Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 100

Wątek: DOM AUKCYJNY NA G10 wpisujemy /j global-10 GORĄCO ZAPRASZAMY

  1. #51
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez tchrikch Zobacz posta
    Wytlumacz mi tepemu jakim cudem handel w tej grze i aukcje to nie jest fikcja ? Co realnego zyskujesz w ten sposob ? Poza pokazaniem ze jestes tepy wypisujac takie bzdury ? Sprawdz co za oknem slychac , monitor to nie okno , gra to nie real
    Japierdziele, a jak pojadę do ciebie do domu, usiądę obok ciebie i razem będziemy grać w grę to to też jest fikcja? Człowiek kiedyś wymyślił internet a reszta cywilizacji wniosła do niego życie i zachowania ludzkie. Ale wy tego nie pojmiecie bo jesteście zbyt ograniczeni. Zresztą znajdź mi różnicę dokonywania transakcji telefonicznie a w grze. I to jest real i to jest real, waszym zdaniem real to jest to co dzieje się wokół monitora a moim zdaniem real to jest to co dzieje się teraz. W tym się różnimy ze wy tego nie rozumiecie a inni tak. Ileż można wam tłumaczyć tak prostą rzecz...
    Musicie być tak Tępi?

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy ja mowilem o graniu razem ? nie - ale *** nie zrozumial.
    Czy ja mowilem cos o internecie i transakcjach przez telefon ? nie - ale *** nie zrozumial.
    Twoim zdaniem real to jest wypisanie postow na forum i ... uwaga werble ... kupno 2k marmuru w grze przegladarkowej , real jak ...
    Napisales takze ze to twoje zdanie - spoko ale na co chcesz mi je tlumaczyc ? Jesli to jest dla ciebie swiat realny no to trudno, i tak mam nadzieje ze inni to tez zrozumieli i czuja to samo.

    Poza tym nie odpowiedziales na moje pytania (*** , trudno) wiec zadam je jeszcze raz :

    Wytlumacz mi *** jakim cudem handel w tej grze i aukcje to nie jest fikcja ? Co realnego zyskujesz w ten sposob ?

    i upraszczajac zebys nie musial za duzo analizowac:

    - w pierwszym pytaniu chodzi mi o handel i aukcje z wczoraj w grze settlers online - w jaki sposob one wplywaja na rzeczywistosc
    - w drugim pytaniu chodzi o wskazanie tych REALNYCH benefitow(trudne slowo) ktore uzyskales kupujac ta rude zlota

    dziekuje za wspolprace
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 28.12.2012 o 12:28

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ta aukcja to jakaś żenada... No wybaczcie, ale jeżeli najwyższa oferta jest ignorowana tylko dlatego, że przed "liczbami" był tekst, to chyba jakaś kpina... Tu cytat od prowadzącej: "[16:49] Kasia16: NIE PRZESZLA BO NIE NIE PISALES LICZB TYLKIO WCZESNIEJ NIESTOSOWNY TEKST"
    Co ciekawe ten "niestosowny tekst" to: [16:35] [G-M] Uobuzzz: najpierw ustalcie na forum, który przedmiot podbijamy o ile, bo "droższy" to stwierdzenie niezbyt precyzyjne :* 150"

    Jeżeli uważacie, że uczciwość wymaga aby wywiązać się z obowiązku zapłaty za wylicytowany przedmiot, to sądzę, że ta sama zasada dotyczy również was. Tym samym domagam się uzyskania przedmiotu "Monument Anioła", za który to dałem najwyższą kwotę, tj. 150 monet. Jeżeli ta transakcja nie dojdzie do skutku to tylko świadczy o tym jak bardzo nierzetelni i wybiórczy są prowadzący licytację na g-10.
    :*

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ale widziałeś chyba jak prowadząca pisała: 145 po raz pierwszy, po jakieś chwili 145 po raz drugi to trzeba było jeszcze raz napisać te swoje 150 i nie byłoby problemu.
    nie mówiąc już o tym, że przyszedłeś tam chyba tylko żeby przeszkadzać i to dlatego pewnie nie zauważyli twojej oferty napisanej na koniec kolejnego twojego zdania...

