Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Nowa Ziemia mamy szansę!

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Nowa Ziemia mamy szansę!

    Nowa Ziemia mamy szansę, żeby wygrać z Niemcami, proszę dajcie rozsądne ceny w tym tygodniu na chleb, napitek, łuki i fragmenty map, pokażmy, że możemy współpracować

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zwłaszcza na łuki.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    81
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja zachęcam do robienia przygód .

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W pełni się pod tym podpisuję!

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Czarci Gaj
    I tak ani wasz server ani żaden inny polski nie ma szans z niemcami -bo płacą w EURO to są na lepszej pozycji dzięki możliwości handlowania przygodami. Ten wyścig już nie ma sensu, robi się za duża przepaść między nimi a nami.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak będzie możliwość zalogowania się do gry to nawet euro im nie pomoże. Nic tylko możliwość zalogowania sie do gry której od kilkunastu minut nie mam

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam jeszcze pewien chytry plan, można usunąć budynki które na czas ewentu są nie potrzebne, a później je odbudować małym kosztem. W ten sposób wzbogaciłem się o dodatkowy browar i łucznika Ciągle jednak jest problem z fragmentami map. Ludzie to tylko tydzień włączcie w tym czasie tryb poświęce się

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    81
    Serwer
    Nowa Ziemia
    MakCorporation i MocarnyKnur to nie temat do narzekania, są inne . Tu proszę dopingować Nową Ziemię!!!

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar renmaister
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja proponuję aby zebrać się razem Ci co robią przygody i Ci którzy chcą pomóc i wysyłajmy sobie niezbędne surowce
    Ja osobiście mam zrobionych 4 przygód niestety nie mam ich więcej ale mam dużo wojska i surowców na kolejne przygody

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    renmaister włącz global 6 i tam możesz wspomóc innych zasobami i poprosić o podarowanie przygody.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.