Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: [Poradnik] Wojcimierz - Zbiór poradników - Generał 200 (szybki)

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    rozpiska do Azylu bandytów to chyba jakaś pomyłka lol....

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    ja już 4x robię azyl wg kolegi, żałuję że wcześniej nie znalazłem, malusie straty, bloki jak ta lala wychodzą, poza dziwnymi skokami gry

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez dagdoro Zobacz posta
    rozpiska do Azylu bandytów to chyba jakaś pomyłka lol....
    Nie za bardzo kumam komentarz. Byłbym wdzięczny za lekkie rozwinięcie myśli przewodniej i szersze opisanie ewentualnych problemów

  4. #14
    mktiger
    Mam pewne zapytanie odnośnie pierwszego bloku w przygodzie Azyl Bandytów. Po wpisaniu podanych składów do symulatora wychodzą mi maksymalne straty: 200Ł oraz 16R 1Eż 4K ???Czy na pewno skład został dobrze wyliczony ???

    jako ze nie dysponowałem taka ilością konnych na pierwszym bloku użyłem innych składów:
    G1-3 - 114K 54Eż
    G1-4 - 141Eż
    G1-5A 200Ł
    G1-5B 15R 1Eż 144K 40Ku
    razem 258K i 196Eż (1 dodatkowo)
    Ostatnio edytowane przez mktiger ; 27.02.2013 o 23:51

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Wojcimierz Zobacz posta
    Nie za bardzo kumam komentarz. Byłbym wdzięczny za lekkie rozwinięcie myśli przewodniej i szersze opisanie ewentualnych problemów
    Witam,zwracam honor, wszystko jest ok; tylko dałbym sobie głowę uciąć że wcześniej w tabelce do "Azulu" w opcjach ataku na obóz 11b. byli wpisani tylko konni, a nie było wpisane kuszników ani żołnierzy... dlatego tak się zdziwiłem i napisałem ten komentarz... a teraz widzę, że jest już wpisane ok... się chyba zamotałem troszkę...

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dagdoro - skład był niezmieniany aż do teraz
    g5b - odjąłem 3 kuszników i zastąpiłem 3 konnymi - dzięki za zwrócenie uwagi mktiger.
    Ale co do sumy konnych to nie rozumiem jak przeszedłeś G3? Po stracie 115k (g8a) na blok/atak 9-10-11 potrzeba 65+50+80=195k czyli razem 310..

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    a ja robię bez EŻ tylko dodaje kilka sztuk więcej zwykłych Ż i też daje radę boli jedynie brak 5 gienka i muszę czekać 3h na regenge ;/

  8. #18
    mktiger
    Cytat Zamieszczone przez Wojcimierz Zobacz posta
    dagdoro - skład był niezmieniany aż do teraz
    g5b - odjąłem 3 kuszników i zastąpiłem 3 konnymi - dzięki za zwrócenie uwagi mktiger.
    Ale co do sumy konnych to nie rozumiem jak przeszedłeś G3? Po stracie 115k (g8a) na blok/atak 9-10-11 potrzeba 65+50+80=195k czyli razem 310..
    hehe, jeszcze nie doszedlem do nastepnych obozow, bylem w trakcie dorabiania konnych stad moja propozycja, jutro koncze reszte bo tez mi brakuje gienka, wczesniej robilem azyl innym poradnikiem, wiecej strat ale bloki mniejsze
    EDIT: drugi blok G2 8a dalem 110K - wg symulatora i mi tez starczylo (a nawet 4 Och zostało)
    z ostatnim skladem mozna rowniez pokombinowac - general blokujacy nie musi wygrac na 100 %, liczy sie minimalna ilosc rund, np:
    G3 9: 90Eż 60K to min 6 rund, średnio 8,16, szansa na wygranie 70%, lub też: 93Eż 55K 6 rund szansa 79% (tutaj dziwna sytuacja bo jeden Eż wiecej lub mniej to już 5 rund minimalne - nie wiem czemu), a wszytko po to by koni nie bylo żal
    Ostatnio edytowane przez mktiger ; 28.02.2013 o 11:57

  9. #19
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    W przygodzie "wikingowie" --> generał szybki z blokami, dodałbym przy |G5 obóz 14| 5 łuczników do tych 195 kuszników, w kalku wychodzi że 1 może zginąć, a tak żadnych strat, a łuczników i tak mamy ze sobą

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    a ja robię bez EŻ tylko dodaje kilka sztuk więcej zwykłych Ż i też daje radę boli jedynie brak 5 gienka i muszę czekać 3h na regenge ;/
    Lord_Crain - Nie mając Eż nie ustawisz wystarczająco długiego bloku na obóz 6. Idąc z samymi żołnierzami musisz go zniszczyć. Ewentualnie rozwalić 10 jak to jest w większości poradników do azylu i najpierw zniszczyć prawego a potem górnego przywódcę. Tak czy tak dochodzi ci jeden obóz więcej i strata max. ok. 150 rekrutów. Prawdopodobnie tak właśnie robisz, gdyż moje przejście przez azyl w pół godziny bez czekania na regenerację wymaga 6 a nie 5 generałów.
    Komentarz trochę nie na miejscu - nie dotyczy tego poradnika

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.