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Uobuzzz Zobacz posta
    Ta aukcja to jakaś żenada... No wybaczcie, ale jeżeli najwyższa oferta jest ignorowana tylko dlatego, że przed "liczbami" był tekst, to chyba jakaś kpina... Tu cytat od prowadzącej: "[16:49] Kasia16: NIE PRZESZLA BO NIE NIE PISALES LICZB TYLKIO WCZESNIEJ NIESTOSOWNY TEKST"
    Co ciekawe ten "niestosowny tekst" to: [16:35] [G-M] Uobuzzz: najpierw ustalcie na forum, który przedmiot podbijamy o ile, bo "droższy" to stwierdzenie niezbyt precyzyjne :* 150"

    Jeżeli uważacie, że uczciwość wymaga aby wywiązać się z obowiązku zapłaty za wylicytowany przedmiot, to sądzę, że ta sama zasada dotyczy również was. Tym samym domagam się uzyskania przedmiotu "Monument Anioła", za który to dałem najwyższą kwotę, tj. 150 monet. Jeżeli ta transakcja nie dojdzie do skutku to tylko świadczy o tym jak bardzo nierzetelni i wybiórczy są prowadzący licytację na g-10.
    :*
    Nie ma to jak wejsc na licytacje i najpierw probowac podawac ceny w lukach. Potem spamowac "czemu tak nie mozna ? ". Potem co chwile spamowac o jakichs *******ach. a potem wyzalac sie ze licytujacy sa zli a regulamin jest do bani, ach po prostu wyrazy wspolczucia

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobra, a teraz, żeby nie było, że jestem przeciwny pomysłowi mam kilka propozycji.
    Sam pomysł mi się podoba, a że zawodowo jestem związany z tworzeniem z szeroko rozumianych OWU, to proponuję wprowadzenie następujących zasad.
    - licytacje dotyczące przedmiotów unikalnych, sprzedawanych w ilości nie większej niż 1 szt. przebijamy o 5 monet. Przedmioty sprzedawane w ilości większej niż 1 szt. mogą być licytowana z przebiciem o 1 monetę. Wszystkie oferty muszą być składane w monetach, w formie liczb całkowitych pod rygorem wykluczenia z licytacji.
    - każda oferta winna być złożona w formie krótkiej wiadomości na kanale g-10. Wiadomość zawierająca dowolny tekst poza ofertą liczbową może zostać wykluczona z licytacji bez podania powodu z jednoczesnym brakiem obowiązku przekazania stosownej informacji licytatorowi.
    - Licytacja stanowi dobrowolną formę oświadczenie woli odsprzedaży przedmiotu za najwyższą zaoferowaną w procesie aukcji przedmiotu. Wystawiający zzobowiązuje się odsprzedać wystawiony przedmiot/usługę za najwyższą, uznaną kwotę osobie licytującej. Licytujący zobowiązuje się złożyć ofertę handlową osobie wystawiającej zgodną z ofertą złożoną w drodze licytacji. Niewywiązanie się którejkolwiek ze stron z obowiązku finalizacji aukcji, tak wystawiającego, jak i licytatora wiązać się może z dożywotnim wykluczeniem z aukcji na kanale g-10. Obsługa licytacyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za proces finalizacji ofert aukcyjnych.
    - każda wypowiedź naruszająca powyższe zasady licytacji, bądź nie stanowiąca oferty w rozumieniu niniejszego regulaminu stanowi naruszenie zasad kanału g-10 i stanowi podstawę do wykluczenia użytkownika z procesu licytacyjnego, a także do nieuznania wszelkich złożonych ofert licytacyjnych.

    Na chwilę obecną to są największe braki w całym tym regulaminie aukcji. Stwórzcie regulamin spójny i kompletny, a nie będziecie mieć problemu z trollami. Możecie mnie dziś uważać za trolla, ale póki nie łamię zasad kanału, to nie macie mnie prawa nazywać trolla. Proponowałbym również wystąpić do obsługi gry o uznanie szczególnych zasad chatu dla kanału 10. Da to prawo moderatorom do banowania użytkowników naruszających zasady kanału o ile zgodzi się na to szczebel decyzyjny, w co szczerze powątpiewam ;/

  7. #57
    Początkujący Osadnik Awatar elciaol
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Uobuzzz Zobacz posta
    Ta aukcja to jakaś żenada...
    Żenadę to zrobiło kilka osób które próbowały zakłócić licytację, teraz jest spokój.

