Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Ryczący byk (250 i 200) szybki loot

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Dodalem blok na ostatni oboz w wersji dla generala 200, dzieki aTenSion za sklad wojska

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Wersja weteran, 42lvl
    Jeżeli ktoś woli stracić rekrutów zamiast łuczników:
    3. (obóz) (100Ku, 100Si) 1: 200R 2: 20r 3: 249K 1EŻ (220R)
    4. (obóz) (40Ku, 60KMK, 100Si) 1: 200R 2: 249K 1EŻ (200R)
    420R zamiast 263Ł i 50R
    Ostatnio edytowane przez Bister ; 03.02.2014 o 21:12

  3. #23
    mart3300
    najlepszy poradnik na byka dzięki

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Stosowanie bloków z 1R jest nie do końca bezpieczne ze względu na różnego rodzaju lagi i opóźnienia serwera.
    Proponuję w bloku "A" układ 128 K, 72 EŻ. Daje minimum 4 rundy, a atak na wieżę trwa 1-2 rundy, więc jest w 100% bezpieczny, a weterana można sobie wypuścić z małym opóźnieniem.
    Podobnie z bloku "B" proponuję 150 K, 34 EŻ. Daje minimum 5 rund, a atak na wieżę trwa 2. Weterana można puścić z kilkusekundowym opóźnieniem, bo blok jest bezpieczny.
    Ostatnio edytowane przez knecht78 ; 15.03.2014 o 15:46

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez knecht78 Zobacz posta
    Stosowanie bloków z 1R jest nie do końca bezpieczne ze względu na różnego rodzaju lagi i opóźnienia serwera.
    Proponuję w bloku "A" układ 128 K, 72 EŻ. Daje minimum 4 rundy, a atak na wieżę trwa 1-2 rundy, więc jest w 100% bezpieczny, a weterana można sobie wypuścić z małym opóźnieniem.
    Podobnie z bloku "B" proponuję 150 K, 34 EŻ. Daje minimum 5 rund, a atak na wieżę trwa 2. Weterana można puścić z kilkusekundowym opóźnieniem, bo blok jest bezpieczny.
    Jest coś takiego jak odwrót, pozatym jak ktoś ma lagi to i ten blok może niewypalić, zresztą masz podane straty bez bloków

  6. #26
    mart3300
    zrobiłem minimum 100 razy byka na tym poradniku i ani razu nie bylo lipy

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    czemu nie ma zdjęcia z ustawieniami obozów na G1?

  8. #28
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez eXORRO Zobacz posta
    czemu nie ma zdjęcia z ustawieniami obozów na G1?
    Pewnie wygasl albo cos w tym rodzaju



    Masz tutaj z mojej lekkiej przerobki na mistrza i majora
    Ostatnio edytowane przez Tornados ; 01.07.2014 o 20:30

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Pewnie wygasl albo cos w tym rodzaju
    To nie tak , wiele firm hostingowych, które były bezpłatne, każą sobie teraz płacić, co prawda pojawiają się następne firmy darmowe, ale po jakimś czasie sytuacja się powtarza . Kiedyś na ten temat pisał gracz Vuirulent, nie wiem czy ten post gdzieś jeszcze jest, bo był krytykujący BB .
    EDIT : Znalazłem post datowany 12.06.2014 , cytuje :

    "To i ja się odezwę odnośnie poradników w tej grze. Pół roku proszenia się o podklejenie tematu z moimi poradnikami nie dało skutków. Wpadłem na pomysł by wykupić za własne pieniądze serwer i tam trzymać screeny (obciążenia były na tyle duże że mi zablokowali 2 miejsca gdzie poradniki trzymałem) i stworzyłem stronę na którą na razie bardzo powoli przenoszę te poradniki (dlaczego powoli? zaraz i o tym). Umiejscowiłem tam reklamy z nadzieją że część kosztów się zwróci. Po kilkunastu dniach od założenia strony otrzymałem propozycję z BB aby przenieść wszystkie poradniki ponownie na forum, że dadzą mi miejsce za darmo na własnym serwerze, że podkleją temat, będzie głosowanie które poradniki powinny być podklejone, rozważałem tą opcję jednak po dwóch miesiącach nic w tym temacie nie ruszyło, od cała działalność BB. Na dzień dzisiejszy już wiem że coraz szybciej trzeba je przenieść bo tu nic się nie zmieni ! "

    Oryginał pod adresem http://forum.thesettlersonline.pl/th...591#post154591
    Ostatnio edytowane przez jemen2 ; 01.07.2014 o 20:39 Powód: aktualizacja

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    grafiki wygasły, poradnik przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod_Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.