Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problem z przygodą

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Problem z przygodą

    Nie wiem - może coś się zmieniło, ale jakoś nie znalazłem na ten temat ani słowa w komunikatach.

    A mam problem z przygodą - dokładniej "Banici".
    Rozpocząłem ją po południu, wysłałem wojska, nie miałem czasu jej robić, siadam do niej wieczorem i.....
    Liczba aktywnych graczy w przygodzie: 5 (a liczba graczy: 1)
    W przygodzie nie ma do pokonania żadnego wroga (mimo, że oprócz wysłania wojsk nic innego nie robiłem)
    Czas pozostały do końca przygody: 9 dni, 9h, 39 min.

    Czyli wychodzi na to, że ci pozostali gracze (a zupełnie ich nie znam) chyba zrobili tą przygodę, która normalnie jest na 1 gracza...
    ale jak to się mogło stać? I ten czas do końca przygody dziwny...
    I nie można jej zakończyć - nawet opcja "anuluj przygodę" jest nieaktywna.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pewnie jakaś stara wersja przygody, kiedyś był taki bug, mieli go naprawić. Zgłoś do supportu

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    hmm to wygląda na przygodę pochodzącą z handlu i obciążonąbłędem bodajże z października. musisz przeczekać ta przygodę i jak najszybciej wyślij zgłoszenie do supportu.

  4. #4
    Gizm0l
    myślałem, że ten bug już nie istnieje, a jednak! Dokładnie tak jak mówi Jerry1981 zrób. A masz przycisk zakończ przygodę, jak nie ma obozów to znaczy, że przygoda została zrobiona. Lub ten bug też to załatwił

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    niestety ani nic nie można rozwalić (bo nie ma przeciwników), ani zakończyć przygody, ani nawet anulować. Nic chyba tylko zostaje czekać na pomoc, albo zakończenie samoistne przygody, ale to niestety jeszcze ponad 8 dni

  6. #6
    Gizm0l
    To w takim razie pozostaje ci tylko czekać, a potem zapisać do supportu w związku z tym!
    Na szczęście można dwie robić naraz, jedną z zaproszenia drugą własną!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.