Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 114

Wątek: USZKODZONY OBSZAR SERWERA - powrót a w zasadzie niekończąca się opowieść

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród

    USZKODZONY OBSZAR SERWERA - powrót a w zasadzie niekończąca się opowieść

    Jak pewnie część osób wie - jakiś czas temu miałem prawie 14 dniową przerwę w grze z powodu błędu z zadaniem Elita.... Przed moim błędem pojawiały się błędy uszkodzonego obszaru serwera.

    Wg zapowiedzi Xaara ponad 1,5 miesiąca temu usprawniali serwery, ściągali nowe "maszyny" żeby wyeliminować błędy.

    Teraz kilka faktów:

    - dwa tygodnie temu gracz z naszej gildii trafił w uszkodzony obszar serwera - jednak dalej jest ten błąd
    - od 2 tygodni nie dostał ANI JEDNEJ odpowiedzi z supportu oprócz automatu - NIC ZERO NAWET głupiego - sorry pracujemy, wiemy, itp.... po prostu jakby go nie było....
    - oczywiście gracz z 50 poziomu
    - ja otrzymałem ostatnio odpowiedź z początku eventu Konieć Świata po prawie 1,5 miesiąca czekania z informacją, że czas jest winą zaginięcia części zgłoszeń i że nie dotarły do supportu

    Moje pytania:

    - jeśli dostajemy info o przyjęciu zgłoszenia (z automatu) oznacza to że wcale nie musiało dojść do supportu ???? ciekawe.
    - w jaki sposób mają czuć się gracze, których przez ponad 2 tygodnie olewa się w ich problemach ?
    - czy ściemy o "maszynach" kiedyś będą wprowadzone w życie ?
    - czy naprawdę cierpliwość graczy musi być postawiona do granic wytrzymałości ?
    - czy jest to tak ogromny problem i tych problemów jest tyle, że odpisanie w 14 dni stanowi problem ?
    - czy po 14 dniach od zgłoszenia, że nie ma zadań gildii odpowiedź supportu - czy nadal ich nie ma ? - jest odpowiedzią na poziomie ?


    Pytań jest wiele..... tym razem ja nie trafiam na obszary serwera, zadań już nie mam więc nic mi się nie zatnie z nimi ale szczerze mówiąc uważam, że nie może być sytuacji w której ten sam błąd jest od 4-5 miesięcy i ciągle masakruje graczy....

    Można pisać - czepiasz się, grasz to graj, niech się wypowie ten co nie może wejść.... fakt - ale gildia to nie tylko maszynka do sępienia pomocy i zarabiania realnych monet ale również społeczność i wspieranie się - co niniejszym postem czynię oczekując przynajmniej odrobiny przemyśleń po stronie supportu.

    Pozdrawiam życząc unikania błędnego obszaru serwera.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Trzeba wiecej reklam w telewizji dac i sciagac wiecej nowych graczy. Ja tez ostatnio musialem prawie 2 tygodnie czekac na odpowiedz a jak juz przyszla to tak jakby regulka. Tak jakby nikt tego nie czytal albo nie czytal ze zrozumieniem.

    A zadania gildii to nastepna sprawa

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Komunikat "uszkodzony obszar serwera" jest zabezpieczeniem które uaktywnia się w momencie gdy jakaś operacja mogłaby spowodować problemy w funkcjonowaniu bazy danych i nie jest to fizyczna awaria sprzętu.

    2. Ze względu na zwiększoną liczbę zgłoszeń czas odpowiedzi był wydłużony, ilość przerabianych zgłoszeń jest na określonym poziomie, jeśli nagle przyjdzie ich więcej to trudno żeby ta sama liczba pracowników robiła ich więcej w ciągu tego samego okresu czau.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ooo proszę nowa interpretacja błędu

    czyja jest prawdziwa Twoja czy supportu ?

    ps - nie wmówisz mi, że to kwestia liczby zgłoszeń - nikt mi już tego nie wmówi - specjalnie wysyłałem ticket żeby to sprawdzić i o dziwo w prostej sprawie dostałem odpowiedź tego samego dnia..... więc to nie kwestia liczby zgłoszeń tylko chęci na odpowiadanie albo problemy jednak techniczne i faktycznie jak mi support napisał część zgłoszeń ginie i nie dochodzi pomimo potwierdzenia.... albo kolejna ściema.... prawda nas wyzwoli jeśli będzie kiedyś

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No właśnie, inna kwestia to trafia do innej kolejki do innych pracowników. Też już kilka razy pisałem do supportu w sprawie problemów i zależnie od wybranej kategorii czas był inny.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja od wczoraj mam ten sam problem niemoge sie zalogować na mape "uszkodzony obszar serwera" i co dalej ?? teraz 2 tygodnie mam czekac albo wiecej żeby ktos coś z tym zrobil ? :/

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    oby tylko 2 tygodnie. Nie radza sobie tam chlopaki. Jest moze pare osob, ktore cos tam wie a reszta sie dopiero uczy. Niestety na taka skale te pare osob juz sie nie wyrabia

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nookias łączę się z Tobą w bólu i nerwach
    Podaj adres na priw to Ci wyślę moją nalewkę na ukojenie nerwów
    Bez jaj takie zgłoszenia powinny być załatwiane od ręki w pierwszej kolejności...
    Prawda jest taka że suport nie chce pomóc bo gdyby chciał to do takich zgłoszeń mogliby utworzyć specjalną skrzynkę, co innego błąd że komuś znikło 5 desek a co innego brak połączenia z grą
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 15.01.2013 o 10:36

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Od wczoraj wyskakuje mi błąd USZKODZONY OBSZAR SERWERA. Proszę o pomoc.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak ktoś liczy, że suport a raczej osoby, do których dochodzą informację o uszkodzonych sektorach coś zrobią po za radami typu wyczyść przeglądarkę, sprawdź na innej maszynie, czekaj do kolejnej konserwacji a na koniec napiszą wam żebyście założyli nowe konto i zaczęli grać od nowa a oni wam sypną trochę surowców na start w ramach rekompensaty.

    U nas też były takie przypadki i wiele tygodni osoby czekały i dopiero częste posty na forum i męczenie Xaara, aby skontaktował się z prawdziwym suportem dało rezultat po iluś tam tygodniach.
    Nasz suport to osoby, co jedynie mogą wysłać rekompensatę, ale naprawiać nie mają nawet pewnie takiej możliwości.

Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.