Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 100

Wątek: DOM AUKCYJNY NA G10 wpisujemy /j global-10 GORĄCO ZAPRASZAMY

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przy tak dużej ilości osób, które są w Słonecznym Grodzie nie ma szans żeby nie znalazły się jednostki, którym pomysł podobać się nie będzie, jednak nie ma co na nich patrzeć. Zdecydowana większość jest bardzo dobrze nastawiona na ten projektu... A dla powyższych jednostek mam propozycję: nie podoba się, ok, powiedzieliście co chcieliście, nikt Was zmuszać nie będzie do czynnego udziału w licytacji, jednak nie ma co "narzucać" swojego zdania, rzesza za Wami raczej nie pójdzie, każdy ma swój rozum i wie co robi.
    A co do organizacji, to może warto pomyśleć o forum, na którym na bieżąco (bez tworzenia wcześniejszej listy) będzie się wpisywać licytowane przedmioty, a po zakończeniu licytacji osobę, która wygrała i oczywiście cenę. Tam również można by było wpisywać informację po realizacji transakcji, czysto i przejrzyście by to chyba wyglądało.
    Tyle ode mnie, trzymam kciuki i mam nadzieję, że wszystko się uda, bo pomysł ŚWIETNY!!!!

    Pozdrawiam,
    Marta
    Ostatnio edytowane przez janina202 ; 29.12.2012 o 16:03

  2. #82
    Rukkia
    Poświęciłam sporo czasu żeby przeczytać wszystkie posty wiec może i ktoś przeczyta moje 'wypociny'
    Po pierwsze moja wypowiedz jest dobrowolna i nieopłacona, żeby nie było...

    Myślę, że pomysł licytacji jest ogólnie dobry, ciekawy... Jednak jak to jest z takimi ideami realizacja nie jest łatwa. Dopracowanie wszystkich szczegółów wymaga pracy i czasu... Problemy i niedociągnięcia wyjdą dopiero w praniu, trzeba to zrozumieć. Niektórzy od razu spodziewali się cudów i dlatego zawiedli się... Inni próbują uniemożliwić dokończenie projektu z powodu niechęci do pomysłodawców... Jeszcze inni - tak po prostu bo lubią Wiedzcie, że nawet oczywiste rozwiązania nie jest tak łatwo wprowadzić. Potrzeba na to np. zaangażowania BB, które poza udostępnieniem chatu narazie nie spieszy się z możliwością chociażby podania głównych zasad na gorze chatu zamiast znanego nam "Witaj w: Globalne-10"... a jakże by to ułatwiło udział w aukcjach nowym zainteresowanym. Fajnie by było jakby prowadzący miał swój oddzielny kolor tekstu a osoby zakłócające mogłyby być usuwane na jakiś czas.

    Sama brałam udział w kilku licytacjach i wystawiłam na sprzedaż kilka przedmiotów. Nie zawsze osiągnięta cena była dla mnie korzystna, kilka razy ktoś inny podkupił ofertę wystawiona na handlu dla mnie... Ale nie naskoczyłam od razu na pomysłodawcę czy prowadzącego licytacje, że pomysł jest zły, trzeba zaprzestać itd. Same licytacje jak obserwowałam raz są takie jak na powyższym screenie, a raz tylko cyferki/oferty widać. Dużo zależy też od kultury graczy, niektórym jej naprawdę brakuje... Chcą zarzucić innym kłamstwo, wyłudzanie od słabszych, mniej doświadczonych graczy itd... Ale pytam "Po co? Dlaczego?" Każdy swój rozum chyba ma. Jeżeli coś wystawiam na sprzedaż liczę się z tym, że w danej chwili nie ma chętnych na G10 na moją rzecz. Można we własnym zakresie zareklamować się na global-7, że to i to dało się na licytację. Udział w licytacjach jest całkowicie dobrowolny. Ci którym pomysł się nie podoba mają do dyspozycji global-1, tam mogą się wzajemnie obrzucać mięsem z dowolnego powodu

    Mr_SOLAR'owi i ekipie życzę duuużo determinacji w doprowadzeniu projektu do końca Tyle narazie z mojej strony.

  3. #83
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mr_SOLAR Zobacz posta
    Tak zgadza się, Idho i piotr od samego początku próbują wsadzić na siłę swoją chorą bajeczkę że to wszystko co robimy jest BE, ale na szczęście oprócz tej dwójki zazdrośników są normalni gracze którzy myślą inaczej, ale starczy, każdy normalny wie o co chodzi typowe podejście zawistnego Polaczka nic więcej.
    solar chłopcze kłania się czytanie ze zrozumieniem. Wyraziłem jasno oponie, że nie ma możliwości technicznych, w dodatku bardziej przestrzegam przed twoim niedojrzałym zachowaniem i twojej spółki. Jak na razie to ja tylko przedstawiłem swoją opinie... nie co poniektórzy jak ty spamują i oczerniają, mogę się oczywiście mylić i zapewne solar przedstawi zapewne dowody popierające wypowiedź poniżej.... zgadza się?:

    Ostatnio edytowane przez Idho ; 29.12.2012 o 13:56

  4. #84
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    solar chłopcze kłania się czytanie ze zrozumieniem. Wyraziłem jasno oponie, że nie ma możliwości technicznych, w dodatku bardziej przestrzegam przed twoim niedojrzałym zachowaniem i twojej spółki. Jak na razie to ja tylko przedstawiłem swoją opinie... nie co poniektórzy jak ty spamują i oczerniają, mogę się oczywiście mylić i zapewne solar przedstawi zapewne dowody popierające wypowiedź poniżej.... zgadza się?:

    Idho nie interesują mnie twoje upodobania co do chłopców Twoja sprawa, to co Jarząbekt napisał to takie samo opowiadanie głupot jak Twoje, szkoda tylko ze jest w mojej gildii ale to juz temat do rozwiązania że tak sie określę który leży w mojej gestii, odnosnie Twojego rozumowania że tak sie wyrażę bardzo płytkiego to też juz wszystko zostało napisane prze zemnie i innych graczy, całe szczęście Tych co popierają jest więcej niż takie jednostki jak Ty to Ty powinno być z małej litery, ale to juz tylko ale.Rukkia dzięki za słowa otuchy i poparcia tylko to nie wiele da dla Tych dwóch bo zaraz bedzie najazd że Cie podpłacam

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    moim krótkim zdaniem, żeby nie było jakiś teorii spiskowych itp. osoby z tej samej gildii nie powinny licytować przedmiotów....

