Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Małe podsumowanie

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgadzam się z tym co napisał Minael. Fajne założenie, wykonanie kiepskie.

    BTW. Jestem ciekaw czy Xaar odpowie na każdy podpunkt wypowiedzi kolegi z gildii.

    [DRK] Zupełnie_zielony

  2. #22
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    WOW, szacun!!!!! Każdy w Polsce powinien dostać taką wiadomość, z rozpisanymi w punktach wyjaśnieniami i długimi przeprosinami od całego naszego supportu, 3m się)))))

  3. #23
    DarthBane1321
    Sam bym tego lepiej nie ujął, co napisał Minael. Popieram!

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I ja się podpiszę pod postem Mineala
    Bany na czacie tylko furkotały - i to za nic, naprawdę za nic. Piszesz z człowiekiem i nagle bach - człowieka nie ma - dostała bana, bo chciał sprezentować komuś przygodę, bo sam nie był w stanie zrobić. Chwilami mieliśmy wrażenie, że moderatorzy są zwyczajnie przeciw nam - bo jak inaczej tłumaczyć taką działalność? Jak na czacie znajdą się niewyżyci seksualnie i opowiadają swoje fantazje, to żaden moderator palcem nie kiwnie, mało tego, rży ucieszony, bez oglądania się na to, że w tę grę grają nie tylko dorośli, ale i dzieci!!! (kiedyś, na moją uwagę, dostałam odpowiedź, że "lepiej niech się dzieci dowiedzą jak mają TO robić..." - reakcja moda? ZERO reakcji!!!) Pierwsze dni to był jakiś koszmar czatowy. Potem Słoneczny Gród wreszcie mógł nieco odetchnąć, bo na G-6 "rządziliśmy my" i to bez żadnych problemów - wszystko szło sprawnie i wydajnie.
    Mnie ten event cieszy z "jednego" powodu - poznałam świetnych ludzi i doskonale się z nimi bawiłam. Event jako praca BB i naszej polskiej obsługi - porażka.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Minael +1

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja swoje zdanie i ocenę zawarłem w tym poście. W dużej części pokrywa się on z tym co napisał Minael, ale mam także kilka innych uwag oraz przemyśleń: http://forum.thesettlersonline.pl/th...ll=1#post74166

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.