Zamknięty wątek
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 106

Wątek: Przygoda Banici

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj

    Przygoda Banici

    Witam mam prośbę gdzie mogę znależć poradnik do przygody Banici bez bloków dla weterana.
    korzystalem z poradnika Poznańczyka z blokami i 3 razy bloki się posypały ....

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wg poznańczyka zawsze bloki w banitach mi wychodziły. Popełniasz gdzieś błąd. Po za tym nie opłaca się robić bez bloków, więc takich poradników raczej nie ma.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sprawdzałem i robiłem dokładnie jak w poradniku zawsze na pierwszych blokach g1 są problemy...
    Weteran jak już ma zaatakować przywódce to zmienia cel lub nawet nawet zanim dojdzie to 2 generałów kończy (przegrana walka) ....
    Ostatnio edytowane przez fernando23 ; 08.02.2013 o 23:52

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    fernando, a czy tych dwóch generałów, któzy blokują obozy na czas przejścia generała to są zwykli generałowie z tawerny, czy może używasz w tym celu szybkich?

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zwykli z tawerny...
    Problem tak naprawdę mam tylko z pozycjami na g1

  6. #6
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wejdź w jakikolwiek symulator i sam oblicz na dostępne dla Ciebie wojsko.
    http://settlersonlinesimulator.com/d...fsimulator/pl/
    btw: dziwne bo mi bloki też zawsze wychodziły. Może masz słaby net, i są lagi?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    net 10 mega od neo....dy ale jakieś błędy sie pojawiają bo np. kilka minut temu robiłem blok na g2 no i generałowie wrócili, przywódca pokonany a na pozycje g3 nie mogłem przenieść wojska bo granica była w kolorze czerwonym czyli terytorium nie zdobyte a obozów wroga nie było.....

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez fernando23 Zobacz posta
    Sprawdzałem i robiłem dokładnie jak w poradniku zawsze na pierwszych blokach g1 są problemy...
    Weteran jak już ma zaatakować przywódce to zmienia cel lub nawet nawet zanim dojdzie to 2 generałów kończy (przegrana walka) ....
    Otwórz symulator i wydłuż sobie runde w bloku. A jak zmienia cel to go wyślij chwile później.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Z własnego doświadczenia wiem że przy pierwszym bloku pomyliłam kolejnosc atakownych obozow i to był jedyny raz gdy stracilam wojsko na Banitach.
    Teraz wychodza za kazdym razem, może i Ty sie pomyliłeś...

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Przygoda jest rewelacyjna, ale kilka modyfikacji jest potrzebnych. Jak masz szybki net, to wypuszczaj kolejnych generałów dopiero wtedy, gdy poprzedni pojawi się przy swoim obozie (czyli, puszczam z A, zaznaczam sobie B i dopiero jak pojawi się generał A, wypuszczam B... i tak dalej). Bloki są wystarczająco długie, że 2-3 sekundowe opóźnienia nie spowodują przegranej.
    W Bloku G2 lepiej puścić 128Konnych i 1 rekruta - wydłuża się blok o 1 rundkę ;-)
    W ostatnim Bloku weterana trzeba puścić wyraźnie z opóźnieniem, a do bloków wystarczy dodać po 1 rekrucie - i też się one wydłużają.

    Ja miałem 2x wtopę z blokami, bo za szybko wypuszczałem/za nerwowo/ a tam jest naprawdę dużo czasu...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.