Zamknięty wątek
Strona 1 z 60 1 2 3 11 51 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 600

Wątek: [Event] Koniec Świata - dyskusje

  1. #1
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [Event] Koniec Świata - dyskusje

    Temat główny: [Event] Koniec jest bliski - uratuj świat!

    Gdyby pojawiły się jakieś pytania, wątpliwości czy inne kwestie (związane z ww. eventem), proszę pisać w tym temacie - postaram się odpowiedzieć.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    "Przygoda eventowa może zostać odnaleziona przez odkrywców (poszukiwanie przygód)."

    Czy będzie ona mogła zostać odnaleziona na najkrótszych poszukiwaniach? I czy dluższe poszukiwania zwiększą szanse na znalezienie jej?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Gdyby pojawiły się jakieś pytania, wątpliwości czy inne kwestie (związane z ww. eventem), proszę pisać w tym temacie - postaram się odpowiedzieć.
    A gdzie mogę zapytać kiedy kończy się event świąteczny?

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ^^ Odkrywca znalazł mi tę przygodę na krótkich poszukiwaniach.
    Czy jest sens uruchamiać tę przygodę przed poniedziałkiem 10 grudnia?

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy przygodą będzie można handlować dopiero od 10 grudnia?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez karan-ruth Zobacz posta
    A gdzie mogę zapytać kiedy kończy się event świąteczny?
    10-19 grudnia z tego co czytalem.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy ten pojedynek jest między serwerami z Polski czy też ze świata ??

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Konkurs super. Tyle ze jest moim zdaniem pewna niedopracowana rzecz. Odnośnie nagród pobocznych. Najbardziej dziwi mnie nagroda obejmująca serwer z największa ilością wykonanych przygód. Moim zdaniem to jest trochę nie fair biorąc pod uwagę zdanie w nawiasie (wszystkie wersje językowe). Wiemy ze w Polsce jest 40mln ludności jakiś mały ułamek procenta gra w tą grę. A za granicą gdzieś w USA, Niemczech czy gdziekolwiek indziej, jest więcej graczy wiec z miejsca Polska odpada. Mam nadzieję ze BB mi bardziej wyjaśni jakie mamy szanse, bo nie wiadomo czy w ogóle warto starać się robić je jak najszybciej. Te podstawowe 100,150,200% ok. Ale te dodatkowe to trochę niezrównoważony pojedynek. Jeżeli jest tak jak mówię to zwycięzcy powinni być wyliczani z średniej przygód na jednego gracza aktywnego.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 07.12.2012 o 14:05

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ksiaze Zobacz posta
    Czy ten pojedynek jest między serwerami z Polski czy też ze świata ??
    Ze świata.
    "Ważne: każda z nagród dodatkowych zostanie przyznana tylko jeden raz, walczą o nie wszystkie serwery uczestniczące w zabawie (wszystkie wersje językowe)."

    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Konkurs super. Tyle ze jest moim zdaniem pewna niedopracowana rzecz. Odnośnie nagród pobocznych. Najbardziej dziwi mnie nagroda obejmująca serwer z największa ilością wykonanych przygód. Moim zdaniem to jest trochę nie fair biorąc pod uwagę zdanie w nawiasie (wszystkie wersje językowe). Wiemy ze w Polsce jest 40mln ludności jakiś mały ułamek procenta gra w tą grę. A za granicą gdzieś w USA, Niemczech czy gdziekolwiek indziej, jest więcej graczy wiec z miejsca Polska odpada. Mam nadzieję ze BB mi bardziej wyjaśni jakie mamy szanse, bo nie wiadomo czy w ogóle warto starać się robić je jak najszybciej. Te podstawowe 100,150,200% ok. Ale te dodatkowe to trochę niezrównoważony pojedynek. Jeżeli jest tak jak mówię to zwycięzcy powinni być wyliczani z średniej przygód na jednego gracza aktywnego.
    Myślę że każdy serwer ma zbliżoną liczbę graczy, bo gdy pojawia się ich zbyt dużo to uruchamiany jest kolejny serwer. Powiedziałabym że bardziej pokrzywdzeni mogą być gracze na nowych serwerach, gdyż tam średnia poziomu jest znacznie niższa a co za tym idzie trudniej im będzie robić wiele przygód.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Piwonia mądra, myśl ale tego nie wiemy czy każdy serwer ma ograniczoną ilość graczy. Bo jak wiadomo, nawet na polskim forum pojawiały się dyskusje odnośnie wolnych miejsc. Ludzie narzekając ze nie moga grać ze swoimi znajomymi pomimo że jest tylko 750 graczy a rejestruje ich gdzie jest ponad tysiąc.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 60 1 2 3 11 51 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.