Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 100

Wątek: DOM AUKCYJNY NA G10 wpisujemy /j global-10 GORĄCO ZAPRASZAMY

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie ma co sie ścierać z Nimi wiedzą swoje, My wiemy swoje, czas pokaże co z tego będzie, nie ma sensu odpowiadać bo ta rozmowa do niczego nie prowadzi, przykro Nam ze trzy osoby sa nie zadowolone z życia i dodam tylko położyć się i leżeć to potraficie najlepiej Wasza sprawa, Zombie juz wspominał faktycznie musicie wyjść trochę za świeże powietrze.


    Musiałem dopisać
    Blue Ty masz problem ze sobą? co Ty człowieku piszesz jakim krzykiem i kopniakami? odnośnie Twojej wypowiedzi że niszczymy rynek to sie grubo mylisz kolego....
    Ostatnio edytowane przez Mr_SOLAR ; 27.12.2012 o 13:30

  2. #42
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    MOD_Shaka napisał wyraźnie, zobaczymy co na to Administracja. To ze Moderatorowi spodobał się pomysł nie znaczy że jest on prawidłowy w świetle regulaminu. Moderator nie może zablokować waszego pomysłu gdyż nie wiadomo ilu graczy byłby zmuszony zbanować.
    Owszem mi pomysł się podoba ale tak jak już mówiłem, regulamin jest błędny i jest on do przerobienia i to nie ma innego zdania.
    Do tego dochodzi też jak już mówiłem wycena przedmiotów. Musicie mieć listę na której będzie bazował regulamin kiedy/dlaczego sprzedający/kupujący może się wycofać.
    Jak już chcecie tworzyć taki punkt handlowy to musi być on w pełni sprawny, musi on działać w taki sposób aby wszyscy mogli czerpać z niego tylko korzyści. Tak jak Idho pisał, bez problemu można zrobić aukcje aby wyłudzać "wartość" od naiwnych graczy.
    Dlatego musicie się postarać aby ograniczyć taką możliwość, ale póki co to widzę to nie dorośliście do funkcji którą chcecie sprawować. Już o tym wspominałem wcześniej, ale wy opieracie się nadal przy swoim nie mając racji.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 27.12.2012 o 13:39

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    MOD_Shaka napisał wyraźnie, zobaczymy co na to Administracja. To ze Moderatorowi spodobał się pomysł nie znaczy że jest on prawidłowy w świetle regulaminu. Moderator nie może zablokować waszego pomysłu gdyż nie wiadomo ilu graczy byłby zmuszony zbanować.
    Owszem mi pomysł się podoba ale tak jak już mówiłem, regulamin jest błędny i jest on do przerobienia i to nie ma innego zdania.
    Do tego dochodzi też jak już mówiłem wycena przedmiotów. Musicie mieć listę na której będzie bazował regulamin kiedy/dlaczego sprzedający/kupujący może się wycofać.
    Jak już chcecie tworzyć taki punkt handlowy to musi być on w pełni sprawny, musi on działać w taki sposób aby wszyscy mogli czerpać z niego tylko korzyści. Tak jak Idho pisał, bez problemu można zrobić aukcje aby wyłudzać "wartość" od naiwnych graczy.

    Piotru jak byś czytał dokładnie to byś wiedział ze to początek, że regulamin wyjdzie w praniu, odnośnie cen kiedy jaką przebitke zastosować sprawa jest prosta wiemy jaką ma cenę dany towar, kolejna sprawa z wycofaniem sie z aukcji nie możesz na to pozwolić bo dopiero będzie lipa wystawię tany towar nie będę zadowolony z ceny a to sobie wycofam wolne żarty, chyba nie musze tłumaczyć podstaw biznesu, dodam jezcze tylko ze juz pisaliśmy ze lista przedmiotów powstanie, czytajcie co sie pisze a nastepnie oczerniajcie Nas ze sie nie znamy itp

