Zamknięty wątek
Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 106

Wątek: Przygoda Banici

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    Dziś robiłem banitów w opcji na weterana 250 zgodnie z poradnikiem Poznańczyka. Przed konserwą bloki mi zawsze wychodziły chyba, że przysnąłem i pomieszałem w ustawieniach , ale to moja wina. Po konserwie poległem na G3. Od tego czasu klepie obóz E w G3 (straty gdzieś koło 30 R) i mam 100% pewność że mi nie wetnie bloków. Co do czekania z wypuszczeniem generałów to z reguły zawsze biorę poprawki na lagi i obserwuje kiedy gamonie wychodzą z obozów. Czasami liczę do 3 czasami do 5. Nie ma reguły. W G1 zawsze puszczam generała znacznie później (mam jakiś tam punkt odniesienia). Przyznam że gro rzeczy robię na "czuja" ale jak się zrobiło już ponad 100 banitów i tak średnio po 2 dziennie to już się widzi czy coś nie gra.

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zasada jest jedna, lepiej dłużej poczekać z wypuszczeniem generała niż się spieszyć, ja zawsze liczę co najmniej do pięciu, po prostu jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że weteran nie zdąży ubić przywódcy (rundy na blokach są dość długie) niż to że generał zmieni cel.

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Również przed konserwacją nie miałam problemów z blokami w banitach. Teraz również poległam na g3. Nie z mojej winy. Natomiast zauważyłam, że wysyłając bloki na ostatnie obozy był moment, kiedy zwykli generałowe rozpoczęli walkę w dwóch ostatnich obozach blokowanych i chwilę potem weteran, który szedł ładnie za nimi w równej odległości nagle zaczął przeskakiwać o kilka pól na raz. Sytuacja powtórzyła się przy kolejnych banitach oraz u mojego kolegi. Zastanawiam się czy to celowe działanie w próbie likwidacji bloków (różna prędkość podróżowania generałów), czy zwykłe pokonserwacyjne błędy. Na chwilę obecną Banitów odpuszczam. Jeśli ktoś zauważył podobny problem z blokami w innych przygodach dajcie znać proszę, żeby nie utopić więcej ludzi. Szczególnie elitarnych.

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    Generał dostaje świra w momencie kiedy wejdzie w strefę oddziaływania blokowanego obozu w którym trwa walka. Dlatego na początku jest cacy. Potem nagłe przyspieszenie i włazi w strefę obozu F.

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Calvana80 Zobacz posta
    Również przed konserwacją nie miałam problemów z blokami w banitach. Teraz również poległam na g3. Nie z mojej winy. Natomiast zauważyłam, że wysyłając bloki na ostatnie obozy był moment, kiedy zwykli generałowe rozpoczęli walkę w dwóch ostatnich obozach blokowanych i chwilę potem weteran, który szedł ładnie za nimi w równej odległości nagle zaczął przeskakiwać o kilka pól na raz. Sytuacja powtórzyła się przy kolejnych banitach oraz u mojego kolegi. Zastanawiam się czy to celowe działanie w próbie likwidacji bloków (różna prędkość podróżowania generałów), czy zwykłe pokonserwacyjne błędy. Na chwilę obecną Banitów odpuszczam. Jeśli ktoś zauważył podobny problem z blokami w innych przygodach dajcie znać proszę, żeby nie utopić więcej ludzi. Szczególnie elitarnych.
    Niestety taka sytuacja zdarza się tez w innych przygodach ale jak na razie w 6 przygodach to widziałem ale nie mialo to wpływu na blok bo weteran przyśpieszał jak Genkowie blokujacy zaatakowali.

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.12.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zrobiłem blok na G3 z ustawieniem generałów zgodnie z poradnikiem poznańczyka, lecz puściłem około 3-4 sekund później i blok wszedł. Wysyłając od razu nie uda się, bo wpadnie w strefę obozu E i zacznie skakać. Teofilek dobrze radzi, odczekać z doświadczonym/weteranem i wejdzie.

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie czekajcie tylko przestawice wetka dalej w g3 juz to pisalem jak czekacie z puszczeniem a sa lagi to i tak jest duza szansa ze wyjda razem
    z drugiej strony dziwne ze ludzie dalej pisza cos o skakaniu i ze to bb niszczy bloki i wprowadza utrudnienia przeciez to bzdura po konserwie nic sie nie zmienilo tylko sa wieksza laggi i gienkowie wychodza razem
    dajcie wetka dalej na g3 wyjdzie razem innymi ale bedzie dalej stal w tym bloku jest 35sek luzu jak ktos na g3 traci to chyba nie potrafi myslec

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Żadne lagi. Ja nie mam lagów. W każdym ataku jak generał wejdzie w strafę obozu blokowanego zaczyna skoki. To BB na walentynki nas ukochał. Większość bloków wychodzi i to nawet z większym zapasem. Ale kilka w tym Banici i Azyl bez opóźnienia ataków to samobójstwo.
    Ostatnio edytowane przez johnyw ; 19.02.2013 o 09:19

  9. #69
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Ja też nie mam lagów. Generał przeksakuje. Nawet to przy niektórych blokach pomaga ,bo szybiej dociera do atakowanego obozu i ma więcej czasu, szczególnie jak się gra bez weterana

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Powiem wam coś lepszego. W Banitach na 12 obozie według poradnika Poznańczyka na weterana gdzie są dwie fale (1.97Ł 2.250K). Puściłam dwie fale ale po drugiej wetek mi przyszedł z 30 konnymi mniej co nie powinno tam zginąć ani jeden konny. Co jest grane? Ja już powoli ma dość tej niedopracowanej gry. Na innych serwerach słyszałam że znikają materiały z magazynów, a u mnie gdzieś giną konni

Zamknięty wątek
Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.