Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 63

Wątek: Obecna sytuacja - aktualizacja (17.01.2013)

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez QwertusMaximus Zobacz posta
    Ten większy ma 2 osoby a ten mniejszy 1?
    oba 1 dno osobowe tylko jeden większy a 2gi mniejszy a podobno wielkość nie ma znaczenia.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra

    Obecna Sytuacja.

    Obecna sytuacja, obecna sytuacja.
    Obecna sytuacja jest taka że projekt The Settlers jest produktem Blue Byte, firmy która prawie nie istnieje>Ubisoft odkupiło The Settlers. Projekt nie upadnie z racji patronatu UBISOFTU, spore grono osób jednak realnie zdaje sobie sprawę z tego że to jest takie ratowanie statku który na tą chwile dość mocno tonie ( te same osoby które zdają sobie sprawę z sytuacji TSO trzyma tu jedynie czat w grze, ponieważ sama gra już nie oferuje rozrywki).

    Na samym początku chciał bym poruszyć sposób informowania graczy o nowościach, są bardzo zdawkowe i charakterystyczne dla nadawcy który nic nie oferuje, sam sposób informowania jest stosowany w wielu dziedzinach życia gdy chcemy odbiorcę jak najdłużej przytrzymywać...

    Warto tutaj zauważyć że w przypadku eventów informacje podawane są ze sporym wyprzedzeniem, natomiast w przypadku dalszej przyszłości całego projektu The Settlers Online... po upływie tylu miesięcy.... tak na prawdę nic nie otrzymaliśmy, jedyne co pozostaje to przez kolejne miesiące karmić się nadzieją rychłej zmiany. Kierownictwo projektu musi uratować ten projekt żeby nie stracić marki, przyszłość graczy z dzisiaj jest mało istotna ponieważ znajdą się następni. Nadzieje na szybkie zmiany i rozwiązania problemów z 50 lvl, zastopowaniem rozwoju ekonomicznego i braku perspektyw dalszego rozwoju pozostawiłbym na tą chwilę jako mrzonkę, miejska legendę przekazywaną przez kolejne osoby.

    GOTOWE POPRAWKI:
    Sposób informowania owszem bardzo fajny, ładnie nazywacie swoje niedoróbki za które mimo wszystko się płaci ponieważ gra jest PRODUKTEM NA RYNKU, z racji opcji zakupu kryształów.. dodał bym tez tutaj graczy którzy mieli zblokowane strefy i dostawali w odpowiedzi supportu wiadomość typu: "No.. generalnie to my Ci to konto odblokujemy, wykasujemy całe osiągnięcia i oddamy zapasy z magazynów". Miałem konkretny przypadek tego typu gdzie kolega miał błąd strefy i po dość mocnej interwencji udało się dostać kontakt do Alessandro D. który po otrzymaniu wiadomości z przedstawioną sytuacją sprawił że jednak da się odblokowywać strefy bez kasowania dorobku, oraz przyznał racje w kwestii strat poniesionych przez niekompetencje sprzedawcy. Prosta zasada "BETA" w nazwie gry nie sprawia że nie macie prawa ubiegać się o swoje, jest ona betą jako tłumaczenie gry, wszelkie nieprawidłowości i błędy gry to zwyczajne niekompetencje ze strony zarządzających tym całym zamieszaniem.

    PRZYGOTOWYWANE POPRAWKI:
    Wydaje mi się że tak jak pisałem wyżej, sprzedajecie coś to ponoście za to konsekwencje, piszcie o tym szczerze... Opóźnienia wynikają z niedopracowania tego PROJEKTU, gracze muszą czekać na poprawki poprawek które realnie nie poprawiają przyszłości projektu, jedynie naprawiają wasze błędy.


    Nowe eventy pokazują tylko coraz to nowe wpadki ze strony supportu, masy błędów, brak testów przed prowadzeniem nowego produktu itp..
    Ostatnio edytowane przez Djaus ; 22.01.2013 o 16:40

  3. #33
    Osadnik Awatar Oharaa
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest tak jak w innych grach typu MMO że czeka się na podniesienie poziomu kilkanaście miesięcy to samo będzie i tutaj.Założeniem twórców gry było że osiągnięcie 50 lvl nie będzie takie szybkie liczyli na (pazdziernik-grudzień słowa Xaar-a w styczniu 2012 kiedy gra startowała) wyszło jak wyszło cóż trzeba poczekać.Jestem dobrej myśli i gra będzię się rozwijała swoim tępęm.Oby szybciej

    Pyt. Xaar kiedy pojawi się pierwsza 50-tka na naszym serwerze?
    Odp. Łatwo nie będzie może na jesień-zima.