  4. #44
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mr_SOLAR nadal nie rozumiesz. Najpierw robi się plan, później zaczyna działać.
    Jak nie będziecie mieli regulaminu a Administracja będzie miała zbyt wiele uwag z tego powodu to dostaniecie zakaz zanim nowy regulamin stworzycie.
    Lista przedmiotów.
    Lista nie ma powstać, lista ma być już stworzona przed rozpoczęciem jakichkolwiek aukcji. Człowieku wy zaczęliście swój plan od dupy strony. Za przeproszeniem.
    Wycofywanie się z aukcji.
    Poczytaj sobie na internecie kiedy sprzedający może wycofać się z aukcji.
    -Sprzedający może wycofać się z aukcji do momentu podpisania umowy transakcji która jest już po wyjściu z sali aukcyjnej (podczas rozmowy sprzedającego z kupującym). Jak by to dopisać do waszego regulaminu? Hmm... wasz regulamin jednym słowem nakazuje kupna i zabrania wycofania swojej oferty. Bo jak można zapłacić za coś nie mając kasy? Pomyślałeś o tym? Raczej nie.
    I ty chcesz mi tłumaczyć podstawy biznesu? Jak ty nawet nie wiesz na czym polega aukcja. Są domy aukcyjne gdzie za wycofanie oferty płaci się karę. U was w regulaminie są jedynie zezwolenia na coś a nie ma zakazów. Zakaz który jest karany czymś co jest wbrew regulaminowi jest bardziej szkodliwym krokiem dla waszej organizacji niż dla oszusta.
    Jeszcze jedno. Nie piszcie że coś powstanie, tylko piszcie że już powstało bo jak Administracja zobaczy wasz pomysł bez określonego regulaminu to z miejsca jesteście na straconej pozycji.

    Zapomniałem dodać. Ja nie działam przeciwko waszej "działalności" tylko mówię co robicie źle i co musicie zmienić.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 27.12.2012 o 14:09

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Mr_SOLAR nadal nie rozumiesz. Najpierw robi się plan, później zaczyna działać.
    Jak nie będziecie mieli regulaminu a Administracja będzie miała zbyt wiele uwag z tego powodu to dostaniecie zakaz zanim nowy regulamin stworzycie.
    Lista przedmiotów.
    Lista nie ma powstać, lista ma być już stworzona przed rozpoczęciem jakichkolwiek aukcji. Człowieku wy zaczęliście swój plan od dupy strony. Za przeproszeniem.
    Wycofywanie się z aukcji.
    Poczytaj sobie na internecie kiedy sprzedający może wycofać się z aukcji.
    -Sprzedający może wycofać się z aukcji do momentu podpisania umowy transakcji która jest już po wyjściu z sali aukcyjnej (podczas rozmowy sprzedającego z kupującym). Jak by to dopisać do waszego regulaminu? Hmm... wasz regulamin jednym słowem nakazuje kupna i zabrania wycofania swojej oferty. Bo jak można zapłacić za coś nie mając kasy? Pomyślałeś o tym? Raczej nie.
    I ty chcesz mi tłumaczyć podstawy biznesu? Jak ty nawet nie wiesz na czym polega aukcja. Są domy aukcyjne gdzie za wycofanie oferty płaci się karę. U was w regulaminie są jedynie zezwolenia na coś a nie ma zakazów. Zakaz który jest karany czymś co jest wbrew regulaminowi jest bardziej szkodliwym krokiem dla waszej organizacji niż dla oszusta.
    Jeszcze jedno. Nie piszcie że coś powstanie, tylko piszcie że już powstało bo jak Administracja zobaczy wasz pomysł bez określonego regulaminu to z miejsca jesteście na straconej pozycji.
    Ręce opadają To nie jest Real jak Ktoś nie będzie chciał zapłacić to i tak tutaj nie zapłaci, własnie Ktoś musi Ci wytłumaczyć podstawy biznesu bo widze ze nie masz o tym zielonego pojęcia, kolejna sprawa nie da sie tutaj przenieść życia realnego tak do końca, nie będziemy podpisywać umowy jak w realu zejdźcie na Ziemię ludzie tu ma być zabawa, oderwanie od reala, normalnie masakra co Ty piszesz ta gra Cie pochłonęła do końca, jak chcesz coś wprowadzić dany produkt na rynek? od razu wywalasz kase na pełna produkcje i zasypujesz rynek i budzisz się z ręką w nocniku czy najpierw badasz?Przemyśl czasem co piszesz, wczoraj była próba spontan i było super, dziś bedzie lepiej i tak z dnia nadzień, może tez byc tak że sie to rozsypie, ale między innymi przez takich ludzi jak Ty...

