Zamknięty wątek
Strona 30 z 40 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 399

Wątek: [Event] Statystyki

  1. #291
    Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Warto dodać, że w wypadku konkursu podstawowym wymogiem jest dobrze przygotowany regulamin. Powinien on zabezpieczać organizatora przed ewentualnymi reklamacjami i uwzględnić różne sytuacje. Istotą jest dobranie odpowiedniego kryterium, które w sposób obiektywny lub subiektywny wyłoni zwycięzcę. W wypadku kryteriów obiektywnych (czas, ilość, długość) warto zastanowić się nad sytuacją, kiedy kilka osób uzyska ten sam wynik. Jeśli organizator nie zastrzeże sobie na przykład prawa do podziału głównej nagrody między te osoby, będzie musiał ufundować kilka równorzędnych nagród o tej samej wartości — w przeciwnym razie laureaci mogą podać go do sądu i wygrają bez trudu. Organizacja konkursu jest traktowana przez sąd jako przyrzeczenie publiczne, zaś ustawy bardzo mocno bronią praw uczestnika.

  2. #292
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chcialem tylko dyskretnie zwrocic uwage ze procenty zawsze liczy sie wzgledem czegos
    i tutaj uznaniowosc BB jest najwieksza
    moim zdaniem nie powinna to byc zwykla suma aktywnych graczy an serwerze (aktywnych tj. takich ktorzy logowali sie w ciagu 7 dni na przyklad) ale rowniez ich sredni poziom (kazdy poziom wyzej to jest kilka do kilkunastu przygoid zrobionych wiecej w tydzien
    brak jasnej informacji pt. 'na serwerze PL01 1000 przygod daje 7,8%' jest dla mnie niepojeta i prowadzi do takich podejrzen (nawet zakladajac ze BB nie probowale [U]swiadomie[U] zamieszac w wynikach

  3. #293
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ale juz nie piszac o moim serwerze, jakie szance maja nasze 2 ostatnie serwery jak moze tam i wielu aktynych ale na niskich poziomach sama wiem jak sie robi bez weterana ponizez 40lelela a tam pewnie wiekszosc takich graczy pozycja bez szans

  4. #294
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niemieckie serwery wcześniej zaczęły event? o ile? czy ktoś nam doliczy czas za przeciągającą się konserwację?

  5. #295
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    prawdę powiedziawszy to od zmiany systemu zadań poziom zacznie mieć coraz mniejsze znaczenie. Tzn. do tej pory za każdy poziom byłą nagroda 175 klejnotów, co wraz z premia za logowanie pozwalało po 2 - 3 lvl dokupić patentów czy budynków. Tym samym awansowanie na level wpływało na rozwój wyspy. I ci, którzy osiągnęli poziomy w starym systemie, faktycznie przekładają sie na możliwość robienia przygód (rozwinięta wyspa). Obecnie za levele dostaje sie "coś tam" losowo (ja od trzech dostaję egzotyczne belki plus 400 monet co jest mi potrzebne jak psu na budę). Klejnoty trzeba kupować za pieniądze. Stąd po osiagnieciu poziomu produkcji kuszników (którzy mają przebicie w stosunku do wyborowych łuczników) dalsze poziomy graczy mają sie nijak do możliwości robienia przygód: poziom nie blokuje rozwoju budynku na wyższe poziomy, a kasę na klejnoty i kupowanie za nie pozwoleń na budowę i innych bonusów gracz na niższym poziomie może wydawać tak samo jak i ten na wyższym. Tak wiec wysoko poziomowe serwery, które rozwijały sie w starym systemie faktycznie mają przebicie i przytup, ale po zmianie systemu zadań i nagród za osiągnięcie poziomu, poziom gracza tak naprawdę przestaje mieć znaczenie - liczą sie wydane klejnoty (czyli realna gotówka). Troche szkoda, bo dla mnie osobiście szkoda już siedzieć i ślipić sie w monitor by po raz enty robić jakąś durną przygodę tylko po to by zdobyć lewel (i dostać bale egzotyczne i 400 monet). KS to inna sprawa, bo tutaj walczę o nagrodę, której za level nie dostanę (klejnoty, budynki, premie). Tyle, że jak mówie - stare serwery (rozwijane przed zmianą nagród - mają przytup, na nowych nabijanie leveli nie ma już znaczenia takiego - dobić do kuszników i pozostaje rozwijanie domków lub kupowanie klejnotów. A szkoda.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 18.12.2012 o 10:52

  6. #296
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    no nie wiem czy masz rację, ja mam co prawda 50 lvl ale za zrobienie kilku nowych zadań wpadło mi chyba 2k klejnotów..o
    Z tego co wiem to na niższych levelach też dodali nowe duże zadania z o wiele lepszymi nagrodami i 500 klejnotów chyba też idzie wyhaczyć proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie sam z chęcią się tegO dowiem.
    Także tamte klejnoty zabrali ale dali je w innej postaci --CHYBA

  7. #297
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No może w takim razie później sie dostaje, ale ja jak na razie za trzy levele (37, 38 i 39) nie dostałem ani jednego. Xaar pisał, ze można ponoć za zadania dostać, ale z zadań dostępnych do mojego levelu, za żadne nie ma klejnotów (w wszystkie na bieżąco zrobione mam poza kuszami, które jest totalnie nieopłacalne i jakos mnie nie pili, a i za nie klejnotów nie ma).
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 18.12.2012 o 10:32

  8. #298
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Polecam stronkę http://www.siedlertools.de/wiki/Erfahrungspunkte
    Jak widać w dalszym ciągu są klejnoty za kolejne levele, tylko zmieniły się poziomy i ilości.

  9. #299
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no Ok, to zmienia postać rzeczy Zwracam honor, klejnoty sa. Choć sumarycznie mniej niz przy poprzednim systemie Dziękuje za rozjaśnienie sytuacji

  10. #300
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Za zrobienie lvl nie dostaje się losowych nagród tylko stałe. Jest na forum wątek gdzie gracze podawali ile dostali czego za wbicie poziomu. Klejnoty dostaje się obecnie później (chyba od 40 poziomu), ale ich ilość po zsumowaniu jest taka sama, a może nawet większa.

Zamknięty wątek
Strona 30 z 40 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.