Zobacz wyniki ankiety: Jaką chiałbys dostać rekompensate?

Głosujących
623. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Szybki Generał

    122 19.58%
  • Tubylec

    35 5.62%
  • ponad 1k klejnotów

    249 39.97%
  • 10 patentów

    64 10.27%
  • zestaw przygód (epickich)

    25 4.01%
  • zestaw premii (nie jeden kosz owoców egzo)

    1 0.16%
  • nową unikatową PRZYDATNĄ rzecz

    40 6.42%
  • silos i młyn wodny

    87 13.96%
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60

Wątek: Sugestia Rekompensaty

  1. #1
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia

    Sugestia Rekompensaty

    Z racji ogromnych strat w wioskach, robieniem przygód, wykonywaniu zadań dziennych, logowania czy gildyjnych postanowiłem stworzyć temat do rekompensaty której chcieliby gracze, a nie jakiegoś beznadziejnego kosza egotycznych owoców czy phi 100 monet gildii

    jest ankieta niech każdy kliknie co mu odpowiada

    pozdro erooo z Kolonii

  2. #2
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    gwiazdke z nieba.

    a na poważnie - administracja nie może sobie tak łatwo pozwolić na realny darmowy profit z jej strony wobec wszystkich graczy; takie manufaktury dotkliwie zaburzyły rynkiem węgla, podobnie byłoby z młynem wodnym, ale inną pierdołą tego typu.
    No fuck was given that day.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Wywalenie wszystkich odpowiedzialnych za ten stan rzeczy.Po co wam jakieś rekompensaty jeżeli to się może powtarzać co jakiś czas.

  4. #4
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez JackDanieIs Zobacz posta
    gwiazdke z nieba.

    a na poważnie - administracja nie może sobie tak łatwo pozwolić na realny darmowy profit z jej strony wobec wszystkich graczy; takie manufaktury dotkliwie zaburzyły rynkiem węgla, podobnie byłoby z młynem wodnym, ale inną pierdołą tego typu.
    byle nie meteoryt ;D
    to zagłosuj na klejnoty chyba że wolisz koszyk owoców lub latającego osadnika ..

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    To jak już jest taki temat to ja chce kopalnię klejnotów. Co tam, nie będę się rozdrabniał.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.01.2013
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Już to widze dostaniecie 5 koszy egzotyczny i przeprosiny Albo wogle support uda ze nic sie nie stalo

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to trochę zbyt sceptyczne, nie sądzicie? Jak dostaniemy coś poza koszem owoców to będzie wszystko

  8. #8
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    wiesz niektórzy potracili bardzo bardzo dużo

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Karopyta Zobacz posta
    Wywalenie wszystkich odpowiedzialnych za ten stan rzeczy.Po co wam jakieś rekompensaty jeżeli to się może powtarzać co jakiś czas.
    Jak będzie się to notorycznie powtarzało to powinniśmy my jako gracze złożyc do supportu jakąś oficjalną ugodę, oczywiście na naszą korzyść.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jestem z serweru; Słoneczny gród, dopiero teraz mi się pojawił ten problem i raczej żadnych strat nie poniosłem (przynajmniej jeszcze nie, bo jak jutro wstanę i dalej będzie to samo to Ubisoft będzie się składał na mój nowy stół) Popieram oczywiście was, zwłaszcza tych którzy tracą na tych zmianach i to w sensie dosłownym, a za rekompensatę dostają koszyk... to co najmniej śmieszne

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.