Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Raz na zawsze ( wyzwól swoje włości) Zadanie Głowne

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar PROROK89
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Raz na zawsze ( wyzwól swoje włości) Zadanie Głowne

    Spora częśc graczy ma z tym zadaniem problem gdyż nie jest ono zaliczone pomimo pokonania nawet całej wyspy.
    Jest to prawdopodobnie błąd gdyż nie wiem jak ma się sprawa z graczami nowymi ktrzy dopiero poznają wyspę i jej częsć mają w ,,mgle) nie odkryli całej ale reszta graczy którzy zbadali już całą wyspę i nie mają jej do końca podbitej lub mają już podbicie jej za sobą - NIE MOGĄ ukończyć tego zadania dodam że to zadanie Główne jak w temacie. nawet w czacie Pomoc kilku graczy nie doczekało się w tej sprawie jakiejkolwiek pomocy czy choćby wyjaśnienia że zostanie to naprawione.


    Uploaded with ImageShack.us

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam ten sam problem. Pomimo zdobycia całej wyspy, zadanie nie zostało zaliczone.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dokładnie ten sam problem. Też zdobyłem całą wyspę "obchodząc" 4 obozy i atakując samą marynę i zadanie w dalszym ciągu nie zaliczone.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    gracze ktorzy podbijaja wyspe maja to samo - i przed zdobyciem wyspy bylo zadanie (czyli bylo kilka obozow ) potem po podbicu nie zostalo zaliczone .... blad ewidenty

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mam dokładnie to samo. Cała wyspa zdobyta - zadanie nie zakończone.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam ten sam problem, nie dostępna cześć zadania głównego: Wyzwól swoje włości - konkretnie "wiecej włości", oraz po podbiciu całej wyspy nie kończy się zadanie "raz na zawsze" - i nawet usunąć tego z listy zadań się chyba nie da.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    No identycznie jak wszyscy."Więcej włości' niemożna było zrobić bo wszystko miałam odkryte - teraz mam poziom 32 i kłódka wisi na tym zadaniu...
    A "Raz na zawsze" mimo pokonania wszystkich obozów też nieukończone...

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar FOREST144
    Dołączył
    28.09.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Przyłączam się do grona ludzi z tym problemem. Wyspa cała zdobyta, a zadanie nadal wisi. Obsługo techniczna gry obudź się i poszukaj błędu.

  9. #9
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem jest - najprawdopodobniej - związany z poziomem, który jest wymagany do ukończenia zadania. Informacja o braku możliwości ukończenia zadania głównego została przekazana do deweloperów w celu weryfikacji. Gdy otrzymam jakąś aktualizację, od razu o tym poinformuję.

  10. #10
    Heduan
    Wydaję się mi, że problem leży w niezrozumieniu treści zadania. Otóż nie chodzi o wybicie wszystkich na wyspie, tylko o zlikwidowanie samych obozów bandytów. A pozostawienie przywódcy bandytów. Chodzi o to aby zdobywać obszar obóz za obozem a nie poprzez szukanie obejść i rozwalenie przywódcy bandytów, gdy na obszarze są jeszcze inne obozy bandytów.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.