Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Wątek: Kolejny raz problem z zalogowaniem

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat

    Kolejny raz problem z zalogowaniem

    Wczorajszego dnia 2 raz w tym tygodniu nie mozna bylo sie zalogowac do gry Obsluga gry wyslala jakis maly "prezent" liczac ze zamydli gracza oczy i uciszy W sumie moze by sie udalo gdyby nie wczorajszy dzien kiedy to znow od godz 17 do 24h nie moglem sie zalogowac jak i spora czesc graczy tylko nie licznym sie udalo U mnie brak logowania oznaczal utrate 2x kop zlota na lev 5 i kilku innych kopaln oraz nie danie bufow a w efekcie strate sproej ilosci materialu, innym osoba pokonczyly sie przygody potracili jednostki kopalnie material itp itd Czy 250 dopalki byle czego i 500 marmuru zrekompensuje mi 20k narzedzi? NIE

    Moze support przyzna otwarcie ze nie panuje nad gra i nie wie kiedy usunie bledy jesli nie potrafi doraznie zrobic czegokolwiek

    Rozumie ze to beta i ze bledy sie zdarzaja wczesniej przy lagach nie narzekalem przy wydluzajacyh sie konserwacjach i naglych przerwach czekalem cierpliwie wszystkie inne bledy dalo sie zniesc wkoncu to beta ale teraz to juz przesada Jesli mozna placic za gre to mozna oczekiwac ze produkt jest sprawny bo kupno klejnotow to nie darowizna tylko zakup klejnoty w grze za pieniadze czyli poniekad gra Na obrazki i filmiki reklamowe sa pieniadze i czas ale by gre usprawnic to juz nie. Jedynie jakies wymijajace ogloszenia.

    Proponuje wszystkim gracza robic zrzuty ekranu dziennie by udowodnic suportowi co kto mial na wyspie i ewe. co stracil z ich winy a jesli nie oddaja materialu tzn ze olewaja nas totalnie Ja osobiscie oczekuje zwroty utraconych narzedzi i deklaracji kiedy usuna problem w grze by nie czekac w nieskonczonosc I fajnie by bylo gdyby to xaar odpisal a nie byle mod ktory ma zamydlic oczy i udawac ze jest dobrze gdy jest zle.

    Tyle z mej strony
    Zumi samo ZUO

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Zumi Zobacz posta
    Wczorajszego dnia 2 raz w tym tygodniu nie mozna bylo sie zalogowac do gry Obsluga gry wyslala jakis maly "prezent" liczac ze zamydli gracza oczy i uciszy W sumie moze by sie udalo gdyby nie wczorajszy dzien kiedy to znow od godz 17 do 24h nie moglem sie zalogowac jak i spora czesc graczy tylko nie licznym sie udalo U mnie brak logowania oznaczal utrate 2x kop zlota na lev 5 i kilku innych kopaln oraz nie danie bufow a w efekcie strate sproej ilosci materialu, innym osoba pokonczyly sie przygody potracili jednostki kopalnie material itp itd Czy 250 dopalki byle czego i 500 marmuru zrekompensuje mi 20k narzedzi? NIE

    Moze support przyzna otwarcie ze nie panuje nad gra i nie wie kiedy usunie bledy jesli nie potrafi doraznie zrobic czegokolwiek

    Rozumie ze to beta i ze bledy sie zdarzaja wczesniej przy lagach nie narzekalem przy wydluzajacyh sie konserwacjach i naglych przerwach czekalem cierpliwie wszystkie inne bledy dalo sie zniesc wkoncu to beta ale teraz to juz przesada Jesli mozna placic za gre to mozna oczekiwac ze produkt jest sprawny bo kupno klejnotow to nie darowizna tylko zakup klejnoty w grze za pieniadze czyli poniekad gra Na obrazki i filmiki reklamowe sa pieniadze i czas ale by gre usprawnic to juz nie. Jedynie jakies wymijajace ogloszenia.

    Proponuje wszystkim gracza robic zrzuty ekranu dziennie by udowodnic suportowi co kto mial na wyspie i ewe. co stracil z ich winy a jesli nie oddaja materialu tzn ze olewaja nas totalnie Ja osobiscie oczekuje zwroty utraconych narzedzi i deklaracji kiedy usuna problem w grze by nie czekac w nieskonczonosc I fajnie by bylo gdyby to xaar odpisal a nie byle mod ktory ma zamydlic oczy i udawac ze jest dobrze gdy jest zle.

