Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 90

Wątek: Nowy kwiatek - uwaga wyższe levele !!!

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie błąd naprawili po 7 dniach myślę, że u innych też. Podczas logowanie pojawiał sie komunikat z informacją o uszkodzonym obszarze serwera. Niebieski ekran nie jest tematem tego wątku - to inny błąd.

    ps. przez 7 dni nie dostałem odpwiedzi z supportu na zgłoszenie o blędzie

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam,
    dzisiejsza konserwacja nie naprawiła nic, nadal mi wiesza grę... miga non sto nowe zadanie i ogólnie nie odczuwam, żadnych usprawnień..

  3. #63
    Początkujący Osadnik Awatar kashya1958
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    skrobcio chyba nie jestes w temacie / przeczytaj pierwszy post a potem pisz ..../

  4. #64
    Początkujący Osadnik Awatar piecioboj
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Aż strach się bać!! Panowie moderatorzy - Halloween juz minęło, zaczął się adwent

    Kolegom i Koleżankom zaginęła wyspa, a mi ze znajomą zniknęła przygoda mroczni kapłani, tylko, że przy okazji nie ma ani dropa, ani mojego weterana.

  5. #65
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    piecioboj: a co ma do tego moderator? My tylko pilnujemy pożądku na czacie i forum.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #66
    Początkujący Osadnik Awatar piecioboj
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie no, racja i przepraszam
    A każdy i tak wie o kogo chodzi - czyli o Support, bo to pod ich adresem idą najlepsze epitety
    Jeszcze raz za "przejęzyczenie" przepraszam

  7. #67
    Początkujący Osadnik Awatar kashya1958
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    A przeciez nie musisz nawolywac do bojkotu ....ja i tak nie moge od kilku dni grac a niektorzy od kilkunastu
    w ogole to brakuje tylko na tym niebieskim ekranie GAME OVER

  8. #68
    Początkujący Osadnik Awatar piecioboj
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    hmm, myślę, że działacie techniczni tej gry aż tak bardzo się nas nie boją, natomiast pismo do Ubisoftu byłoby najlepszym posunięciem.

  9. #69
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @ Mr_SOLAR

    No to zapodam Ci dzisiejszy "kwiatek" jak otrzymałem od MOD_Yoshi:

    Za udzielenie porady handlowej w dziale "Poradniki i Wskazówki" (!!!!) otrzymałem ostrzeżenie jakoby za spam hehehehehe.

    Musze sie zapytać BB_Xaara do czego właściwie służy ten dział na forum

    Bo do tej pory wydawało mi się, że służy do wymiany doświadczeń, porad, poradników ... etc. związanych z TSO

  10. #70
    Początkujący Osadnik Awatar WHEEL
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kashya1958 Zobacz posta
    skrobcio chyba nie jestes w temacie / przeczytaj pierwszy post a potem pisz ..../
    Tu się mylisz. To jest temat o tym, że po wykonaniu zadania "Miecze damasceńskie", jednego z podzadań z "Więcej jednostek" jak na razie wszystkim, którzy wykonali to zadanie wywala grę i od tej pory nie mogą się zalogować otrzymując komunikat o uszkodzonym obszarze serwera bądź wyskakuje niebieski ekran.

    Ze swojej strony czekam już od ponad tygodnia na wieści kiedy dorobić parę ostatnich sztuk i zakończyć zadanie. Jeśli był śmiałek, który się odważył po dzisiejszej konserwie, będę bardzo wdzięczny za informacje.
    Ostatnio edytowane przez WHEEL ; 04.12.2012 o 12:44

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.