Zamknięty wątek
Strona 57 z 60 PierwszyPierwszy ... 7 47 55 56 57 58 59 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 600

Wątek: [Event] Koniec Świata - dyskusje

  1. #561
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Dla wyrównania szans powinni teraz Niemcom na 3-4 wylaczyc handel KS i zrobic 10 godz. konserwację. Jestem ciekaw jak beda wtedy wygladaly wyniki

  2. #562
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja też uważam, że bajzel z eventem nie jest spowodowany chęcią dokopania Polakom, a wynika po prostu z ludzkich błędów. Nie robi ich tylko ten, co nic nie robi. Ważna jest jednak reakcja na to, co się sknociło. Zapowiada się szumnie, że w poniedziałek robimy krótką konserwę na wszystkich serwerach, żeby każdy wystartował w tym samym czasie i miał równe szanse, po czym okazuje się, że zapomniano o "drobiazgu", czyli handlu przygodą. Moim zdaniem były tylko dwa dobre wyjścia z tej sytuacji: zostawić tak jak jest (czyli bez handlu), albo zrobić kolejną, dodatkową przerwę na wszystkich serwerach jednocześnie. Gracze ponarzekaliby przez kilka godzin, a potem zabrali się do robienia KŚ i zapomnieli o sprawie. Wybrano ewentualność najgorszą z możliwych, czego chyba nie trzeba tłumaczyć, wystarczy poczytać na forum odniesienia do II Wojny Światowej, rozbiorów, czy bitwy pod Grunwaldem.
    Druga sprawa całkowicie dla mnie niepojęta, to zrobienie tego eventu w stylu tajne, łamane przez poufne. Jaki może być powód, żeby trzymać w sejfie dane dotyczące liczby graczy na poszczególnych serwerach? Wygląda to tak, jakby BB płaciło od każdego gracza jakiś ryczałtowy podatek i chciało oszukać Urząd Skarbowy
    Takie postępowanie dodatkowo utwierdza zwolenników spiskowej teorii dziejów, że "coś jest na rzeczy". A przecież można było podać jasno zasady konkursu i wprowadzić znacznie więcej statystyk, np. bieżącą klasyfikację, nie tylko zespołową, ale także indywidualną. Ta ostatnia "załatwiłaby" dwie ważne kwestie, które wyniknęły w trakcie eventu. Każdy mógłby sam przekonać się, jak to jest z tym zaliczaniem przygód nieukończonych, a także sprawdzić, którym kolegom warto pomagać, bo faktycznie robią przygody, a którzy tylko wyłudzają surowce korzystając z ogólnej mobilizacji.

  3. #563
    Początkujący Osadnik Awatar marek197004
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    J.w> tak myśle i popieram w pełni.A gdzie różnice miedzy serwerami ?bo są bardzo duże .Dlatego ta wojenka jest nie fair ze strony organizacyjnej.Tyle na temat-mimo starań wielu graczy.

  4. #564
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jeśli chodzi o odniesienie do bitwy pod Grunwaldem, to nasi ją wygrali....noooo chyba że teraz to Niemcy się mszczą.. ale należałoby raczej rozpocząć chyba od bitwy pod Cedynią

  5. #565
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a dla mnie statystyki serwerów to jedna wielka farsa. Przecież wiadomo, że robią to dla klejnotów. Bo większość aby jeszcze szybciej ukończyć jak największą ilość tejże przygody chce aby gracze kupowali klejnoty - pozwolenia budowlane czy nawet jakieś surowce...





  6. #566
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja na dodatek po raz kolejny zapytam: GDZIE JEST TERAZ OBSŁUGA TECHNICZNA I ADMINI ??? Jak kasować wątki o lichwiarzach i pijawkach to potrafią od ręki i na bierząco, ale jak interweniować w sprawie niesprawiedliwego traktowania polskiego serwera i polskich graczy to ju ich nie ma. Może by tak w tej sprawie interweniowali, skoro osoby grające na niemieckich serwerach piszą, że niemcy mają fory i oszukują. Zresztą podobnie jak na serwerze brytyjskim z promocją 100%. Generalnie to fajna promocja w trakcie eventu. Zwłaszcza na jego początku. Bo na dzień przed końcem to już sobie pocieszanki można w buty wsadzić, bo będzie po ptokach. Skoro już robicie event międzynarodowy to ma być na równych prawach i sprawiedliwie. Powiem szczerze, że po tym co tutaj czytam, w następnym takim już udziału nie wezmę, bo to faktycznie strata zasobów, ale przede wszystkim CZASU I OCZU na ślipienie w monitor, skoro jedni są traktowani sprawiedliwiej od innych. Staramy się jak możemy wygrać, i nie ważne z kim, choć jak widać niemcy zagarnęli event dla siebie, ale nie da sie, skoro nasza własna obsługa techniczna nie dba o nas i nasze sprawiedliwe traktowanie. To może przy kolejnym niech BB od razu przyzna nagrody swoim na niemieckich serwerach bez tej farsy z niby uczciwą rywalizacją.

    Napisałem to juz w innym wątku, ale pewnie i tak nikt nie przeczyta, albo przeczyta i usunie za dublowanie. Szkoda tylko, ze usuwa sie wątki i posty niewygodne, zamiast wziąć sobie do serca to co jest w nich napisane. Z drugiej strony usunąć jest łatwiej i udawać, że nic sie nie stało. I faktycznie jakoś cieżko mi uwierzyć, że najpierw w rankingu liczyły sie tylko dwa serwery niemieckie, tak naprawdę, a po porannej konserwacji niemcy tak sie w sobie zebrali, że aż sie kurzy. No po prostu szacun... dla tych co ich wspierają w tym zebraniu 9ich supportu technicznego, bugów itd.). Szkoda, że nasi tak nie działają. dałem sie wciągnąć w ten event, ale to pierwszy i ostatni raz. następne niech sobie niemcy same robią, a nasz support może im pomagać, skoro nam nie pomaga. A może lepiej by im nie pomagał, bo mogliby sami ze sobą niemaszki przegrać

  7. #567
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    jak zwykle ta gra to jedno wielkie dno i tyle

  8. #568
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez płomienne-zorze Zobacz posta
    jak zwykle ta gra to jedno wielkie dno i tyle
    To nie graj, zmusza cię ktoś?

  9. #569
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Mnie te dziwią też wyniki, mam w gildii osoby które mają zaliczone 5 a nawet 8 przygód i trzaskają po rząd kolejną , ja też robię dróga właśnie, a jak przychodza wyniki to tak jakby ledwie kilka osób robiło, hmmm...

  10. #570
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez acp___ Zobacz posta
    ludziska współpracujcie bo mnie szlak trafia jak idioci próbują zarobić kilka monet (m. in. ceny zboża, chleba i łuków), a im klejnoty obok nosa przejdą
    tępić tych idiotów!
    A przyszło Ci do głowy ,że może woli monety i ma gdzieś ewent? Tępymi ludzi nazwywasz,bo nie spełniają twoich oczekiwań?

Zamknięty wątek
Strona 57 z 60 PierwszyPierwszy ... 7 47 55 56 57 58 59 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.