Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 100

Wątek: DOM AUKCYJNY NA G10 wpisujemy /j global-10 GORĄCO ZAPRASZAMY

  1. #91
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobrze żeby zrobili jakiś program od tego w którym jest napisana: oferta , obecna stawka, kto dał , o co licytacja

  2. #92
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    A to ze w regulaminie napiszecie że dwie osoby z tej samej gildii nie mogą handlować to nic nie zmieni gdyż z gildii bez problemu można odjeść na niedługi okres uprzedzając właścicieli o przewidywanym powrocie.
    Ty to napewno myslisz kilkanascie krokow do przodu
    Komu sie chce odchodzic zeby moc wrucic po 24 godzinach, handel kolejne 24h czyba ze wczesniej sobie doda wszystkich do znajomych ale kolejne jest zadania gildie bo wykonywanie ich jes mozliwe dopiero po skonczeniu poprzedniego

  3. #93
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    solar chłopcze kłania się czytanie ze zrozumieniem. Wyraziłem jasno oponie, że nie ma możliwości technicznych, w dodatku bardziej przestrzegam przed twoim niedojrzałym zachowaniem i twojej spółki. Jak na razie to ja tylko przedstawiłem swoją opinie... nie co poniektórzy jak ty spamują i oczerniają, mogę się oczywiście mylić i zapewne solar przedstawi zapewne dowody popierające wypowiedź poniżej.... zgadza się?:

    Eh Idho nie ma to jak wkleic czesc rozmowy , oczywiscia screena z nastepna czescia gdzie jastrzabekt tlumaczyl o co chodzi ze zmawianiem sie to juz nie dalo sie wkleic ? Wiem pewnie myslales ze nikt nie widzial i wyszloby ze taki fajny jestes i zawsze masz racje , ups.

  4. #94
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Piotru70 szachisto ty Nasz ostatnia odp do Ciebie w tym temacie napisana prze zemnie, przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem wszystko to co piszesz my o tym wiemy, nie zachowuj sie alfa i omega, nic czego Byśmy nie wiedzieli nie wniosłeś. Tak że nie podniecaj się i daj sobie spokój i pozwól pracować nad Naszym pomysłem nie TWOIM

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ZAPRASZAMY na G10 wpisujemy /j global-10 Dom Aukcyjny już otwarty możesz sprzedać i kupić każda licytacja rozpoczyna się od 5m, ZAPRASZAM
    3.Prosi się kupujących jak i sprzedających o rozważne podejmowanie decyzji.

    Regulamin kanału aukcyjnego

    1. Przedmioty na licytację może złożyć każdy użytkownik.

    2. Przedmioty będące przedmiotem licytacji muszą być w posiadaniu sprzedającego przez cały czas trwania aukcji.

    2a. Na licytacje można wystawiać surowce, ozdoby, przedmioty ze sklepu i dropy z przygód.

    2b. Osoby sprzedające drop/ slot w przygodzie obsługiwane są poza kolejnością / nie można czekać parę godzin żeby skończyć przygodę/ i proszone są o wysyłanie ofert na szept do prowadzącego licytację.

    2c. Każdy zainteresowany sprzedażą wysyła swoje oferty na PW licytatora, podając co chce sprzedać i w jakiej ilości. Nie obowiązuje cena zaporowa, czyli ile życzy sobie kupujący przed startem licytacji / oferty takie nie będą wystawiane/. Każda aukcja zaczyna się od 5 monet . Licytujemy co 5 lub wielokrotność cyfry 5.

    2d. Osoba prowadząca licytacje nie wpisuje nazwy sprzedającego tylko dany towar / unikniemy sztucznych podbijań/chociaż częściowo. Po zakończeniu licytacji dane te podawane są kupującemu na szept. Jeżeli ktoś ma problem z zapamiętaniem co wystawił może podać prowadzącemu jakąś swoja nazwę lub rząd cyfr , będzie to uwzględnione przy wystawianiu ofert i każdy siebie i swoją ofertę odnajdzie.

    2e. Kupujemy tylko za monety. Granit czy inne surowce nie będą brane pod uwagę.

