Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Wątek: Obecna sytuacja - aktualizacja (17.01.2013)

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Obecna sytuacja - aktualizacja (17.01.2013)

    Dziękujemy BB_XAAR za informacje.

    Moje podprogowe odczytanie Twojego postu jakoś mówi mi tak :

    zapomnijcie o PVP
    zapomnijcie o LVL50+

    ale trzymam kciuki zaciśnięte mocno.

    A co powiecie o przygodach, bo wiele ludków już mówi że coś sie na mapach pozmieniało. Pamiętajcie należy rozbijać obóz po obozie a nie jakieś tam bloki wyczyniać. bloki stosujemy na własną odpowiedzialność

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    chłopie niech oni najpierw zrobią tak żeby ta gra była stabilna i bez błędów... a potem niech zabierają się za gruntowne zmiany...

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Nookias Zobacz posta
    chłopie niech oni najpierw zrobią tak żeby ta gra była stabilna i bez błędów... a potem niech zabierają się za gruntowne zmiany...
    to może i niezły pomysł, biorąc pod uwagę co się tu czyta na forum, o ludzkich nieszczęściach.
    ale nowe przygody mogli by zrobić - bo ile można trzaskać w kółko to samo?

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    problem obciążenia niezadługo sam zniknie bo ludzie odejdą, bo ile można w kolo to samo

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    toć to dopiero pół roku mija jak ludzie mają 50 lvle.
    a zaplanowane 50+ było na 11-12.2012 więc dopiero 1-2 miesiące poślizgu. Nie patrząc na tych co już pół roku wiszą z 50 lvlem

  6. #6
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Witam
    Cytat Zamieszczone przez Nookias Zobacz posta
    chłopie niech oni najpierw zrobią tak żeby ta gra była stabilna i bez błędów... a potem niech zabierają się za gruntowne zmiany...
    Całkowicie zgadzam z kolegą Nookias.
    Osobiście jestem zadowolony - może nie do końca ze wszystkich aspektów gry, ale z obsługi ze strony supportu całkowicie.
    Ostatnio pisałem do nich z problemem który miałem, i odpisali mi na drugi dzień załatwiając pozytywnie sprawę, odpowiadając wnikliwie na powstały problem.

    Więc to co napisał BB jest jak najbardziej przynajmniej według mnie pozytywny motyw. Być może osoby z innych serwerów są inaczej obsługiwane - tego nie wiem.

    Pozdrawiam

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Torsten bo my za szybcy i wściekli byliśmy oni przewidzieli że 50lvl to za 2 lata nie zrobią a kilku juz po 4 mieś siedziało i zaczynało sie nudzić.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ta, po tygodniu, setki graczy z 50 lvl

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u nas juz ok lipca 50tki byly

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    owszem sam mam 50 lvl juz od 3 mc.. nie powiem bo denerwuje mnie ciągle byk, piraci i tak dalej.. ale zastanów sie co by sie stało jakby miał byc pvp połowa graczy nie mogla by wejść do gry (tak jak ja to mam teraz) wściekać sie co poł godziny relog bo wtyczke wywala.. dam im czas niech sobie zrobią coś na stabilość tej gry...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.