Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kantor handlowy - mega problem

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar P13n10
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj

    Kantor handlowy - mega problem

    Nie wiem czy już o tym nie pisałem, ale zaczyna mnie w***iać to, że jak coś kupię od innego gracza, to muszę na 90% robić reloga, bo ta klepsyderka nie ma zamiaru zleźć z ekranu. No i czasami uda mi sie to kupić, a czasem ni chuchu.
    Jak wystawiam coś na rynek, to czasem się pojawi, a czesem tylko info w lewym górnym rogu, że tranzakcja wystawiona, a nie mam jej wcale w wystawionych, surki nadal są, no i znów ta klepsydra. Znów relogin, bo tak to bym siedział i "trzy dni potem..." nadal to samo.

    Zróbcie coś z tym nowym handlem, albo powracamy do starego który mimo że się wyłączał (tak jak i reszta czatów), to działał natychmiast.

    EDIT
    Informuję, że na szybkośc netu nie mam co narzekać, więc to nie tego wina. Rekordowo ściągałem plik (uaktualnienie flasha) z prędkością ponad 800kb/s.
    Ostatnio edytowane przez P13n10 ; 13.12.2012 o 22:41
    "Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur.wysyny będą zawsze."
    — Andrzej Sapkowski

    "Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać..."
    — j.w.

  2. #2
    brun3tka
    Mam to samo!

  3. #3
    Osadnik Awatar Orzel93
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    100
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja na szczęście nie mam takiego problemu , myślę że jak narazie nic z tym nie zrobią ;/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.