Zobacz wyniki ankiety: możliwość zwolnienia wojska ze służby

Głosujących
61. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    57 93.44%
  • nie

    4 6.56%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: wojsko

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie nie 1 raz zdarza sie taka sytuacja że mam za dużo jakiegoś rodzaju wojska, (jakaś czesc graczy pewnie ma podobnie) a limit populacji prawie osiągnął najwyzszy pułap, nie wiem co z tym zrobić , z innej przygody zostało duzo wojska a żeby zwerbować wojsko do nowej przygody potrzeba ludzi a ich zbyt wielu nie mam,
    i stąd narodził mi sie ten oto pomysł w/w

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    bardzo ciekawy pomysł, mam nadzieję że da do myślenia .....

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    odświeżam temat i zapraszam do dyskusji

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Nowy Świat
    pomysl wydaje mi sie fajny, ale zmienilbym go nieznacznie (jezeli moge)

    po odwolaniu danej jednostki powinnismy dostac spowrotem osadnika (w koncu zyje i ma sie dobrze)

    natomiast jezeli chodzi o zwrot np mieczy, koni, etc...
    mysle, ze mozna zalozyc, ze "zuzywa" wiekszosc podczas treningu, gubi, psuje, zajezdza koniki do konca...
    wychodzac z koszar ma np 1 miecz do walki i drugi zapasowy - i to jest maks jaki moglibysmy dostac spowrotem.

    w sumie to poszedlbym nawet dalej... dalbym mozliwosc handlu gotowymi jednostkami (ciekawe jakie ceny bylyby w kantorze za np kusznika)

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    handel jednostkami raczej nie wchodzi w gre ponieważ niektórzy gracze mogli by w ten sposób łatwo i szybko dozbroić sie (mówie tu teraz o tych którzy mają multikonta ) przesyłając z wielu innych swoich kont na konto właściwe, ale z drugiej strony jakby BB wprowadziło jakiś sensowny system wykrywający multikonta to handel jednostkami byłby dobrym rozwiązaniem

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    podobnie jest z wyburzaniem budynków, po wyburzeniu dostajemy czesc surowców i patent budowlany, z tym zwolnieniem ze służby mogło by byc podobnie

  7. #17
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bardzo by sie przydało , czasami do skończenia przygody brakuje 50R, w mag prowiantu robią się kosze, zostało 5h do końca przygody, a ty 60 łuczników czeka na zbawienie, puf i mamy 50 bezrobotnych, troche łuków z odzysku i wstawiamy R produkcji") zaliczamy przygodę i szafa gra"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.