Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Koszary / Magazyn prowiantu

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar RysiuRysiu
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia

    Koszary / Magazyn prowiantu

    Nurtuje mnie to już od dawien dawna, nie zaglądałem na forum wiec wybaczcie jeżeli takowe zapytanie było.. Bowiem dręczy mnie produkowanie wojska po 25 szt w paczce skoro ja już mam magazyny które przewyższają 100,000 oraz populacje ponad 5000 .. Denerwuje mnie klikanie jak mam wyprodukować 5tys wojska albo kosze ..Jak się to robi cały czas to normalnie zamula się i sprowadza się to do tego że trzeba na tak banalną czynność poświecić dużo czasu a co niektórzy jego nie maja ..Takim też sposobem odechciewa się produkowanie wojska i robienie przygód ..


    I tu nasuwa się moje pytanie czy nie można zwiększyć tej paczki np do 100??? ,przecież jak ktoś nie ma tyle surowca to i tak mu wyskoczy tylko tyle ile może .Na pewno wielu weteranów tej gry się ze mną zgodzi ...
    Życie to walka-[B]

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    na chwilę obecną nie można, ale jest kilka wątkó odnośnie tego w dziale propozycji możesz oddać swój głos tam
    wg. mnie najciekawszy jest ten: http://forum.thesettlersonline.pl/th...ator-produkcji
    ale są i inne

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No przyznam trochę to denerwuje, klikać w kółko aby tą marną paczkę 25 rekrutów wyprodukować, masakra :P

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.