    Tyle z mej strony
    Zumi samo ZUO
    Ja też wczoraj sie nie zalogowałem i też mi to sie nie podoba i sporo wszystkiego poszło do piachu :-(

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    akurat wróciłam z pracy jak chciałam se po grac i se pograłam cały wieczór w nerwach bo nie można było się zalogować do dupy trochę

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Rainman
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety - mnie też się nie udało wczoraj wieczorem zalogować mimo 3 godzin prób. Traktuję tę grę jak zabawę i odskocznię od codziennego szarego dnia. To znaczy traktowałem ją tak do pewnego czasu, gdyż od dwóch tygodni mam permanentny problem z logowaniem się, pojawiającymi się komunikatami o skończonej sesji. A nie powiem, gdzie mi się co jeży, jak widzę ponownie pojawiający się komunikat "masz nowe zadanie" - czyli za 20 sekund "papa" z gierki. Rozumiem, że gra jest w wersji "Beta", że to wszystko ma być wielkim poligonem - ok. Tylko mam jedno pytanie - dlaczego ta gra, zamiast bawić, coraz bardziej irytuje?

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak wszyscy miałem podobne problemy. Na szczęście udało mi się zalogować przed północą, dzięki czemu staraty w moim wypadku nie były wielkie.
    Zumi ma jednak rację, w tv lecą gówniane reklamy za kilka dziesiąt tysięcy złotych tygodniowo (a może i więcej). Natomiast w grze jest kicha, mega lagi, problemy z zalogowaniem się na wyspę i często zawiesza grę. Pseudo mody piszą, żeby wyczyścić przeglądarkę (chyba znaleźli taką poradę w google). Tylko nie mają pojęcia, że na różnych kompach, przeglądarkach i przy różnych dostawcach interenetu ludzie mają takie same problemy.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram, u mnie ten problem wystąpił już w środę przez co straciłem kolejkę "codziennego logowania się" i dzisiaj od nowa ruszyła, a dostałbym klejnoty akurat... To jest śmieszne, że z każdym kolejnym updatem gry jest coraz gorzej. Chyba powinni wymienić ekipę informatyków, albo chociaż przestać wyłudzać od ludzi pieniądze, bo żałuje każdej złotówki wydanej na tą grę.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat
    Co jest grane z tą gra, konserwacja niby się odbyła a gra chodzi dalej jak wcześniej. Lagi, brak możliwości wejścia na wyspę innego gracza, ciągłe zawieszanie się gry na swojej wyspie, wywalanie z gry przy probie powrotu z wyspy, pojawiające się okienko nowego zadania, brak chatu gildii i innych ( pojawiają się na chwile i znikają ), 2-3 kosze sobie wrzucam i gra się zawiesza, wywalanie z gry co kilka-kilkanascie minut. Zróbcie wreszcie coś z tym a nie udawajcie ze wszystko gra, tylko są lekkie problemy. Takich ludzi jak ja są setki, dużo osób w ogóle nie może wejść. Reklamujecie się w tv a taki badziewie dajecie w zamian.Nic tylko czekać a powstaną strony anty reklamujące te grę i pokazujące cala prawdę jak to wygląda od ponad tygodnia. Ludzie w tym i ja kasę realna wydaja a takie gówno oferujecie, może pora zacząć żądać zwrotu wpłaconych pieniędzy .
    Jeszcze ten prezent, śmieszne i poniżające - "...pewne problemy techniczne...mógł być utrudniony dla wielu osób" - co za bzdury piszecie, u nikogo gra po dzisiejszej konserwacji nie chodzi lepiej, było takie wrażenie z rana a tylko u nielicznych można spokojnie pograć. Parodie odwalacie, czas zacząć słać pisma do centrali BB.
    Zamknijcie grę na ile trzeba i zróbcie z tym porządek, potem wypłaćcie za każdy dzień każdemu po 100 klejnotów, tak powinna wyglądać gratyfikacja za "problemy techniczne". Tak grac się nie da !!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Podpisuję się również pod powyższym tematem. Ponadto wysłałam zgłoszenie do supportu, pewnie jedno z wielu... ja mam problemy z logowanie od ostatniej konserwacji, wcześniej były lagi, czasem gra zawisła ale po relogu jako tako dało się grać. Teraz to całkowita beznadzieja. Wczoraj całe popołudnie usiłowałam wejść do gry, pokusiłam się o inne przeglądarki ufając że może coś nie tak z moim firefoxem...cóż, nic z tego. I proszę nie piszcie żebym wyczyściła cookies, bo mnie szlag trafi.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Przez ostatnie dwa dni miałem problem z zalogowaniem się do gry.Straciłem przez to kopalnie złota na 5 lev i drugą na 3 co daje sporo materiałów.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    I mnie również zblokowało nie pierwszy raz.
    Kopalnie zburzone, studnie i farmy szlag trafił. Na nowo muszę poświęcić mnóstwo czasu zanim geolodzy odkryją złoża, zanim wszystko znów obsieję.

    Aż się grać odechciewa. I na dodatek w zamian jakieś byle co dostanę w ramach rekompensaty.
    Jak już nie panujecie nad tym, to zrekompensujcie to adekwatnie do sytuacji.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.