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam.
    Miałem możliwość obserwowania wczorajszych aukcji na G-10 ... uważam że świetnie się Wam to udało.
    Jest masę osób chcących się nieco pobawić handlem a nie tylko wystukiwać standardowe oferty "kup teraz"

    Dodatkowo nie ma tu ŻADNYCH możliwości oszukania kogokolwiek (piszę to aby przekonać dla bojaźliwych). Po zakończeniu aukcji towar jest umieszczany na handlu wiec osoba, która wylicytowała akceptuje tylko wcześniej wylicytowane warunki. ZERO niebezpieczeństwa.

    PS
    Oczywiście trzeba się jeszcze namęczyć aby zebrała się odpowiednia ilość ofert jak również potencjalnych kupujących ale to już zadanie dla Was.
    Jeszcze raz wielki dzięki za wymyślenie czegoś nowego oraz za czas i pracę którą tam wkładacie.

  7. #47
    Happyparowka
    pomysł popieram. Każda inicjatywa rozkręcenia serwera jest godna uwagi. mamy g6, będzie g10. Podoba mi się tez punkt no spam. Co do frustratów tu wylewających swoje gorzkie żale napisze że jesteś sfrustrowani życiem chyba. Patrzcie na jasną stronę słońca i podążajcie na wstędze szczęcia

  8. #48
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mr_SOLAR
    Ty nawet nie wiesz ze to ty gadasz bzdury.
    Jak możesz ludzi dopisywać do części wirtualnej. Handel w tej grze, aukcje to wszystko co zamierzacie robić to nie jest fikcja. Każdy gracz ma swój sposób dostrzegania wartości w tej grze. Jeden wydał kupę kasy i jego zdaniem 100 monet jest więcej warte niż dla gracza który gra od dwóch tygodni. Sama wartość moralna poświęconego czasu na tą grę i na "wirtualne surowce które zdobył poprzez handel". Nie możesz powiedzieć że to wszystko jest wirtualne. To tak jak miałbyś powiedzieć "Rozmawiałem ze swoją dziewczyną na skype i ona nie jest prawdziwa tylko wirtualna" gadasz takie bzdury że nie dziwię się ze tylko ja próbuję ci to wytłumaczyć. Gra istnieje naprawdę. Jest tutaj waluta wirtualna lecz ma ona wartość w skali realnej, ale jak tego nie pojmiesz to jesteś tępy... Sory ale ktoś musi Tobie to powiedzieć. Poruszając jeszcze temat rozsypania pomysłu przez ludzi takich jak Ja. hmm mi kazałeś czytać ze zrozumieniem a sam nie rozumiesz tego co ja napisałem. Pisałem ze podoba mi się pomysł ale nie macie przygotowanych środków do jego realizacji. Administracja już zapewne otrzymała informację o waszej działalności i wasz regulamin jest z miejsca skazany na niepowodzenie.
    Co miałeś ma myśli pisząc "Że budzę się w ręką w nocniku?" Czy Ty chcesz sprowadzić mnie do swojego poziomu? Wybacz kolego ale póki co to widzę że już tylko Ja z tobą mam siły rozmawiać bo jesteś zbyt ograniczony aby pojąć niektóry dziedziny życia. A większość ludzi stwierdziła że ich czas jest zbyt cenny aby tłumaczyć ci rzeczy których jak widać i tak nie zrozumiesz.
    Jak nie pojmujesz mojej wypowiedzi to nawet nic nie pisz bo już wiem że to będzie jeszcze większa głupota niż ta jaką do tej pory napisałeś.

