Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Kiedy będzie zwracana kasa za zakupione klejnoty?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj

    Kiedy będzie zwracana kasa za zakupione klejnoty?

    W końcu nie mogę grać z powodów technicznych, a nie dlatego że zrezygnowałem z własnej woli.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Nigdy sie to nie stanie

  3. #3
    daveandnokia
    zbyt piękne by to by było...

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Jak oddasz klejnoty BB odda Ci kasę

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Syndyk będzie wypłacał razem z wypłatami dla inwestorów Amer Gold. Z tym że najpierw na aukcji pójdą pod młotek Twoje włości.
    Znasz takie powiedzenie"najpierw pomyśl potem zrób"? W Twoim przypadku powineneś zrobić to dwa razy.
    Stan58 bardzo trafna uwaga.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    HAHA relikwiarz1984 jak zawsze ze swoją mądrością wyskoczył. A przy okazji skasowali tamten temat dlatego napiszę odpowiedź w tym

    Relikwiarz1984 wystarczy użyć rozumu, wiem że to dla ciebie trudne. Ale pomyśl jeżeli te same błędy są od miesięcy i jest coraz gorzej, to chyba nie znaczy że nad tym pracują. Czasem takie coś jak logiczne myślenie wystarczy. A przy okazji to nie jest podżeganie, napisałem swoje zdanie i tyle. Mało znam się na kodowaniu gry. Ale dam radę, niech firma zmieni serwery na lepsze. Takie to trudne?

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widzisz kolego najwidoczniej to jest aż takie trudne, poczytaj sobie forum np UK mają te same problemy to nie jest tylko na PL, zakładam że ubisoft zatrudnia raczej specjalistów i skoro ogarnięci ludzie nie mogą sobie z tym poradzić to pewnie problem jest większy niż jesteś w stanie pojąć, choć ty wychodzisz z założenia że mają nas w dupie i nic nie robią bo im się nie chce, tylko by kase wyciągali co nie? Otóż nie robią tego za darmo taki jest cel aby zarobić, ale nikt nie karze nam płacić, masz możliwość gry za darmo, więc czego jeszcze wymagasz może BB powinno ci płacić za testy tej bety? Tak to by dobrze było.Co do rozumowania Przeczytaj sobie temat tego wątku bądź poprzedniego, coś tam o buntowaniu i powiedz mi jeszcze raz że wystarczy użyć rozumu, używać mózgu powinny takie osoby jak ty bezmyślnie piszące o sprawach o których nie mają pojęcia, powiedz mi gościu kto ci zwróci kasę i za co?(czytałeś chociaż regulamin że śmiesz się wypowiadać na jego temat, człowieku wróć do podstaw, bo jesteś jednym z wielu co to dużo piszą mało robią i wogule wszytko mają w duszy,a potem zdziwiony że coś mu się nie należy, jak myślisz dlaczego temat został usunięty a jego twórca pewnie dostał bana, bo wpaja taki jednokomórkowcom jak ty swoje racje a wy to kupujecie). Grasz raptem od sierpnia i twierdzisz że wszystko widziałeś i masz receptę na wszystkie bolączki, cóż za innowatorskie rozwiązanie zmieńcie serwery i wszystko będzie OK-zmień lekarz bo ten ci nie służy. Nie wiem czy zadajesz sobie sprawę ale forum jest sprzężone z grą i bezmyślne wątki nic nie wnoszące do sprawy przyczyniają się między innymi do powstawania utrudnień w grze. Napisz mi w sposób logiczny i rozsądny, podeprzyj to argumetnem, co ci da że będziesz jojczył jak stara baba? Ile można już takich tematów pisać (problem z logowanie, ponownie problem z logowanie, znowu problem z logowaniem, bunt graczy, bugi, lagi) no wyjaśnij mi mądralo co to dupe wyżej nosa trzymasz co ci to da? Bo jak dotąd widzę nie wiele, więc napiszę ci jeszcze raz nie zawracaj gitary jak nie masz pojęcia co się dzieje, nie podoba ci się to sobie zmień albo zajmij się czymś inny może jakaś książeczka - poczytaj mi mamo.

    PS Po raz pierwszy od wielu dni udało mi się wejść na grę w godzinach wieczornych, co tylko oznacza że jednak coś wymyślili z zrobil tak więc kolego jednak coś tam robią.
    Ostatnio edytowane przez relikwiarz1984 ; 28.11.2012 o 23:28

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    relikwiarz1984 normalnie gdyby to było możliwe to dałbym ci suba, sam już kiedyś myślałem nad zwróceniem uwagi na taki multi spam tematów, ale szkoda mi czasów na łby, które najpierw ściągną mnie do swojego niskiego poziomu intelektualnego podczas rozmowy, a później zniszczą mnie doświadczeniem.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piotru70 I ty mi śmiesz mówić o spamie, łeb jesteś i tyle suba to ty sobie na mózg daj tak zebyś nie mógł odczytać tych durnych poleceń jakie ci wysyła ,latasz leszczu po forum i wciskasz ten żenujący tekst gdzie popadnie nie mając nic mądrego do napisania. Nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają i proszę zmień tą śpiewkę bo już się nudne zrobiło, wymyśl coś nowego bo tym samym tekstem już sobie 600 postów zrobiłeś.
    Ostatnio edytowane przez relikwiarz1984 ; 28.11.2012 o 23:01

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Miałem zamiar nie odpowiadać na takie absurdalne stwierdzenia jak te które napisał relikwiarz1984, właściwie napisałem ten post po to, aby sprowokować dyskusję, albo chociaż odpowiedź kogoś z zarządzających grą, ale postanowiłem wykazać brak logiki adwersarza:

    1. Gra może jest za darmo, ale oferuje kilka (pewnie sporo więcej - nie ma sensu ich wyliczać) opcji dostępnych za pieniądze - wiec znaczy to że, coś jednak kupujemy czyli zawieramy umowę ze sprzedawcą na konkretne "wyroby". Niemożność ich używania w czasie który my uznamy za stosowne jest wiec ograniczeniem naszego prawa. I nie ma znaczenia czy ktoś stosuje w tym względzie kruczki prawne, czy wprowadzające w błąd nazewnictwo. Na całym świecie istnieją różne instytucje, które umożliwiają dochodzenie swoich praw - niektóre niezwykle proste np, rękojmia. Inne oferowane przez samych dostawców usług - np. gwarancja. Tak więc wbrew wygłoszonej opinii przez Kolegę relikwiarza ma kto oddać pieniądze i ma za co oddać.
    2. To, że na innych serwerach i w innych krajach występują takie same ( lub podobne) problemy nie ma tu znaczenia, tak samo jak czas poświęcony grze - każdy ma prawo do wypowiedzi.
    3. Ostatni punkt - ale zdaje się najważniejszy: PROSZĘ NIE MIESZAĆ KOMENTARZA Z OBELGAMI I INWEKTYWAMI

    PS Brak reakcji zwłaszcza na pkt 3.zdaje się potwierdzać tezę o braku zainteresowania grą i forum osób do tego powołanych

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.