Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 90

Wątek: Nowy kwiatek - uwaga wyższe levele !!!

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nowy kwiatek - uwaga wyższe levele !!!

    Witam,

    jest łańcuszek zadań - w pewnym momencie jest zrobienie 300 mieczy damasceńskich, potem dostaje się zadanie ELITA - mieć xxx elitarnych żołnierzy i zrobić 3 przygody na doświadczenie

    NIE RÓBCIE GO

    właśnie zrobiłem - zaakceptowałem nagrodę (rezydencja, przygoda zakazane i cośtam) - i w tym momencie gra się zwiesza - ponowne logowanie kończy się okienkiem z nowościami - a wyspa już się nie ładuje.

    Dopiero co dzisiaj wrócili po 4 dniach doświadczeni generałowie i weteran ze zwieszonej przygody (oczywiście support milczy w kwestii populacji, strat itp) a teraz już mi zginęła wyspa....

    Popieram akcję z FB - wyklikać TSO na google - niech płacą za te reklamy skoro mają na nie pieniądze a graczy mają w pompie !

    i mam piękny niebieski ekranik bez wyspy haha - żadnego komunikatu a znajomi mówią że nie widać nawet że jestem online...

    Lepiej chyba nic nie robić przez najbliższe tygodnie tylko patrzeć na wyspę póki ją się ma.....

    Nara cudowni programiści - jesteście najlepsi - powinniście projektować samoloty - nie byłoby katastrof lotniczych bo żaden by nawet nie wystartował z waszymi umiejętnościami.


    EDIT - Wykrakałem sobie ostatnio - jak był obszar serwera uszkodzony że dobrze, że mam wyspę chociaż.... już nie mam - naprawdę przestrzegam przed robieniem czegokolwiek... nie znacie dnia ani godziny ani momentu w którym programiści coś spierd.... nie sprawdzając co się dzieje po wykonaniu każdego zadania..... SUPPORT milczy od kilku dni - na żadne zgłoszenie i ponowienia nie odpowiada.... wsadźcie sobie to omniziarno i złoże marmuru w mózgi tych programistów.... puszczajcie dalej buble - słowa dobrego nie będziecie już mieli z moich ust....

    Ktoś powie - wersja beta - ktoś inny - to tylko gra - ktoś inny - to wszystko jest ich własnością i tak....

    szkoda, że pieniądze przelewane nie są beta, nie są wirtualne tylko i nie są pożyczane na czas gry .... więc ludzie, którzy mają 15 level i żadnych problemów proszę nie piszcie.... a kto zna moje konto wie ile tam było wszystkiego....

    Ale spoko - wyślijcie jutro prezent pół papugi i talon na dwie mapy - jako "mały" upominek.

    Dla inteligentnych pomagierów - czyściłem cache, próbowałem na 4 przeglądarkach i mam nowy flash i sprawny komputer z szybkim internetem - tak uprzedzając super wspaniałe rady.
    Ostatnio edytowane przez maciek0081 ; 23.11.2012 o 02:16

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    maciek szczerze wspolczuje_jednak czy mozesz napisac nazwe tego zadania?tak by sie nie zaglebiac w nie w ogole.Zycze jak najszybszego i pozytywnego rozwiazania_3maj sie

  3. #3
    Osadnik Awatar nerwusek
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Współczuję szczerzę....
    Obyś sobie nie wykrakał - czytając po innych postach - że support Ci "zasugeruje" zresetowanie wyspy od zera i drobne zwroty surowcowe na dobry początek....
    ja od momenty zbugowania/pętli nie robie innych zadań niż dzienne/gildijne.
    Poza tym świetnie, że fajna gildia ma "udupionego" lidera ;/

    ps. jeśli piszesz do supp, to kazde ponowne, ponaglanie, dolaczanie opóźnia odpowiedź, przynajmniej tak kiedys xaar sugerował.
    pss. wczoraj Xaar był na Kolonii, dziś będe go wypatrywać na Słonecznym!

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakbym pamiętał to bym napisał

    częścią łańcuszka jest zadanie ELITA (ostatnie) zaraz po zrobieniu 300 damascenów - chodzi w nim o posiadanie xxx EŻ i zrobienie 3 przygód na doświadczenie,

    po zaliczeniu ELITY zalicza się cały łańcuszek - i wtedy jest PAC !!!!

    załączam screen - niestety nie pomaga nic.... na szczęście nie jest to chyba obszar serwera - bo inni mogą wchodzić na moją wyspę - ale ja ni w ząb...

    FF Iron IE Chrome - czyszczenie wszystkiego co się da.... teraz nawet słyszę ptaszki w tempie x10 w porównaniu do normalnego


  5. #5
    Osadnik Awatar nerwusek
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Próbowałeś się zalogować przez tel?

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie - nie gram na telefonie - nigdy się nie logowałem tak...

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    chodzi o zadanie główne "więcej jednostek".. po "elicie" są jeszcze do wykonania "działa bez lawet" i ludwisarnia"

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dokładnie - tylko pozostałe dwa zrobiłem wcześniej....

    a ELITA włącza się po wykonaniu 300 damascenów

    lipa dzieje się w momencie zakończenia całości - więcej jednostek
    Ostatnio edytowane przez maciek0081 ; 23.11.2012 o 02:40

  9. #9
    Osadnik Awatar nerwusek
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Maciek spróbuj dopaść kogoś z internetem/przegladarka w telefonie i tak spróbuj się zalogować.
    Teraz i tak czekasz na odpowiedz supportu więc każde rozwiązanie jest warte sprawdzenia, a o uszy mi się obiło że komuś na kompie nie chciało pójść a na tel poszło normalnie. Nie pamiętam, czy później wersja PC się odmuliła czy nie, pamiętam że ziom do wyjaśnień od supp z "obszar" przygody gral na tel we wejść mógł ale błędy miał [obszar uszkodzony na przygodzie]. Niestety nie powiem jaki tel, jaki sys, jaka przegladarka bo nie pamiętam - obiło mi się o uszy na pomocy, więc ile w tym prawdy....

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    na szajsungu też się nie loguje....

    jak miałem uszkodzony obszar w przygodzie (do dzisiaj) to też logowałem się - nawet na kompie - a teraz mam wszędzie pięknie niebieskie tło...

    zostawię na noc ładowanie może się zastanowi i wczyta wyspę po 5 godzinach hahaha


    EDIT 8.14 - ciągle lipa ! wyspa się nie ładuje pomimo, że jest widoczna przez znajomych !
    Ostatnio edytowane przez maciek0081 ; 23.11.2012 o 09:14 Powód: Aktualizacja

Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.