnie że jest. Tylko dlaczego jedni ciągle na nią wpadają praktycznie od 11 do 22 a inni logują się jakby tej kolejki w ogóle nie było?
    Sama kolejka też raz sie sukcesywnie opróżnia i daje się dobić do serwera, a innym razem zejdzie z 900 do 300 i stanie, po czym zaczyna liczyć od nowa.
    A najlepsze jest jest coś co od wczoraj zauważyłam. Jestem, dostałam się do gry (dwie kopalnie żłota się zapadly ale przecież to szczegół). Radosna wchodzę w przygodę. I "odśwież stronę". Oczywiście wywaliło przy próbie przejścia na przygodę. I kolejka logowania od nowa

    Tak, kolejka logowania naprawdę rozwiązała problem serwerów. Teraz wszystko działa idealnie!

  9. #49
    Osadnik Awatar Archax
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a więc wolisz gdy generałowie sobie robią wolne w drodze na przygodę. i nie wiem gdzie ty grasz bo ja żadnej kolejki nie mam, z gry mnie nie wywala i wszystko działa jak należy. a co do rekompensaty i twoich pomysłów powiem tak: chyba się nie myłeś
    Szybki Generał
    Tubylec
    ponad 1k klejnotów
    10 patentów
    zestaw przygód (epickich)
    zestaw premii (nie jeden kosz owoców egzo)
    nową unikatową PRZYDATNĄ rzecz
    silos i młyn wodny

    silos i młyn (coś koło 4-6k monet) zestaw epickich przygód (też koło tyle)... za to że nie mogłeś zrobić przygody? wystarczyło chwile zaczekać i gienek powrócił. a 100m gildi za błędy przy zadaniach gildi to chyba dobrze odzwierciedla to coś stracił. tak na prawde jest to tylko ich dobra wola bo równie dobrze mogli nie dawać nic i jedynie przeprosić za utrudnienia powinieneś być szczęśliwy z tego jednego kosza

  10. #50
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    kolejki nie masz ja mam po poludniu 2k i mi nie gadaj ze nie masz!!!!!!
    to sa sugestie a i tak nic nie dostaniemy jak zawsze
    zreszta to jest na serwerze kolonia a nie na twoim
    ( ) ( ) 16.03.2012 START --> 28.03.2012-16.06.2012 Good Of Angels[Good] --> 16.06.2012-19.09.2012 LegionOfSettlersTeam[LOST] --> 20.09.2012-31.05.2013 KrwawaArmiaCiemności[KAC] --> 02.06.2013-forever? a be ce( . ) ( . )[TUT0R] ( ) ( )
    Zapraszam do zapoznania się z gildią.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.