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez PaYpl Zobacz posta
    moim krótkim zdaniem, żeby nie było jakiś teorii spiskowych itp. osoby z tej samej gildii nie powinny licytować przedmiotów....
    Zgadzam sie, już ostatnio to pisałem na G10 tylko nie jest to takie proste moze lepiej niech będzie tak, osoba której jest towar wystawiony i jest w jakiejś gildii to osoby z tej samej gildii danego towaru nie moga i nie powinny licytaowć

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Do osób czytających i kupujących!!!
    Ja zapoczątkowałam samowolkę z aukcjonowaniem, mimo że do tego nie zostałam powołana!!! Nie idźcie w moje ślady, bo zrobi się bardzo duży bałagan, który już miał miejsce w dniu dzisiejszym.
    Przepraszam za problemy i już grzecznie siedzę i kupuję!!!

    Pozdrawiam, Marta.

  8. #88
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    solar chłopcze kłania się czytanie ze zrozumieniem. Wyraziłem jasno oponie, że nie ma możliwości technicznych, w dodatku bardziej przestrzegam przed twoim niedojrzałym zachowaniem i twojej spółki. Jak na razie to ja tylko przedstawiłem swoją opinie... nie co poniektórzy jak ty spamują i oczerniają, mogę się oczywiście mylić i zapewne solar przedstawi zapewne dowody popierające wypowiedź poniżej.... zgadza się?:

    Jezeli chodzi o moją wypowiedz na czacie to sie tyczy tylko i wylacznie jednej Gildie a mianowicie Trzynastego Legionu, chlopacy sie zmowili, nawet zostal przeprowadzony test na nich czy kupia towat po takiej samej cenie jak sami wystawiali i siebie licytowali bo nawet tego samego towaru za duzo mniejsza cene juz nie chcieli. Moja wypowiedz moze nie odnosila sie w 100% tego co mialem na mysli, troche spamowalem ale moja ideologia bylo to zeby nie zmawiac sie i nie szukac fr****** co pomysla ze nie wiadomo co kupuja za okazyjna cene bo nabicie kogos w bambuko nie jest fajne i pozniej te osoby sa zrazone to tego typu licytacji. To ma byc zabawa a nie pasozytnictwo.
    Nie tak to mialo wygladac chodzilo mi o to ze osoby z jednej gildie nie moga sie licytowac na wzajem jezeli chca niech robia to na swoim wewnetrzym czacie. Nie wim czy dosc jasno sie okreslilem bo zaraz znouw Idho wylapie cos z kontekstu i zrobi wielkie boom.

    Przepraszam za wczorajsze zamieszanie ale mam nadzieje ze dobrze ono posluzy zmianiom regulaminu na G10

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez PaYpl Zobacz posta
    moim krótkim zdaniem, żeby nie było jakiś teorii spiskowych itp. osoby z tej samej gildii nie powinny licytować przedmiotów....
    to jest dobry pomysł ograniczający możliwość manipulacji cenami przez gildie
    jeśli ktoś uważa że cena za dany przedmiot jest za wysoka bądź zawyżona to niech nie licytuje, a mam wrażenie, że niektóre osoby krytykują wszystko co się rusza

  10. #90
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mr_SOLAR powiedz Ty mi, czemu tak ciągle wyzywasz ludzi? Masz jakieś kompleksy? Nie w9iem czy zrozumiałeś wypowiedzi osób krytykujących ze zrozumieniem, ale oni nie piszą krytyki na wasz pomysł tylko pokazują wam ze wasz plan nie wypali póki czegoś nie zmienicie. Jeżeli przez dwa miesiące nic nie zrobicie to na G-10 powinno się uspokoić ale Administracji może się to nie spodobać. Człowieku zrozum to wreszcie że nikt stąd obecnych nie jest przeciwny waszemu pomysłowi a wręcz przeciwnie. Jedyne co mamy do waszej pracy to to że bez ułożenia przemyślanego regulaminu wystartowaliście z pomysłem. Więc powinnyście być świadomi że będzie krytyka nie waszego pomysłu lecz jego dopracowania. A jak ktoś napisał "że w praniu wszystko wyjdzie" czy coś takiego to moim zdaniem nie można tak myśleć bo z takiego toku myślenia może być więcej szkód dla waszego projektu niż zysków. Ja popieram zdanie Idho że bez wkładu BB wasz pomysł będzie jedynie miejscem wylęgarni oszustów i wyzyskiwaczy. A to ze w regulaminie napiszecie że dwie osoby z tej samej gildii nie mogą handlować to nic nie zmieni gdyż z gildii bez problemu można odjeść na niedługi okres uprzedzając właścicieli o przewidywanym powrocie. Wiecie dlaczego nie możemy się dogadać? Bo wy myślicie krok do przodu, ale są osoby które myślą kilkanaście. Mam nadzieje że w końcu ta odpowiedź do was dotrze.

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.