    3. Licytacja trwa do momentu aż padnie najwyższa oferta. Towar uznaje się za sprzedany po trzecim zawołaniu.

    3a. Wystawiający zobowiązuje się sprzedać przedmiot za wylicytowaną kwotę.

    3b. Nie zawsze osoba sprzedająca jest dostępna zaraz po wygranej licytacji, wiec nie oskarżamy zaraz kogoś o oszustwo tylko próbujemy skontaktować się ze sprzedającym , dając mu czas na zastosowanie się do regulaminu aukcji i wydania towaru.

    3c. Osoby które pomimo sprzedania swojego towaru nie wydadzą go kupującemu po 2 ostrzeżeniach nie będą mogły wystawiać swoich towarów na licytacji i trafia na czarna listę. (mamy nadzieje ze nie trzeba będzie jej tworzyć)

    4. Zakazuje się prowadzenia jakiejkolwiek działalności handlowej lub wymiennej na kanale aukcyjnym, poza prowadzącym licytacje.

    5. Jeżeli przedstawiony tu regulamin komuś nie odpowiada, nie musi brać udziału w licytacjach, a tym samym nie może krytykować na forum G-10 zasad działania kanału aukcyjnego i osób go prowadzących.

    6. Osoby które nie podporządkują się regulaminowi wchodząc na kanał aukcyjny G-10 , będą przeszkadzały , spamowały i obrażały innych uczestników licytacji będą w przyszłości pomijane przez licytatora pomimo złożenia swoich ofert u osoby prowadzącej / trafią na czarną listę/.

    7. Pamiętajmy, że szybkość wpisywania ofert przez kupujących nie jest zawsze taka sama. Uzależnione jest to od szybkości internetu jaki te osoby posiadają, od jakości komputerów, a także od błędów w grze. Osoba prowadząca licytacje nie może za to odpowiadać więc mogą występować w tym czasie nieprawidłowości. Prowadzący wtedy korzysta z podpowiedzi innych uczestników ustalając kolejność odliczania.

    8. Sprzedający nie może brać udziału w licytacji swojego towaru.

    9.Jakiekolwiek pytania lub skargi prosimy kierować do zarządcy kanału aukcyjnego G-10.
    Mr_Solar

    Powyższy regulamin został napisany przez dobrocie

    Zapraszamy do wspólnej zabawy

    pozdrawiam
    Mr_SOLAR
    Ostatnio edytowane przez Mr_SOLAR ; 08.01.2013 o 20:32

  6. #96
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    gra jest nudna to i ludzie szukaja nowej rozrywki
    ja bylem na g10 i jest fajnie mozna sie rozerwac cos kupic lub sprzedac
    najbardziej krytykuja ten pomysl ludzie co w kazdym ewencie kupuja ciastka i inne rzeczy od niskich levelow i czuja tu konkurencje ze dzieciak sprzeda ciastko na aukcji a nie im na handlu (kazdy wie o kim mowa)
    ceny sa nizsze niz na handlu a jak jest wyzej to kto ci kaze kupowac
    wogole to kto sie przejmuje kilkoma monetami w ta czy w ta to tylko zabawa
    zalosne jest to ze jak ktos posiada 20mennic na 5lvl to i produkuje okolo 10k monet dziennie to nie potrafi wydac dla zabawy nawet 100monet tylko dalej daje ofki ze kupi ciastka po 100monet na handel i czeka az ktos sprzeda

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    widziałem juz na g10 towary które szły za bezcen w stosunku do ceny rynkowej a także takie które były nieźle przepłacone, tyle że jednak jest sporo osób dla których jest to jakaś rozrywka która nadal utrzymuje ich w grze, sam mam lvl 40+ i powoli zaczynam się nudzić setlersami a tak zawsze można się trochę pobawić dodatkowo Pomysł jak najbardziej fajny i bardzo mnie cieszy fakt że ktoś ma ochotę zrobić coś dla innych tak dla zasady

  8. #98
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł świetny jak widać udało się wiadomo poprawki zawsze trzeba wprowadzać. Jestem zadowolony dużo rzeczy już kupiłem.

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgadzam sie I jestem na TAk

  10. #100
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    dory pomysl. w koncu cos mozna kupic za dobra cene

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.