Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Nowa wersja pudełkowa

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nowa wersja pudełkowa

    Nie wiem czy był już poruszany ten temat ale mam nadzieję, że go nie dubluje. Mianowicie chodzi mi o to, że dnia 06.12 miały wejść do sprzedaży nowe wersje pudełkowe. Wstępna informacja na ich temat pojawiła się na początku listopada i było tam wspomniane przez BB, że za niedługo pojawią się dalsze informacje co do tego. Do tej pory nie ma ani informacji na ich temat ani czy weszły do sprzedaży. Czy jakiś BB mógłby się wypowiedzieć na ten temat?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Husarz Zobacz posta
    Tak patrzyłem, gdybym tego nie zrobił to bym nie zakładał tego tematu. BB_xaar napisał wtedy "Więcej informacji nt. "pudełek" z pewnością pojawi się już niedługo." i o to mi chodzi, że olali ten temat i jest cisza...

  4. #4
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przy proponowanej cenie pudełek i faktu, że gracze nie zostawili na nich suchej nitki pewnie odpuścili sobie pudełka

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    W skrócie ... nie warto.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RinMe Zobacz posta
    przy proponowanej cenie pudełek i faktu, że gracze nie zostawili na nich suchej nitki pewnie odpuścili sobie pudełka
    Tylko w tym problem, że niedawno sprawdziłem na allegro i jest tam normalnie sprzedaż tych pudełek przez np. Game codes w cenie 71,80zł oraz 129zł i dziwne, że BB nawet się nie chciało podać łaskawie cen tych pudełek... to się nazywa olewanie graczy i ich lekceważenie...

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    są w normalnej sprzedazy również. dzisiaj widziałem w media experrcie za jakąś stówę

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie jestem BB, ale po temacie w którym jeden z graczy pokazuje dropa z nowych wikingów (sceen w języku polskim) śmiem powiedzieć że pudełka są już w sprzedaży.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Nie jestem BB, ale po temacie w którym jeden z graczy pokazuje dropa z nowych wikingów (sceen w języku polskim) śmiem powiedzieć że pudełka są już w sprzedaży.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    Doskonale wiem o tym, że są w sprzedaży bo już na allegro się to sprzedaje. Chodziło mi bardziej o fakt, że BB nie podał dokładniejszych informacji co do tych pudełek tak jak napisałem to wyżej. Uważam, że BB i tak nie odpisze więc można zamknąć temat...

  10. #10

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.