Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Informacja na testowym

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    opcja bez sensu i większej przyszłości

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o widze ktoś coś skasował, ciekawe czemu ? była tu informacja o jakimś nowym domku a teraz jej nie ma. Do netu co i raz przeciekają informację. Już widziałam np cenę wybudowania kopalni granitu oraz czasy jej pracy.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    obrazki wyciekaja bo w dojczlandzie GRACZE sami tworza wizerunki budynkow i ich opisy, co nie znaczy ze kiedys takie beda...

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    103
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez P4wel3011 Zobacz posta
    Jeśli powisisz 3 miesiące na 50lvl, to i z Ciebie zacznie wyłazić zgryźliwość, spowodowana oczekiwaniem na dalszy rozwój gry.
    hhee 3 miesiace ))
    Ja siedze na 50lvl od polowy sierpnia 2012r)

  5. #25
    Osadnik Awatar P4wel3011
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HDw3D Zobacz posta
    hhee 3 miesiace ))
    Ja siedze na 50lvl od polowy sierpnia 2012r)
    Ok, błysnąłeś, coś nowego do tematu wniosłeś?
    Bezwiednie przechodzimy od wieku, w którym mówimy: „takie będzie moje życie”, do wieku, w którym stwierdzamy: „takie jest życie”.

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    Drodzy Sponsorzy,

    mamy nadzieje że w 2013r nadal będziecie masowo kupować wersje pudełkowe gry oraz klejnoty. Nasz Dział Techniczny pracuje pełną parą tak aby Wam te klejnoty jak najszybciej się wyczerpały, oczywiście wiemy o błędach i nadal nie wiemy jak je poprawić, ale mamy nadzieję że kiedyś się dowiemy jak to zrobić i to zrobimy. Następne wersje nie będą pozbawione błędów i niestety będzie ich coraz więcej no bo idziemy na pełnej prędkości robiąc dla was nową wersję gry, a wiadomo wtedy o pomyłki nie jest trudno.

    Oto nowości :

    Nowa lipna przygoda nie wiemy dla kogo, ale jakby ktoś pytał to jest przecież coś nowego
    Nowe zupełnie nieopłacalne zadania
    Generałowie nadal na blokach będą ginąć bo przecież przygody należy robić obóz po obozie a nie jakieś bloki wymyślać, aha i lagi na przygodach 2 i 3 osobowych nadal będą żeby trudniej było.
    Jak coś się nowego dowiemy to Wam powiemy
    Testujcie z uśmiechem na ustach bo zawsze może być gorzej na Waszym serwerze.

    ps. nie mam papierów tłumacza przysięgłego jakby ktoś pytał.

    raczej wszyscy sie z toba zgodza

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.