Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Przestrzeń do gry i kolejne 'pokolenie'

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar LazyDragon91
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przestrzeń do gry i kolejne 'pokolenie'

    Witam!
    Nie ukrywam, że temat jest o tym jak bardzo niecierpliwie czekam na kolejny (nowy) polski serwer. Chciałbym podyskutować na ten temat i jednocześnie dopytać jakie są szanse, że takowy powstanie w najbliższym czasie. Od dodania ostatnich serwerów dwóch minęło pół roku i zostały one zapełnione na 70% oraz 80% (obecnie).
    Może to już pora aby ruszyć z kolejną edycją i ściągnąć tłumek graczy (takich jak ja) niecierpliwie czekających na okazje, aby móc zacząć od nowa i wystartować w najważniejszym wyścigu jakim jest "ustawienie się na początku gry"?
    W oczekiwaniu na nowy serwer....

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a my czekamy aż gra da coś lvlom 50+ i tym co mają już budynki 5 lvl.
    Pół roku na 50 lvl wielu siedzi i nic - chyba BB nie zależy na tych co już mają zbudowane wioski tylko na nowych co dopiero zaczynają.

    Co robić jak już lvl max i budynki max? Niech BB sobie zada to pytanie jeśli zależy im na graczach.

  3. #3
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez LazyDragon91 Zobacz posta
    Może to już pora aby ruszyć z kolejną edycją i ściągnąć tłumek graczy (takich jak ja) niecierpliwie czekających na okazje, aby móc zacząć od nowa i wystartować w najważniejszym wyścigu jakim jest "ustawienie się na początku gry"?
    Zaloz sobie konto na serwerze EU (czyli http://www.thesettlersonline.com ) - wolno to zrobic i tam sobie graj od poczatku.

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez LazyDragon91 Zobacz posta
    Może to już pora aby ruszyć z kolejną edycją i ściągnąć tłumek graczy (takich jak ja) niecierpliwie czekających na okazje, aby móc zacząć od nowa i wystartować w najważniejszym wyścigu jakim jest "ustawienie się na początku gry"?
    Nie rozumiem parcia na "ustawienie się na początku gry" w sytuacji gdy nie ma ŻADNYCH statystyk oprócz podglądu na level swoich znajomych. Póki co brak PvP, które nawet jak wejdzie to i tak w założeniach wyspa główna ma być nietykalna a ewentualna walka między graczami ma się toczyć na "terytoriach zewnętrznych". Na siłę chcesz zrobić z TSO jakiś wyścig szczurów, a np. dla mnie podstawową zaletą tej gry jest właśnie to, że nie ma parcia na wynik i każdy może grać w takim tempie i rozwijać się w takim stylu jaki mu najbardziej odpowiada bez obaw że zostanie zmieciony w czasie gdy go nie ma w grze.

  5. #5
    Osadnik Awatar P4wel3011
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LazyDragon91 Zobacz posta
    Może to już pora aby ruszyć z kolejną edycją i ściągnąć tłumek graczy (takich jak ja) niecierpliwie czekających na okazje, aby móc zacząć od nowa i wystartować w najważniejszym wyścigu jakim jest "ustawienie się na początku gry"?
    Smoku, chcesz wystartować, by znów zakończyć grę na 38lvl? Bo wiesz, wyścig chwilowo kończy się trochę dalej...
    Bezwiednie przechodzimy od wieku, w którym mówimy: „takie będzie moje życie”, do wieku, w którym stwierdzamy: „takie jest życie”.

  6. #6
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez LazyDragon91 Zobacz posta
    Witam!
    Nie ukrywam, że temat jest o tym jak bardzo niecierpliwie czekam na kolejny (nowy) polski serwer. Chciałbym podyskutować na ten temat i jednocześnie dopytać jakie są szanse, że takowy powstanie w najbliższym czasie. Od dodania ostatnich serwerów dwóch minęło pół roku i zostały one zapełnione na 70% oraz 80% (obecnie).
    Może to już pora aby ruszyć z kolejną edycją i ściągnąć tłumek graczy (takich jak ja) niecierpliwie czekających na okazje, aby móc zacząć od nowa i wystartować w najważniejszym wyścigu jakim jest "ustawienie się na początku gry"?
    Jak dla mnie twoja opcja jest nie trafiona , jest masa usterek jakie powinny zostać usunięte nie licząc rozwinięcia gry dla tych co mają już 50+ lev a nie zakładanie nowych serwer.

    Ps 1. Nie mam 50+ bo mi nie spieszno , bo co potem będę miał robić.
    Ps 2. Czekam na naprawę zadania * Więcej Jednostek * bo aż strach go wykonywać jak po tym gra się sypie.

  7. #7
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hunkar Zobacz posta
    Ps 2. Czekam na naprawę zadania * Więcej Jednostek * bo aż strach go wykonywać jak po tym gra się sypie.
    Jestem na 50 levelu i mam wszystkie zadania wykonane. Gra mi się nie posypała

  8. #8
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Hunkar Zobacz posta
    ...dla tych co mają już 50+ lev...
    Nie ma czegoś takiego jak level 50+ Jest level 50. Kropka. I cały czas czekamy na ten upragniony +

    Ale popieram w całej rozciągłości. Jeszcze trochę i skończy się tak, że będzie pełno "martwych dusz" z 50 lvl bo ludziom się znudzi czekanie i znajdą sobie innego złodzieja czasu.

  9. #9
    Osadnik Awatar Ludwig47
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co prawda ja na razie na lvl48 ale obawiam się co będzie jak już dobije do 50lvl? Jest za 50+

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar LazyDragon91
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Zaloz sobie konto na serwerze EU (czyli http://www.thesettlersonline.com ) - wolno to zrobic i tam sobie graj od poczatku.
    Da się gdzieś sprawdzić listę serwerów z datami ich startu?
    W oczekiwaniu na nowy serwer....

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.