Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Handel między serwerami

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Handel między serwerami

    Czy ktoś się orientuje czy istnieje możliwość handlu (czy wspólnych przygód) miedzy graczami na różnych serwerach (mam znajomych którzy nie mogli z racji 100% obłożenia serwera założyć konta na moim) a jeśli nie ma czy będzie taka opcja?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zawsze moga zalozyc na twoim jak ich zaprosisz

  3. #3
    Gizm0l
    NO przydała by się taka opcja ceny surowców były by niższy i większy wybór by był. Łatwiej przygodę by szło dostać i w ogl lepiej. Dla nowy graczy też to ułatwieniem by było bo za mniej by kupowali, a jak wiadomo na początku dla nich każda moneta się liczy! Pomysł fajny lecz wątpliwe czy to wprowadzą

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    nie istnije cos takiego jak brak mozliwości załozenia konta zawsze mogli skorzystać z opcjii zaproś znajomego

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak jak pisze MANOLO_PL nie ma problemu żeby znajomy grał na tym samym serwerze tylko trzeba go zaprosić.

    Pomysł wspólnego handlu jest bardzo interesujący i przysłużyłby się wszystkim graczom, ale obawiam się że nie zostanie to wprowadzone.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Każdy serwer ma gospodarke na innym poziomie. Grzebanie w handlu nie było by dobrym rozwiązaniem.

  7. #7
    Gizm0l
    Może i na innym, ale ułatwiło by to nowym graczom łatwiejszy start przede wszystkim, jeśli o mnie chodzi to raczej już samowystarczalny jestem lecz daleko mi do pełnej samowystarczalności jeszcze. Dobry pomysł to jest tylko jak pomyśleć ile z tym kłopotu może być to może lepiej, ze tego nie wprowadzili jeszcze

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.