Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [Poradnik] Najazd wikingów - Weteran

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    [Poradnik] Najazd wikingów - Weteran

    Cześć,

    Miałem okazję zagrać w nową odsłonę Wikingów - Najazd wikingów. Przygoda ta jest dostępna tylko przy zakupie Specjalnej Edycji wersji pudełkowej The Settlers Online.

    W porównaniu do zwykłych Wikingów, w nowej wersji obozy przeciwników są zdecydowanie trudniejsze. Kiedy robiłem tę przygodę nie było dostępnego żadnego poradnika, dlatego też aby mój czas spędzony na wyliczaniu potrzebnych jednostek nie został zmarnowany, postanowiłem stworzyć tę oto mapę taktyczną. Mam nadzieję, że się przyda




    Najazd Wikingów
    Poziom trudności: 6/10
    Czas trwania: 8 dni
    Ilość graczy: 1
    Ilość doświadczenia: 49530

    Wersja dla: Weterana z kusznikami
    Bloki: brak
    Średnie straty: 243R 432o 1Ż

    Mapa taktyczna (kliknij aby powiększyć):




    1. Ataki zostały wyliczone tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla Kuszników.
    2. Elitarni Żołnierze mogą być zamienieni na zwykłych. Przyczyną dla której użyłem EŻ zamiast Ż jest to, że w kilku przypadkach jest minimalna szansa (mniejsza niż 1%)na to, że Ż zostanie zabity a EŻ nie.
    3. Jeśli nie masz 200+ kuszników, Obóz 7 może zostać zabity przy użyciu następującego ustawienia: 45R 15K 189Ku (średnia strata: 27R).

    Przedmioty premium do zdobycia:
    1. Lodowa posiadłość (można handlować)
    Spoiler

    2. Arktyczna kopalnia żelaza (można handlować, po wyburzeniu nie wraca do menu gwiazdy (screen), po wyczerpaniu złoża kopalnia prawdopodobnie nie wraca do menu gwiazdy - proszę uważać)
    Spoiler

    3. Torba tęczowego śniegu (można użyć tylko u siebie na wyspie)
    Spoiler


    Wszystkie ustawienia zostały przetestowane przynajmniej 20000 razy przy użyciu tego symulatora.
    Ostatnio edytowane przez EXiN ; 30.12.2012 o 20:16

  2. #2
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    jesli sklady obozow sa poprawnie podane to propozycja pod majora




    potrzebne wojsko 270 Ku 270 K 1EZ 342 rekrutow 318 ochotnikow (straty R/och)
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    poradnik nieaktualny po zmianach z 14 kwietnia 2016, przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod_Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.