    Cytat Zamieszczone przez Uobuzzz Zobacz posta
    No wybaczcie, ale jeżeli najwyższa oferta jest ignorowana tylko dlatego, że przed "liczbami" był tekst, to chyba jakaś kpina... Tu cytat od prowadzącej: "[16:49] Kasia16: NIE PRZESZLA BO NIE NIE PISALES LICZB TYLKIO WCZESNIEJ NIESTOSOWNY TEKST"
    Co ciekawe ten "niestosowny tekst" to: [16:35] [G-M] Uobuzzz: najpierw ustalcie na forum, który przedmiot podbijamy o ile, bo "droższy" to stwierdzenie niezbyt precyzyjne :* 150"
    Byłem w tym momencie na aukcji i dzięki tym "umilaczom" zrobił się taki bałagan że naprawdę trudno było na końcu tekstu wyłapać ofertę. Zaraz po Twojej ofercie ktoś oferował monety + "dwa złote zęby babci", więc nie dziw się że ktoś nie zauważył lub zignorował Twoją oferte. Licytowałeś w czasie największej zadymy. Cały projekt jest nowy i na pewno doskonały nie jest, zainteresowanie na razie jest a projekt albo sam się obroni albo padnie.

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez tchrikch Zobacz posta
    Nie ma to jak wejsc na licytacje i najpierw probowac podawac ceny w lukach. Potem spamowac "czemu tak nie mozna ? ". Potem co chwile spamowac o jakichs *******ach. a potem wyzalac sie ze licytujacy sa zli a regulamin jest do bani, ach po prostu wyrazy wspolczucia
    Szanowny tchrikch!

    Dziś na g-1 zauważyłem poniższą wiadomość:
    [16:01] [SSZ] Mr_SOLAR: ZAPRASZAMY WSZYSTKICH AUKCJA rozpoczęta na G10 Dom Aukcyjny wpisujemy /j global-10gdzie odbędzie się licytacja różnych towarów, zapraszamy kupujących i sprzedających Dziś Prowadzącą jest śliczna Kasia16, na koniec dzisiejszej licytacji aukcja niespodzianka, ZAPRASZAMY
    Zauważ, żę nigdzie tu nie ma informacji o konieczności uprzedniego zapoznania się z rzekomym regulaminem na forum. Z ciekawości wszedłem na g-10, gdzie przywitała mnie wiadomość: "[16:10] Globalne-10: Witaj w: Globalne-10".
    Zauważ, iż tu również brak jakiejlkolwiek informacji o konieczności składania ofert zgodnych z wewnętrznie ustalonym wzorcem. Czemu zatem nie miałbym składać ofert w surowcu, który mi najbardziej zalega?

    Nie twierdzę, że prowadzący są źli, ale twierdzę, że nie przygotowali się do zadania za jakie się wzięli. Bądźmy szczerzy Polska to kraj ludzi, którzy każdą lukę wykorzystają na swoją korzyść, a moje zachowanie tylko to potwierdziło. Tak naprawdę nie zależy mi na tym, co powinienem dostać z tej licytacji, ale na tym, żeby licytacja była w miarę możliwości uczciwa, a to z kolei może zapewnić tylko właściwie skonstruowany regulamin.
    Pozdrawiam
    Uobuzzz

  9. #59
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Polacy są prze***ani bez kitu....
    Nie pobijcie się...
    Za 10lat braknie w tym kraju psychiatrów, jak czytam posty niektórych to wizyta byłaby wskazana.
    Niektórzy nie wiedzą co to znaczy że coś jest propozycją do większej dyskusji.
    Pomysł świetny ja akurat bym się w to nie bawił ale popieram taki projekt jak najbardziej.
    Tylko trzeba to dopracować.
    A swoją drogą i tak zobaczycie ze xaar powie veto licytacjom
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 27.12.2012 o 18:58

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Polacy?? To zastanawia mnie co powiesz o Amerykanach i ich prawie precedensowym?
    Nie uważasz za idotyczne stwierdzenie, że nic, co nie jest zabronione jest dozwolone? Najbardziej rozbawił mnie człowiek, który prowadząc swojego campera w czasie jazdy poszedł zrobić sobie kawę. Samochód bez kierowcy wypadł z trasy, a kierowca wytoczył proces o odszkodowanie, bo w instrukcji nie było zastrzeżenia, że prowadząc pojazd nie można opuszczać fotela kierowcy. Proces wygrał. W Polsce żaden sąd nie uznałby racji takiej argumentacji. No ale cóż.. co kraj to obyczaj. Świat pełen jest oportunistów, dlatego zawsze warto być przygotowanym na każdą, nawet absurdalną ewentualność

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.