    Sam osobiście stawiałem że na gwiazdkę
    Ostatnio edytowane przez Oharaa ; 22.01.2013 o 17:50

  4. #34
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Oharaa Zobacz posta
    Założeniem twórców gry było że osiągnięcie 50 lvl nie będzie takie szybkie liczyli na (pazdziernik-grudzień słowa Xaar-a w styczniu 2012 kiedy gra startowała) wyszło jak wyszło cóż trzeba poczekać.Jestem dobrej myśli i gra będzię się rozwijała swoim tępęm.Oby szybciej

    Pyt. Xaar kiedy pojawi się pierwsza 50-tka na naszym serwerze?
    Odp. Łatwo nie będzie może na jesień-zima.
    Zabawne biorac pod uwage. ze wbicie pierwszej 50tki zajelo gosciowi chyba z Grunlandu (na tyle dawno, ze dokladnie nie pamietam) cos kolo 4.5 miesiaca od momentu wprowadzenia przygod, w erze przed weteranem, masowymi poradnikami i blokami. O calej sprawie bylo wiadomo na kilka miesiecy przed startem PL, wiec albo ktos przespal kwartal, albo ludzil sie, ze w polaczkowie nikt sobie nie bedzie pomagal gotowka i kazdy bedzie progressowal powoli ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    W grach podniesienie limitu trwa 6 miesięcy by nie stracić graczy i opinii na rynku, a o podnoszeniu lvl w TSO i dalszym rozwoju gry to już powstają legendy.

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Prawda jest taka, że high lvle często stopują z expem na poziomie 48-49 bo tak naprawdę mają już wszystko i nie chcą skończyć za wcześnie. I faktem jest, że trzyma ich przy TSO tylko i wyłącznie atmosfera panująca w gildii lub na czatach g-1 itp. (chociaż ta przez niektórych osobników o niewiadomym IQ mocno cierpi). Zdaję sobie sprawę, że Team liczy na nowych graczy i na nich się skupia co widać w kampaniach reklamowych tak mocno prowadzonych w TV oraz Internecie ale mogliby zacząć się interesować graczami - weteranami, którzy też często włożyli kupę kasy, żeby doprowadzić swoje wyspy do rozkwitu. Bardzo nie ładnie BB-Team. Kolejna sprawa to bugi: od 2 tygodni czekam na odpowiedź co się dzieje z zadaniami gildiowymi i cisza. Czy naprawdę nie ma tam nikogo od innowacyjności? Jeśli nie to zapraszam team BB, żeby czasem wpadał na czaty i podpytał ludzi czego oczekują albo jakie pomysły mają. Przyznać się do porażki to nie wstyd, a gracze będą mieli radochę z tego, że mogą współtworzyć świat. w którym grają.

  7. #37
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Skrypt, który będzie automatycznie naprawiał zablokowane strefy - jego uaktywnienie nastąpi dziś w nocy. Celem skryptu będzie automatycznie odblokowywanie stref, na których wystąpił błąd. Skrypt będzie uruchamiany regularnie, każdej nocy około godziny 02:00. Proszę pamiętać, że skrypt ten pomoże w wielu przypadkach, jednak nie wszystkich.
    Co w tłumaczeniu na polski oznacza mniej więcej: Nie mamy zielonego pojęcia jaka jest przyczyna problemu, dlatego nie jesteśmy w stanie powstrzymać pojawiania się kolejnych zablokowanych stref. Mamy jednak sposób na usuwanie tych problemów, co prawda nie wszystkich ale przynajmniej w większości.

    Taki skrypt to jak usuwanie objawów, taki lek na grypę stosowany raz dziennie. No ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, ważne że jednak coś się dzieje w tej, jakby nie było, dość istotnej sprawie.

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    W tej dość istotnej sprawie.. będę się kontaktował z głównym koordynatorem projektu, na dzień dzisiejszy znalazłem 24 błędy na samej wyspie ( graficzne)... nie wspominając już o błędach za naprawę których nawet się nie zabierają, TSO ciągle jest w powijakach za które pobierają opłaty.

  9. #39
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Djaus Zobacz posta
    W tej dość istotnej sprawie.. będę się kontaktował z głównym koordynatorem projektu, na dzień dzisiejszy znalazłem 24 błędy na samej wyspie ( graficzne)... nie wspominając już o błędach za naprawę których nawet się nie zabierają, TSO ciągle jest w powijakach za które pobierają opłaty.
    TSO to gra darmowa, nikt nikogo nie zmusza do płacenia. A jeśli już ktoś płaci, to po pierwsze z własnej, nieprzymuszonej woli, a po drugie nie za powijaki, tylko za klejnoty.

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    Gra jest darmowa z opcją bonusu i szybszego rozwoju w postaci kryształów, w chwili gdy pojawia się taka opcja i korzystasz z niej obowiązują prawa konsumenta które z miesiąc temu wyjaśniałem sobie z Allesandro D. miałem co do tego pewne wątpliwości przez zawiłość własności w sieci, podzwoniłem trochę i kontaktowałem się z federacją praw konsumenta. Weryfikowałem to u wspomnianego Allesandro z racji naszej przynależności do UE.
    Wracając do tematu to tak wielka ilość błędów nie jest akceptowalna w chwili wprowadzenia opcji dodatkowej za kryształy. Jest Produkt jest Jakoś. TSO stało się produktem w chwili gdy pojawiła się opcja klejnotów.
    Ostatnio edytowane przez Djaus ; 23.01.2013 o 17:41 Powód: więcej informacji

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.