Strona 57 z 58 PierwszyPierwszy ... 7 47 55 56 57 58 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 578

Wątek: zadanie - cztery wiatry

  1. #561
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja ukończyłem wiatry w 8dni na 48lvlu, potrzebnych z 8 dropów z MM i 1 z ataku :-) Chyba dobry wynik.

  2. #562
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Komu udało się ukonczyc podzadanie Niewłaściwy czas.wychodować konie to nie problem , ale jak zdobyć 700 szt. granitu podczas wykonywania misji wyspa piratów.grałem to zadanie 3 razy ,wysyłałem poszukiwaczy na krótkie średnie i długie poszukiwania.Rezultat ani jednego granitu.moim zdaniem zadania /losowe/ takie jak to gdzie nie ma się wpływu na rezultat poszukiwań w ogóle nie powinny się pojawiać

  3. #563
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    pytanie mam, mam zadanie ostatnie ze musze znalezc 150 kamienia w krotkich poszukiwaniach znalazlo mi 25 i 100 ale zaliczylo tylko 25. o co chodzi? czemu nie 125???

  4. #564
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Masakra - mrocznych kapłanów robiłem 7x. Co dziwniejsze na zaproszonym do przygody koledze granit wypadał, a u mnie bale egzotyka.

  5. #565
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez OGABI Zobacz posta
    Komu udało się ukonczyc podzadanie Niewłaściwy czas.wychodować konie to nie problem , ale jak zdobyć 700 szt. granitu podczas wykonywania misji wyspa piratów.grałem to zadanie 3 razy ,wysyłałem poszukiwaczy na krótkie średnie i długie poszukiwania.Rezultat ani jednego granitu.moim zdaniem zadania /losowe/ takie jak to gdzie nie ma się wpływu na rezultat poszukiwań w ogóle nie powinny się pojawiać
    Mi siadł granit w wyspie piratów dopiero za 4 razem. Ogólnie dziś ukończyłem 4 wiary, ale z tą losowością to rzeczywiście przesadzili.
    Pozdrawiam wszystkich wytrwałych.

  6. #566
    Początkujący Osadnik Awatar violkademolka
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem pokrzywdzona i wsciekla.Nie dostałam wogóle eventu 4 wiatry.Pisalam chyba z 20 razy do supportu i oczywiscie echo odpowiedzi.Brak mozliwosci zdobycia nagrod i dodatkowej rozrywki powoduje moje zrazanie sie do gry,a wlkasciwie jej tworcow w Polsce.W niemczech nikt by tak nie potraktowal gracza i to do tego ladujacego zywa kase na konto tworcoaw,czyli ich wspierajac.Czuje sie zlekcewazona i zaczynam zastanawiac sie nad pozuceniem Settlersow.Violka

  7. #567
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam 35lvl, zaczętą przygodę Okrada bogatych (ostatni atak został) i jakieś 3k expa do 36lvl
    co robić?????????
    zaznaczam że w czterych wiatrach zastało mi ostatnie zadanie do wykonania!!!!!!!!! (misja)

  8. #568
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    blackXul

    "Wg. mnie zadania nawet fajne, ale dawanie do zrobienia przygód, które można kupić tylko za mapki (i to dużą ich ilość) jest trochę przegięciem, bo nawet na handlu zaczyna ich brakować w rozsądnych cenach. Dać 3-4k za przygodę, z której nie ma żadnego sensownego dropa, jedynie jest sensowne PD, ale to można taniej nabić (mówię o ataku z zaskoczenia)
    A żeby było śmiesznie to granit, przynajmniej w moim przypadku, nie chce wpaść
    11 dropów bez granitu, 8 razy z rzędu tytan
    prawdopodobieństwo niewpadnięcia tytanu w 11 kolejnych dropach (zakładając, że dropy są niezależne od siebie) wynosi "aż" 0.01156, a wpadnięcia przynajmniej raz 0.9884, rozumie można mieć pecha, ale są jakieś granice
    a szansa na tytan 8 razy z rzędu wynosi 1:6561
    Ktoś przebije? :P "

    graj w lotto

  9. #569
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.11.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra
    d00pek nie wydaje mi sie zeby to ostatnie zadanie Ci sie zmienilo. One juz sa po prostu przyznane i koniec. 2. Jesli przejdziesz bogatych to zawsze najpierw nagroda (drop+exp) wpada Ci do wiadomosci i dopoki tego nie klikniesz to ani exp ani drop nie zostanie Ci przyznany (moze wisiec nawet kilka dni w wiadomosciach). Przejdziesz sobie 4 wiatry i dopiero wtedy zatwierdzisz dropa z bogatych. Bedziesz mial pewnosc

  10. #570
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    .. ja się podaje 7 x razy azyl i co na zmianę tytan albo bale ,

Strona 57 z 58 PierwszyPierwszy ... 7 47 55 56 57 58 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.