Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Koniec Świata - z anulowaniem przygody - do dyskusji

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Koniec Świata - z anulowaniem przygody - do dyskusji

    Sposób autorstwa tajwan02 z serwera Kolonia - przeklejam żeby można podyskutować.
    Jeśli to prawda to radykalnie zmienia sytuację.

    Ponizej przedstawiam zooptymalizowane rozwiazanie w kwestii "nowego sposobu robienia przygody" KONIEC ŚWIATA (wykonanie niezbednych działan zajmują nawet mniej niż 5 min). Wiele osób gra posiłkujac sie poradnikiem Poznańczyka i wiec przepis jest na jego rozpiskę.


    Moja metoda jest nastepujaca:
    Uzywam 2 generałów (Weteran + Doświadczony)
    Bezpośrednio po wyladowaniu, bez koniecznosci przestawiania obozów co ma istotny wpływ na czas wykonania przygody atakuję

    Weteranem (49O + 1 EŻ +50 Ł +150 Ku) (straty max 49O +1EŻ +50 Ł) obóz nr 27 (przywódca) {po drodze zostaja podbite 2 pomniejsze obozy}
    Doswiadczonym (50 R + 100 WŁ + 50 Ku)(straty max 6R) obóz nr 1

    numeracja obozów jak na mapkach w poradnikach Poznańczyka
    potem zabieramy nagrode z wykonanego zadania i ANULUJEMY PRZYGODE ktora po zabiciu 7 obozów zostaje zaliczona i dodana do ogólnych statystyk

    dlatego niemcy maja tak dużo zrobionych przygód ale my jutro bedziemy mieli wiecej

    rozsylajcie to po znajomych

    Pozdr i zycze błyskawicznej farmy ^^.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    LOL zobaczymy na najnowsze statystyki jak Kolonia poszła w góre bo teraz kiepsko z nimi

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest sciema. Nie zostaje zaliczona przygoda tylko zadanie 1 tej przygody.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja przez przypadek ominelem G4 wg Poznanczyka reszte wytluklem i przygody nie zaliczylo. Zadanie główne przygody jest takie:
    "Zniszcz wszystkie obozy przywódcy bandytów" i "Zniszcz wszystkie łatwe obozy bandytów". Jezeli te zadania nie zostana spelnione przygody nie zaliczy!!!
    Wiec prosze nie siec sciemy na polskich serwerach! Dziekuje.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    NIE - w ten sposób to ja wygrywać NIE CHCĘ !


    Mój serwer miał ostatnio ujemny a inny wprost nieprawdopodobny przyrost w statystykach ... przestałem traktować poważnie rywalizację w tym evencie

    To tylko gra.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj
    Grajcie uczciwie, nie mydlcie oczu innym, skoro kiepsko Wam wychodzi współpraca na własnym serwerze co ma znaczący wpływ
    na miejsce w rankingu to przynajmniej nie ciągnijcie na dno innych serwerów. Przygodę KŚ robi się od początku do końca, to jedyny
    pewny sposób zaliczenia.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat
    a skad taka dysproporcja wyników ... jakiś wał idzie

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    NIE - w ten sposób to ja wygrywać NIE CHCĘ !


    Mój serwer miał ostatnio ujemny a inny wprost nieprawdopodobny przyrost w statystykach ... przestałem traktować poważnie rywalizację w tym evencie

    To tylko gra.
    Wałek na wałku i wałkiem pogania!!!
    Popatrz jak procentowo podnieśliśmy się...czary mary .....

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Wszystko wydaje się bardzo ciekawe. Nikt nie może zagwarantować, że nie ma błędu, który jest tutaj opisany. Ale jeśli programiści są choć w minimalnym stopniu profesjonalni, to mają logi i są w stanie odtworzyć wszystko, co zaszło w związku z przygodą. Doniesienie o takim Bugu powinno ponieść za sobą karę zgodną z regulaminem. Ten, kto robił z bugiem może stracić wszystkie nieuczciwie zdobyte ukończenia przygody. Napisanie skryptu, który prześledzi logi na kilkaset tysięcy użytkowników jest kwestią kilku godzin. Dlatego nie ma co się unosić, tylko postępować zgodnie z ustaleniami regulaminu i donosić o błędach w grze. W końcu testy Beta są właśnie po to. Ta gra jest bezpłatna i z dnia na dzień, bez ostrzeżenia możemy stracić do Niej dostęp. To wszystko, to tylko serwery testowe.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Słoneczny Gród
    VaanDee, nie wytłumaczysz mi jakim cudem Słoneczny Gród, po wykonywaniu przygód (gdzie współpraca i mobilizacja na serwerze jest naprawdę zaj... ) przez 4 godziny spadł o 1%... Czyli co? Gracze weszli w zakończone przygody i odwołali je? Jak można z poziomu gracza zmniejszyć ilość wykonanych i wcześniej zaliczonych przygód???? Nie można. Jakby nie patrzeć - bug czy nie bug, wałek jest. Jeśli nie z samą przygodą, to ze sposobem zaliczania i zliczania procentowego przygód.
    Może się liczydło skończyło, może patyczki połamały, może dym z fajki wzrok zaćmił liczącemu - nie wiem - efekt jest natomiast taki, że serwer Słoneczny Gród został wycyckany przez BB.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.