Zamknięty wątek
Strona 28 z 60 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 38 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 600

Wątek: [Event] Koniec Świata - dyskusje

  1. #271
    Osadnik Awatar Oharaa
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gołym okiem widać że polska społeczność settlersów jest niezadowolona z takiego przebiegu sytuacji.

  2. #272
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    s1 polskie miało wczoraj 0,2% przewagi nad niemieskim s6. S2 miało przwagę 0,5%. Nie jest źle, trzymam kciuki za Nowy Świat i Nową Ziemię, bo widzę że moja Kolonia odpada w przedbiegach
    Dzięki ale to na razie początek wiec nic nie wiadomo.

    Ps,No i głownie dzięki twojemu opisowi przygody , większość z nas na niej się opiera.

  3. #273
    Poznańczyk
    Odbiegając od tamtu, dodam że nie będę robił żadnych wersji poradników na 50/75/80/90/120/150 kuszników i tym podobne, masz mózg, łap za symulator i uzupełniaj braki wyborowymi.

    Bo ja nie mam co robić tylko przygotować 200wersji poradnika, bo ktoś ma zawsze o 1kusznika mniej, niektórym się poprzestawiały tryby.

    Co do bloków, Wojcimierz przedstawił bloki w jednym temacie w poradnikach, ja nie posiadam tylu jednostek by testować te bloki.

  4. #274
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niemiec zawsze musi jakoś podejśc nas przebiegłością. A to 2 dni wcześniej może mieć fory w grze online, a to brazylijczyk Cacau odbiera nam pierwsze w historii zwycięstwo w kopaną w 94 minucie....

  5. #275
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat

    (no)fair-play

    na niemieckich serwerach handel przygoda "koniec swiata" jest mozliwy, co zapewne ma wplyw na ilosc robionych przez nich przygod. czy fakt, iz handel ta przygoda na polskich serwerach mozliwy bedzie dopiero w czwartek, tj z czterodniowym opoznieniem, bedzie uwzgledniony przy podsumowaniu eventu? jezel tak, to w jaki sposob? jezeli nie, to jaki jest sens robienia eventu, w ktorym ma sie nierowne szanse?

  6. #276
    Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    Już Niemcy na pierwszym i trzecim miejscu http://www.diesiedleronline.de/de/startseite

  7. #277
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    to pewnie spolecznosc turecka nabija im staty

  8. #278
    Początkujący Osadnik Awatar Wazyl
    Dołączył
    08.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Czytając powyższe "wypociny"(inaczej nie można większości nazwać) to skargi, żale i wylewanie na równi łez z krwią jak to wielce jesteśmy poszkodowani, jak inni gracze oszuści zarabiają. Nie lubię, bardzo nie lubię tego pisać czy mówić, ale typowe polskie narzekanie...

    Kolego Poznańczyk, popieram Cię w pełni co do poradników, nie dość że sam chciałbyś popracować nad eventem to jeszcze sobie życzą z blokami, z mniejszymi stratami, może jeszcze frytki do tego?

    To jest gra a nie walka o złote kalesony, kiedy wracam z pracy chcę zrelaksować się przy grze a nie stresować jak to widzę tu u innych. Co niektórzy z Was pewnie wyglądają tak jak ten chłopak widząc ceny w kantorze(to był żart) Nie obrażając nikogo, ale te wypowiedzi w aż przywołują taki właśnie obraz

    Taka moja myśl i rada: Drodzy współgracze, koledzy i koleżanki. Róbmy swoje zadania, współgrajmy ze sobą(notabene ukłon dla dużych gildii z Nowego Świata za organizację współpracy serwerowej) i oczekujmy na rozwój wypadków nie napalając się i wykrzykując o zadośćuczynienie. Lepiej być mile zaskoczonym, niż gorzko rozczarowanym.

    Do innych światów: Życzę Wam powodzenia w Evencie, niech przebiega nam gra w sportowej rywalizacji o pierwszeństwo oraz pozdrawiam wszystkich.

  9. #279
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Czarci Gaj
    Odnośnie wszystkich, którzy twierdzą, że to tylko gra i nie warto się nią przejmować (co jakiś czas widzę takie wypowiedzi). Np. piłka nożna to też tylko gra, ale gdy sędzia oszukuje, to poszkodowana drużyna jest wściekła i nikt się temu nie dziwi (mówię o grze amatorskiej, w której zawodnicy dostają w nagrodę co najwyżej pamiątkowy puchar z plastiku).
    Ostatnio edytowane przez Merigold_ ; 11.12.2012 o 18:07

  10. #280
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Znalazłem nowe statystyki - na stronie jeszcze nie zamieszczone, nawet na niemieckiej

    http://static.cdn.ubi.com/0034/archi...tW/EotW_04.jpg

    Ostatnio edytowane przez alibi28 ; 11.12.2012 o 18:33

Zamknięty wątek
Strona 28 z 60 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 38 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.