Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: info

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra

    info

    czy ktoś jest w sanie podać jakiekolwiek informacje dotyczące tego kiedy będzie można się zalogować?

  2. #2
    Osadnik Awatar Orzel93
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    100
    Serwer
    Nowy Świat
    Od rana można się zalogować :P

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    ja niestety od wczoraj nie mogę

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    nadal brak informacji

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Ale informacje sa tylko trzeba umieć czytać, może nie podane dokładnie - kiedy sie będziesz mógł/mogła zalogować ale co się dzieje i co robią..
    A jakie są efekty ich działan to juz chyba inny temat i nie było tu o to pytania.. załatwione??

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Afrobabka
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    Ale informacje sa tylko trzeba umieć czytać, może nie podane dokładnie - kiedy sie będziesz mógł/mogła zalogować ale co się dzieje i co robią..
    A jakie są efekty ich działan to juz chyba inny temat i nie było tu o to pytania.. załatwione??
    Trzeba umiec czytac... Pytanie w watku bylo 'czy ktos wie kiedy bedzie mozna sie zalogowac' a nie co i po co robia...
    A co do autora watku- sprobuj moze usunac ciasteczka. Ja wczoraj tez mialam problemy z logowaniem, ale dzis juz smiga. Przynajmniej narazie...

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    próbowałam już chyba wszystkiego ale niestety nic nie pomaga

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cierpliwości kolego cierpliwości albowiem tylko cierpliwi zasiądą przedmonitorem i pykną w TSO

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Afrobabka Zobacz posta
    Trzeba umiec czytac... Pytanie w watku bylo 'czy ktos wie kiedy bedzie mozna sie zalogowac' a nie co i po co robia...
    A co do autora watku- sprobuj moze usunac ciasteczka. Ja wczoraj tez mialam problemy z logowaniem, ale dzis juz smiga. Przynajmniej narazie...
    Czytanie ze zrozumieniem jak widac wymiera... tak właśnie uczą w naszych szkołach..tak jak chodzenie na łatwizne co widac po czacie pomoc
    Twój post jakoś nie dał konkretnej odpowiedzi, a porady typu usuń ciasteczka to sobie daruj no chyba ze posty nabijasz..
    Odpowiem na pytanie w temacie - NIKT TEGO NIE WIE KIEDY I KTO SIĘ BĘDZIE MÓGŁ ZALOGOWAC...
    Zalecana jest cierpliwość i śledzenie informacji na forum, albo zmiana rozrywki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.