Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 114

Wątek: USZKODZONY OBSZAR SERWERA - powrót a w zasadzie niekończąca się opowieść

  1. #71
    bembus
    mhm, takie pytanie mam, czy xaar nie pisal ze dali jakis skrypt co do uszkodzonych obszarow? zeby automatycznie sie naprawialo?

  2. #72
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...817.01.2013%29

    Skrypt, który będzie automatycznie naprawiał zablokowane strefy - jego uaktywnienie nastąpi dziś w nocy. Celem skryptu będzie automatycznie odblokowywanie stref, na których wystąpił błąd. Skrypt będzie uruchamiany regularnie, każdej nocy około godziny 02:00. Proszę pamiętać, że skrypt ten pomoże w wielu przypadkach, jednak nie wszystkich.
    Jak widać, skrypt działa zgodnie z założeniami, niektórym pomaga, innym nie

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No i się stało - najprawdopodobniej kończę swoją przygodę z SO. Support odpisał, że oni nie mają pojęcia jak odblokować moje konto i że zostaje mi albo czekać nie wiadomo ile albo całkowity reset konta. Nie mam czasu żeby od nowa wbijać lvl. Tak to jest jak pojawi się coś dziwnego na ekranie (niezidentyfikowany fioletowy budynek) i support to oleje a później po pojawieniu się innego błędu mogę się pożegnać z grą.

  4. #74
    Początkujący Osadnik Awatar Memphis1987
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hejka, ja mam to samo. Nie zamierzam drugi raz wbijac 50 lvla, pozostaje czekac... Ciekawe tylko ile

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    Jak tam się sprawy mają z tym zdaniem, bo nie wiem czy klikać zakończenie

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    niestety ja musiałem zaczynać od początku mając 41 lev,nie radzą sobie technicy jeśli są

  7. #77
    Początkujący Osadnik Awatar Memphis1987
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeśli jesteś po resecie konta możesz mi powiedzieć w jaki sposób zwracają budynki i specjalistow, których trzeba było kupic za klejki ?

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No to support sie popisał. Dziś o 13 mi napisali (po ponad tygodniu), że zaczeli reset mojego konta i bedzie ono dostepne po kolejnej przerwie technicznej. Dziś rano była jedna wiec musze czekac kolejny tydzien..... Brak mi słów.

  9. #79
    Początkujący Osadnik Awatar Memphis1987
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hejka, czyli zdecydowalas sie na reset. Dowiedzialas sie moze jak zwracaja rzeczy zakupione za klejnoty ?

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witajcie niestety od jakieś godziny nie mogę wejść do gry wyskakuje mi błąd USZKODZONY OBSZAR SERWERA , proszę o pomoc jeśli jest taka możliwa co mam robić? czy to juz koniec gry ? zaczynać od początku nie będę.

Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.