Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Gratulacje!

  1. #11
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @Metz

    O jakiej zawiści Ty piszesz? Warcholstwo itd. ... o czym Ty piszesz? ... jak niewiele potrzeba by Cię uszczęśliwić i oślepić


    Człowieku, czytaj ze zrozumieniem. Skoro mieliśmy opóźnienie (wszystkie polskie serwery) to chyba zasadne jest pytanie dlaczego już przed wyrównaniem ROZDANO NAGRODY. Nic nie mam do niemieckich graczy, nic im nie zarzucam.

    Ale tak Ci powiem po przyjacielsku: do następnego razu kolego. Obyś kiedyś nie musiał stawiać podobnych pytań ... bo tyż Ci napisze żeś warchoł.

  2. #12
    Osadnik Awatar ahoj_zeglarze
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowy Świat
    masz wydluzony czas aktualnie! Tam juz nic nie zalicza! nagrody rozdane? jeszcze nikt nic nie dostal wiec pewno wszystko jest w toku.....

    Kod:
    a co Helmuty maja weterana w tawernie ?? za ile on tam jest do zdobycia ?
    Za jedna rybe!

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A o jakim rozdaniu nagród mówisz? Jak do tej pory mamy jedynie info nt nagród dodatkowych za osiągnięcie pierwszego miejsca przy 100% ukończeń KS. Natomiast o następną nagrodę dodatkową jak i nagrody wynikającą z osiągnięcia pułapu 100%-150%-200% serwery walczą dalej.

  4. #14
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez hababibi Zobacz posta
    masz wydluzony czas aktualnie! Tam juz nic nie zalicza! nagrody rozdane? jeszcze nikt nic nie dostal wiec pewno wszystko jest w toku...

    Obyś miał rację - i szczerze życzę wygranej NAJALEPSZEMU serwerowi, możliwe że będzie to polski serwer

  5. #15
    Osadnik Awatar Texturos
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    Panowie (bo wydaje mi się że w takowej dyskusji panie raczej nie biorą udziału) w zasadzie pewne elementy racji występują po obu stronach, lecz zapomina się o jednej zasadniczej sprawie - to tylko gierka i na dodatek nie zbyt wysokiego lotu. Nasuwa się pytanie: skąd taka "zła krew"? Odpowiedż też wydaje się prosta: niedojrzałość lub brak odpowiedniej ilości szarych komórek. Proponuję więc zastanowić się przed napisaniem następnego postu by nie ośmieszać się.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie lubię takiego podejścia jak twoje , wiem to tylko gra ale podchodzenie do tego że ktoś Cie robi w jajo na zasadzie "tumiwisizmu" bo to tylko gra jest dla mnie nie do przyjęcia...
    Gram od półtora roku w czołgi byłem w klanie gdzie walczyliśmy w 15 osób na słuchawkach z innymi klanami,tam każdy ma swoje zadanie i jest tak samo ważnym kawałkiem całości i też zdarzały się osoby które po porażce mówiły to tylko gra...nie chciałbyś być w jej skórze gdzie 14 osób jest w 100% zaangażowanych w sukces...
    Tu jest identycznie jest grupa ludzi którzy po prostą są zaangazowani w tą "grę" i moją prawo do swojego zdania a ty chyba nie rozumiesz w czym problem i o co cały ten raban...

    Po prostu nie każdy gdy pojawia się problem i ma jakieś zastrzeżenia podkula ogon jak Ty, ale dziękuje za udział w dyskusji, jest to forum każdy ma równe prawo do wypowiadania się CHYBA ZE MOD SKASUJE :P
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 18.12.2012 o 13:24

  7. #17
    Banned
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomijając wszsytkie teorie spiskowe.

    Gratulacje należą się wszystkim za zangażowanie, wygrał lepszy i bardziej zorganizowany serwer, jadnak akcja typu "zryw" jest godna podziwu, ponieważ :

    - wykorzystano, nieużywany global-6
    - wzajemna pomoc w dostarczaniu surowców
    - spora część osób przerobiła gospodarkę pod dane surowce
    - gracze z mniejszymi możliwościami militarnymi nie poddali się tylko pomagali

    W dodatku Nowa Ziemia pokazała że nikt im dyktować warunków nie będzie, brawo.

    edit:literówka
    Ostatnio edytowane przez MOD_Yoshi ; 18.12.2012 o 14:23

  8. #18
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja pozwolę sobie przekleić to, co napisałem pod innym tematem:

    Ja jestem dumny z mojego serwera i z poziomu współpracy w trakcie eventu KŚ. Wbrew pozorom uważam ten event za bardzo udany, ujawniły się osoby, które naprawdę są w stanie się poświęcić dla ogółu (i chwała im za to) jak też udało się też wyłapać parę "czarnych owiec" (nie chciałbym być w ich skórze jak wejdzie PvP ). Nagrody nagrodami, przygotowanie eventu swoją drogą, ale w całej tej nagonce, w ferworze całej tej śmiesznej wojny polsko-niemieckiej, mało kto zwraca uwagę na to co ten event tak naprawdę nam dał. Popatrzcie jak całe grupy obcych sobie ludzi potrafiły współpracować, przestały się liczyć te wirtualne "dobra" które były (i dalej są) rozdawane za przysłowiową rybkę czy deskę, a zaczął się liczyć drugi człowiek, któremu się bezinteresownie pomaga gdy o to prosi. I to wcale nie wygląda jak koniec świata, tylko znacznie bardziej przypomina klimaty drugiego, równoległego eventu

    Koniec cytatu Oczywiście gratuluję innym serwerom zaangażowania.

    Cytat Zamieszczone przez MOD_Yoshi Zobacz posta
    wygrał lepszy i bardziej zorganizowany serwer
    Zgadzam się, że wygrał lepszy, ale absolutnie nie zgadzam się, że inne serwery były mniej zorganizowane. Brak zróżnicowania przygody eventowej ze względu na poziom gracza miał decydujący wpływ na jej wykonywalność.

    Cytat Zamieszczone przez MOD_Yoshi Zobacz posta
    W dodatku Nowa Ziemia pokazała że nikt im dyktować warunków nie będzie, brawo.
    Czyżby chodziło tu o zalatującą sabotażem akcję jednego z moderatorów?

  9. #19
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Yoshi Zobacz posta
    Pomijając wszsytkie teorie spiskowe.

    Gratulacje należą się wszystkim za zangażowanie, wygrał lepszy i bardziej zorganizowany serwer (...)

    No i co - miałem rację?
    Jeszcze nie zakończyła się rywalizacja ... jeszcze nie uwzględniono naszego opóźnienia, a już wiadomo kto wygrał hehehehehe MOD_Yoshi wam to mówi.

    Pozdrawiam
    Hakardrag "Teoretyk spisków".

    (Można dorzucić jak kto woli jeszcze; warchoł, ksenofob, ten co nie umie przegrywać i wszelkie inne epitety)
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 18.12.2012 o 14:56

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dokładnie i nadal sabotują ale my się nie damy

    wodą handlować też nie można więc informuję tego MODA że woda jest potrzebna w cyklu produkcji chleba z którego robi się osadników. No cóż ale i w tym temacie można być niedoinformowaną.

    To po ile Helmuty maja tego weterana w tawernie bo raczej wiara u mnie mała że za 1 rybę.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.