Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Serwer zajęty

  1. #41
    Osadnik Awatar STEN
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie mogę się zalogować na wyspę - znowu.
    4 miesiące temu miałem problem z błędem "Obszar serwera uszkodzony.." i nie mogłem grać ponad miesiąc
    Coś mi się wydaje, że ta gra jako "Beta" będzie jeszcze długo funkcjonować :}
    Ostatnio edytowane przez STEN ; 29.01.2013 o 01:12

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mnie też dopadło, swoja droga w obliczu takich problemów post o konkursie na najlepsza grę jest co najmniej śmieszny, jak to ktoś na słonecznym napisał "nie dali by tego na główna gdyby się dało minusowac" prędzej mi ręka uschnie niż tam kliknę za tso

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Łączę się z wami w bólu, wyspa leży odłogiem

  4. #44
    kowalray
    Działaaaaaaa

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czyli patent czasem pomaga u mnie też widzę mogę w gildii wchodzić na wyspy, które dotknął dzisiejszy problem.... czekamy jeszcze na lepszą poradę niż restart gry dla gracza z 50 poziomem no i jak ktoś powyżej napisał - dołączam do prośby o zastanowienie się nad tym czy brak zadań gildii prawie 2 miesiące to jest normalna procedura współpracy supportu z graczami - bo raczej na miano gry roku nie zasługuje.....Dzisiaj plusik za szczęście w głowie minusy za 1,5 miesiąca obszaru serwera u jednego z moich kolegów (może to nawet przez to nie mamy zadań gildii - ale tego też nikt nie napisze wprost tylko przekazano do działu technicznego).....

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.