Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Pytanie do graczy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia

    Pytanie do graczy

    Mam pytanie odnośnie Waszego nastawienia do wyczerpywania surowców. Czy większości graczy nie przeszkadza absurdalne tempo ich eksploatacji? Osobiście zwątpiłem kiedy trochę zaspałem pewnego razu do pracy. Nie mogłem się rano zalogować, i co widzę po powrocie do domu? Suche studnie, wyjałowione pola, zawalone kopalnie. Tego dnia nie grałem ledwie przez 19 godzin! Czy Waszym zdaniem to jest normalne? Czy nie uważacie, że powinien powstać, powiedzmy, serwer dla szerszej publiczności? Taki na którym surowce się nie wyczerpują, a jeśli już to z 10 razy wolniej niż na pozostałych światach? Właśnie dokonałem odkrycia, że w The Settlers Online mogą grać co najwyżej emeryci i trwale bezrobotni, bo ta gra to złodziej czasu. Nieraz widuję ludzi którzy siedzą po 24 godziny na dobę, i trudno się dziwić, wystarczy kilka i cała misternie ułożona produkcja się sypie.


    Ps bany za ortografię na czacie? Chorzy jesteście? Mam maturę z polskiego i fakultet z kultury języka, ale nawet ja się nie ustrzegę literówek. A co z ludźmi którzy mają dysleksję? Mają podać blue bite do sądu za dyskryminację? Zmieńcie to, bo aż mi szczęka opadła jak przeczytałem o tym absurdzie.
    Ostatnio edytowane przez Kristakles ; 21.01.2013 o 00:32

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    bzdura bzdura i jescze raz bzdura, po to sa mlyny wodne i silosy zebys nie musial pol dnia stawiac pol i studni proste.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    co do pytania odnosnie wyczerpywania sie pol i studni .... jesli stawiasz najtansze tj podstawowe studnie i pola to czemu sie tu dziwic ... drozsze maja wiecej w sobie wiec nie wyczerpuja sie tak szybko ... stawianie 1 pola na gospodarstwo tez sie mija z celem , chyba ze masz silosy to samo smiga .....na problem ze studniami polecam mlyny wodne
    nie trzeba siedziec 24h by wszystko smigalo .. wystarczy pomyslec i pokombinowac

    co to PS ... pozostawie bez komentarza bo mam podobne zdanie co ty
    pozdr

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    No dobra, sklep - omni ziarno, młyny, silosy i niewyczerpujące kopanie. Ale jam mam żelazną zasadę, nie płace za wirtualne dobra. Jestem twardo stąpającym realistą, nie zapłacę za coś czym się nie najem, co nie dowiezie mnie do pracy, co nie ogrzeje mnie w zimie. Tylko raz wydałem kasę na podobną grę i potem przez tydzień się za to przeklinałem. Nie zapłacę. Za te kilkaset złotych które bym tutaj wydał, mogę sobie kupić 5 pudełek nowych gier. Jeśli to wszystko, to ja się z Wami żegnam. Nie dla mnie ta gra.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja na 46 lvl jak rano wstaje to odnawianie wszystkiego to faktycznie może być godzina. No ale niedługo będzie się inwestować w silosy i młyny wodne.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kris, ale mlyn czy silos mozesz kupic za monety w grze nikt nie zmusza to wyslania przelewu czy sms

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dla mnie młyny wodne są totalną bzdurą, przy 10 rozbudowanych młynach stale brakuje mi wody. Jak by nie licząc 10 młynów to jest 10 złoty. Totalna bzdura.

  8. #8
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gdy były stare pudełka, można było za grosze się nachapać, czemu tak podnieśli ceny, teraz już bym nie staw ani jednej studni i ani jednego pola

  9. #9
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Dla mnie młyny wodne są totalną bzdurą, przy 10 rozbudowanych młynach stale brakuje mi wody. Jak by nie licząc 10 młynów to jest 10 złoty. Totalna bzdura.
    Przeliczanie młynów wodnych na złotówki to dopiero totalna bzdura. Możesz je kupić za wirtualne monety zdobyte w grze więc kup jeszcze kilka i po problemie.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    No zobaczymy, Trochę się pogodziłem z tą grą. Można sobie pomału grać, bez symptomów trwałego uzależnienia. Zatrzymuje produkcje wszędzie, i nic mi się nie wyczerpuje Tylko potem nie chce mi się tego wszystkiego uruchamiać ponownie, ponad 100 razy klikać zatrzymaj potem wznów, i tak w koło.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.