Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: [Poradnik] Wojcimierz - Zbiór poradników - Generał 200 (szybki)

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    mam pytanie
    Czy bloki tu opisane były sprawdzane w przygodach czy też są czysto teoretyczne?
    Czy ustawienie garnizonów w Wikingach uwzględnia czas tracony na puszczanie kolejnych generałów?

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszystkie opisane przeze mnie bloki to kompilacja obliczeń teoretycznych oraz praktyki. Nie przedstawiłem ani jednego bloku,ani nawet ataku na obóz,którego nie zrealizowałbym osobiście na danej przygodzie.
    W wikingach (tak jak i w innych przygodach) o ile nie jest zaznaczone inaczej czas wysyłania kolejnych generałów wynosi 0 sekund. Konstrukcja bloków uwzględnia idealne warunki serwerowe, super-przesył-danych oraz wybitne zdolności klikające operatora myszki
    Proszę wybaczyć trochę późną odpowiedź ale długo mnie nie było (jbc. mam usprawiedliwienie od mamy )

  3. #33
    EX_Dante
    Wygasły grafiki z ustawieniem garnizonów we wszystkich Poradnikach. Przenoszę do Archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Dante

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.