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Mr_SOLAR
    Ty nawet nie wiesz ze to ty gadasz bzdury.
    Jak możesz ludzi dopisywać do części wirtualnej. Handel w tej grze, aukcje to wszystko co zamierzacie robić to nie jest fikcja. Każdy gracz ma swój sposób dostrzegania wartości w tej grze. Jeden wydał kupę kasy i jego zdaniem 100 monet jest więcej warte niż dla gracza który gra od dwóch tygodni. Sama wartość moralna poświęconego czasu na tą grę i na "wirtualne surowce które zdobył poprzez handel". Nie możesz powiedzieć że to wszystko jest wirtualne. To tak jak miałbyś powiedzieć "Rozmawiałem ze swoją dziewczyną na skype i ona nie jest prawdziwa tylko wirtualna" gadasz takie bzdury że nie dziwię się ze tylko ja próbuję ci to wytłumaczyć. Gra istnieje naprawdę. Jest tutaj waluta wirtualna lecz ma ona wartość w skali realnej, ale jak tego nie pojmiesz to jesteś tępy... Sory ale ktoś musi Tobie to powiedzieć. Poruszając jeszcze temat rozsypania pomysłu przez ludzi takich jak Ja. hmm mi kazałeś czytać ze zrozumieniem a sam nie rozumiesz tego co ja napisałem. Pisałem ze podoba mi się pomysł ale nie macie przygotowanych środków do jego realizacji. Administracja już zapewne otrzymała informację o waszej działalności i wasz regulamin jest z miejsca skazany na niepowodzenie.
    Co miałeś ma myśli pisząc "Że budzę się w ręką w nocniku?" Czy Ty chcesz sprowadzić mnie do swojego poziomu? Wybacz kolego ale póki co to widzę że już tylko Ja z tobą mam siły rozmawiać bo jesteś zbyt ograniczony aby pojąć niektóry dziedziny życia. A większość ludzi stwierdziła że ich czas jest zbyt cenny aby tłumaczyć ci rzeczy których jak widać i tak nie zrozumiesz.
    Jak nie pojmujesz mojej wypowiedzi to nawet nic nie pisz bo już wiem że to będzie jeszcze większa głupota niż ta jaką do tej pory napisałeś.
    Ten **** jednak Ci odpisze wniosek z tego co napisałeś jest jeden, zazdrość Cie zżera że to Ty nie wymyśliłeś i na siłę próbujesz nam wcisnąć swoją chorą bajeczkę
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 28.12.2012 o 12:20

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Mr_SOLAR
    Ty nawet nie wiesz ze to ty gadasz bzdury.
    Jak możesz ludzi dopisywać do części wirtualnej. Handel w tej grze, aukcje to wszystko co zamierzacie robić to nie jest fikcja. Każdy gracz ma swój sposób dostrzegania wartości w tej grze. Jeden wydał kupę kasy i jego zdaniem 100 monet jest więcej warte niż dla gracza który gra od dwóch tygodni. Sama wartość moralna poświęconego czasu na tą grę i na "wirtualne surowce które zdobył poprzez handel". Nie możesz powiedzieć że to wszystko jest wirtualne. To tak jak miałbyś powiedzieć "Rozmawiałem ze swoją dziewczyną na skype i ona nie jest prawdziwa tylko wirtualna" gadasz takie bzdury że nie dziwię się ze tylko ja próbuję ci to wytłumaczyć. Gra istnieje naprawdę. Jest tutaj waluta wirtualna lecz ma ona wartość w skali realnej, ale jak tego nie pojmiesz to jesteś tępy... Sory ale ktoś musi Tobie to powiedzieć. Poruszając jeszcze temat rozsypania pomysłu przez ludzi takich jak Ja. hmm mi kazałeś czytać ze zrozumieniem a sam nie rozumiesz tego co ja napisałem. Pisałem ze podoba mi się pomysł ale nie macie przygotowanych środków do jego realizacji. Administracja już zapewne otrzymała informację o waszej działalności i wasz regulamin jest z miejsca skazany na niepowodzenie.
    Co miałeś ma myśli pisząc "Że budzę się w ręką w nocniku?" Czy Ty chcesz sprowadzić mnie do swojego poziomu? Wybacz kolego ale póki co to widzę że już tylko Ja z tobą mam siły rozmawiać bo jesteś zbyt ograniczony aby pojąć niektóry dziedziny życia. A większość ludzi stwierdziła że ich czas jest zbyt cenny aby tłumaczyć ci rzeczy których jak widać i tak nie zrozumiesz.
    Jak nie pojmujesz mojej wypowiedzi to nawet nic nie pisz bo już wiem że to będzie jeszcze większa głupota niż ta jaką do tej pory napisałeś.
    Wytlumacz mi tepemu jakim cudem handel w tej grze i aukcje to nie jest fikcja ? Co realnego zyskujesz w ten sposob ? Poza pokazaniem ze jestes tepy wypisujac takie bzdury ? Sprawdz co za oknem slychac , monitor to nie okno , gra to nie real

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.