Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: [SŁONECZNY GRÓD] Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz...

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    temat na niemieckim forum ładnie ucięto :P jak widać BB nie chce żeby to wychodziło na inne kraje, jak dla mnie znów poszło coś nie tak ale na tak duży event trochę nie wypada przyznać się do błędu a już tym bardziej go odwołać. Samo to że stworzono "dziwny" ranking aktywnych ludzi gdzie głównie aktywni są low lvle, które za groma tego nie skończą i nie wspomogą, dyskwalifikuje równość serwerów.

    A co do nazwy tego tematu i dyskusji to wielka porażka :P :P
    Nie wiem dlaczego porównujecie wirtualną grę z czynną napaścią Niemiec na Europę?? Trochę te teksty są nie na miejscu, nie dziwią mnie bo w modzie jest używanie zbyt wielkich słów do sytuacji ale czasem trzeba się zastanowić.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez heyka Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego porównujecie wirtualną grę z czynną napaścią Niemiec na Europę?? Trochę te teksty są nie na miejscu, nie dziwią mnie bo w modzie jest używanie zbyt wielkich słów do sytuacji ale czasem trzeba się zastanowić.
    Dobrze powiedziane.

  3. #13
    Poznańczyk
    Ale kompleksy, z rywalizacji polsko-niemieckiej, robi się nawiazanie do historii i obrazę mieszkańców innego narodu. Cóż zagranie z handlem nie było ok, ale mimo to polacy jakoś dają radę.

    Rozumiem ze jeżeli rosjanie byli by top 1, to leciały by wyzwiska od komunistów i slogany jakie wygłaszają niektórzy polscy idioci na arenie międzynarodowej/panstwoej.

    Niemcy i Rosjanie w czołówce to pewnie znowu jakiś pakt antypolski.

    Turcy by rywalizowali z polakami, to co ? leciały by hasła że dostaną jak za czasów Sobieskiego.

    Ogarnijcie się i te kompleksy i stereotypy zachowajcie dla siebie, jakoś nie słyszałem by na niemieckim forum były tematy typu : Polacy stracili miejsce w czółówce bo poszli chlać i kraść zamiast grać.

    Tyle temat kpina.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Żenujący poziom. Wstyd mi za Was.
    To po prostu śmieszne, że robicie takie porównania, grzebiąc głęboko w historii, przy okazji obrażacie inny naród i bogu ducha winnych graczy niemieckich serwerów. Ogarnijcie się, bo to nie jest kompromitacja BB, Niemców czy kogo jeszcze wymyślicie, ale Wasza.

    Stoję murem za Polakami i trzymam kciuki za każdy polski serwer, ale po prostu takiego dna nie da się nie skomentować.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    to nie grzebmy w historii....
    zróbmy taki event... który naród kupi za swoja średnią zarobków więcej produktów na wigilie ten wygra....
    niemamy szans z niemcami, wystarczy że "oni" kupia kryształy i wystrzelą w rankingu jak z procy... my przecież tez mozemy kupic ale dlaczego do chol...y mam wydawać na ta sama gre, na tym samym evencie 3x więcej gotówki!

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    obwiniasz Niemców że mają inne zarobki????
    zapytaj Nasz Rząd dlaczego tak jest, tylko nie na tym forum bo chyba tu obecną partię rządzącą nie spotkasz :P
    lub wyjedz do Niemczech, tam docenią pracę odpowiednią wypłatą.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    heyka a gdzie to napisałem? - kolejne dziecko neostrady

  8. #18
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sprowadzanie gry do poziomu wojny polsko-niemieckiej jest żenujące. A chodzi wyłącznie o to kto pierwszy wbije 100%. Przecież event nie kończy się w momencie uzyskania przez jakiś serwer 100%. Każdy może wbić swoje 100%, 150% czy nawet 200%. Osobiście trzymam kciuki za polską "jedynkę" i planuję zrobić wszystko, żeby mój serwer miał wystarczającą ilość "wykonań" na jak najlepsze nagrody.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    nieeeee. to nie chodzi o wojne pl-de tylko o nierówne zasady twórców

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja moge byc neostrady , Ty chyba vektry

    nawiązujesz do niemców a kolejnie do tego że płacisz 3x więcej kasy niż "oni" , wniosek= niemcy zarabiają 3x więcej, no nijak się tego nie da inaczej zrozumieć, jeżeli miałeś coś innego na myśli to wyedytuj swój post na prawidłowy

    jak dla mnie to pretensje że ktoś zarabia więcej

    dodam że jak nie chcesz to nie musisz wkładać kasy na grę, event fajnie by było wygrać ale nie musisz się w tym celu zapożyczać, chyba nie będziesz miał "końca świata" z tego tytułu?? dopinguje polskim serwerom, sam bym chciał żeby nasz się załapał na nagrodę ale trzeba mieć dystans i nie obwiniać akurat Niemców jak w tym wątku bo wyszli na czołówkę (to ostatnie nie do Ciebie )

    co do kopniaka w rankingu pisalem w innym wątku dlaczego tak może być , chociaż nikt nam nie poda tego czy przelicznik aktywnych graczy się zmienia czy jest obliczony na stałe

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.