Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Klub LVL50

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Klub LVL50

    Witam Wielce Szanownych Graczy,

    zastanawiam się tak siedząc i nic nie robiąc ilu zawodników jest z LVL50 na poszczególnym serwerze. Wiadomo, każd z nas ma w znajomych dziesiątki takich ale oni się dublują więc ciężko zliczyć.

    Dlaczego ten temat. Nie z tego żeby się chwalić ( no bo nie ma czym ), tylko tak rozmyślam biorąc pod uwagę plan marketingowy BB.

    Jak wiadomo z LVL50 BB praktycznie nie ma nic, no lub prawie nic.

    A to dlaczego :
    1. Mamy prawie wszystko lub wszystko
    2. Co chcemy to sobie kupimy na handlu ( silosy, młyny itp budyneczki )
    3. Gospodarki tak śmigają, że nadprodukcja w stosunku do naszych potrzeb jest tak wielka iż trzeba bunkrować co strategiczniejsze surowce do gwiazdeczki
    4. Przygody nie ma sensu klepać na punkty bo i tak powiedzieli że skasuja wszystko co w gwieździe ma więcej niż 2tyg więc albo się robi dla dropa albo dla wybicia wojska a miliony punktów leci w kosmos.

    Serwery utrzymuje narybek i niższe LVL i wiadomo że całe działania marketingowe są aby ściągnąć nowego klienta a nie utrzymać starego z którego nic już nie ma.

    Gdyby byłoby wiadomo ilu z LVL50 jest na poszczególnym serwerze, a wiemy że łącznie kont jest ok 261tyś ( gdzieś tu padła od jakiegoś MODA taka liczba ), to wtedy można pokusić się o wniosek, czy BB kiedykolwiek w najbliższej przyszłości się nami zajmie czy poczekamy sobie jeszcze tatka latka na te LVL50+ bo nigdzie nie jest jasno powiedziane ze PVP wejdzie razem z wyższymi LVL.

    Co jakiś czas wypływają informacje ile to kosztować będzie wydobywanie granitu czy tytanu lub saletry, w jakim czasie to bedzie się odbywać i cisza.

    Jakby się jakaś statystyka czy to procentowa czy liczbowa pojawiła jak wielkim "problemem" jest bycie na LVL50, to można sobie wywnioskować mniej więcej ilu jest takich "problemowych" graczy a wtedy można zacząć przypuszczać ile jeszcze będziemy sobie tak siedzieć i robić ruch na serwerze bez efektu punktowego dla nas samych.

    Czy BB_XAAR mógłby się pokusić o taką statystykę ilu jest na poszczególnym zerwerze zawodników z LVL50 i LVL49 ? Byłoby miło zobaczyć takie informacje.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja mam 37 50lvl w kontaktach więc załóż że na Czarcim Gaju jest ok 70
    Na xaara nie licz z niczym kolego...pokazał że ma nas w dupie podczas tego eventu
    Masz najdroższe rzczy an 5lvl?
    Ja właśnie dziś zrobiłem wszystkie zadania i wbijam te najdroższe bo chce je mieć na 5
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 30.12.2012 o 01:17

  3. #3
    Taura
    Pamiętam jak LvL 50 robił szał.Teraz to każdy w swoich znajomych ma jakieś 50. Sam osobiście mam ponad 20 x50lvl.
    Byliśmy,jesteśmy i będziemy traktowani zawsze gorzej.
    Drogie 50 przyzwyczajcie się do Tego ze już niedługo będziemy jak Mamuty..
    48-49 lvl już przestają grać bo nie widzą przyszłości.

    Pozdrowienia dla 50 i przyszłych 50.
    Oby BB szybko coś postanowił zrobić w naszej sprawie.
    Pozdrawiam

  4. #4
    Gizm0l
    Mają podnieść ilość lvli więc bd co robić, choć na razie to tylko obietnica i plany na przyszły rok!

  5. #5
    Osadnik Awatar acp___
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam Brabusa S class, dwa Ferrari, Bugatti Veyron, domy na Hawajach, w Hiszpanii i na Wyspach kanaryjskich, prywatny odrzutowiec, dwa helikoptery - do wszystkiego tego dotarłem za szybko, więc teraz moje życie straciło sens powiedzcie co mam teraz zrobić?

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez acp___ Zobacz posta
    mam Brabusa S class, dwa Ferrari, Bugatti Veyron, domy na Hawajach, w Hiszpanii i na Wyspach kanaryjskich, prywatny odrzutowiec, dwa helikoptery - do wszystkiego tego dotarłem za szybko, więc teraz moje życie straciło sens powiedzcie co mam teraz zrobić?
    To biedny jesteś! Plasujesz się tak w końcówce klasy średniej (ledwo, ledwo się łapiesz).
    Chcesz więcej to weź się do roboty.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zacznij grać w inne gry

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O, ja wiem!

    A co robią bogacze na całym świecie? Poświęćcie się filantropii!

    Np. możecie przesłać biednemu mnie 20 000 granitu!

    ;-)

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    no ja wisze na 50tce od poczatku pazdziernika ... mam sporo znajomych z podobnym levelem i juz czesc z nich odeszla z gry ....
    czesc zaglada ale skoro NIC sie nie zmienia to bywaja coraz rzadziej i ich ewentualny powrot do czestej gry i inwestowania w nia jest watpliwy

    co twojego pktu
    4. Przygody nie ma sensu klepać na punkty bo i tak powiedzieli że skasuja wszystko co w gwieździe ma więcej niż 2tyg więc albo się robi dla dropa albo dla wybicia wojska a miliony punktów leci w kosmos.
    ciekaw jestem jak to skasuja , ja uzywam gwiazdy i wiadomosci do magazynowania , skoro planuja usuwac automatycznie niem mi napisza o tym wczesniej ...
    od roku stosuje ta metode i nagla zmiana spowoduje porzucenie gry ...przynajmniej ja chyba kolejnego numeru z ich strony nie zniose

    jesli masz jakis link do tej informacji to poprosze

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.