Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Prezent od BB

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    tak samo jak temat o przygodzie łowcy nagród został usunięty ponieważ administratorzy nasi mają to głęboko w poważaniu i tak samo jak support teraz będą zbierać kasę za assassina nowego i tutaj nic nie będą robić tylko coraz bardziej będą psuć tę grę niż naprawiać a większość graczy dość sporo wydała na tą grę a jeszcze im mało więc będą teraz pudełka sprzedawać poco !! jak nawet wejść na grę nie można próbuje od 17:30 i nic a jeszcze wracając do przygody łowca nagród to do dzisiaj zadania nie mam zrobionego oraz nie dostałem tej przygody pisałem do supportu i nie odpisują mają gdzieś graczy.

  2. #12
    Osadnik Awatar nerwusek
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Qtre Zobacz posta
    A ja uważam to za bardzo miły gest. Gram za darmo wiec może nie stresuje się tak jak większość graczy, zawalona kopalnia czy utracona przygoda nie są dla mnie najmniejszym problemem. Brawo dla Xaara za postawę. Wczoraj spędził sporo czasu na Koloni rozmawiając z graczami. Może nie wszyscy byli zadowoleni z udzielonych odpowiedzi, jednak liczy się gest i poświęcony czas.
    Szkoda że tylko na Kolonie wpadł...
    Nie tylko ty grasz za darmo, ale dużo graczy też, musiało poświęcic wiele czasu by dojść do pewnych rzeczy więc raczej nie denerwują się o kase i nie podchodzą "płacę - wymagam" ale po prostu to co przez tyle czasu usilnie próbowali budowac po prostu im pada nie z ich przyczyny. Pomyśl, że ktoś 1-2 dni zbierał by postawić sobie kopalnie złota na 5ty lvl, ciułał doładowania, zbierał monety by sobie je kupić, robił przygody by je zdobyć w końcu sobie ją uruchomił zbufował i tak ot mu pada. A tak bardziej obrazowo wyobraź sobie że upiełeś/aś wspaniały tort spędziłaś nad tym kilkanaście godzin, cieszy cie to niemiłosiernie a tu ktoś przyjdzie i wyrzuci go przez okno.
    Czy kilo mąki i tabliczka czekolady by cię uspokoiła? Wynagrodziłaby Ci tą stratę? Dodatkowo twój znajomy rozmawiał z twoją mamą/tata/żoną/mężem/itp. jakie to nieporozumienie, że pracują nad tym by ten, który wyrzucił tort jednak postawnowił Cię przeprosić i naprawić swój błąd.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie kumam o co wam chodzi?? w wielu wątkach płacz, ze nie ma/nie było informacji na forum o problemach. W tym przypadku wzorowo - informacja była ! Że bedzie mały prezent i słowa dotrzymali - rzeczywiscie był mały ! - nic nie okłamali - o co wam chodzi??? ;D

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    @nerwusek
    Jeżeli już porównywać grę do czynności z życia realnego, to ja traktuję ją bardziej jak układanie domku kart niż przygotowywanie tortów Liczy się proces budowy nie to jak długo przetrwa efekt końcowy tej pracy.

    W grach MMO najważniejsi są ludzie których poznajemy nie platforma na jakiej to się odbywa.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Jak nie chcecie tych prezentów za utrudnienia to wystarczy kliknąć w menu gwiazdy taki mały x w okienku z prezentem i potwierdzić. Coś tam dają za problemy - płacz, nie dali by nic - również był by płacz.

  6. #16
    Osadnik Awatar Orzel93
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    100
    Serwer
    Nowy Świat
    Coś tam dają za problemy - płacz, nie dali by nic - również był by płacz.Coś tam dają za problemy - płacz, nie dali by nic - również był by płacz.
    Dokładnie. Nie ma co narzekać tak samo mogli by nic nie dawać

  7. #17
    Osadnik Awatar acp___
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Czarci Gaj
    pozdrawiam wszystkich mocno zirytowanych dwoma gratisami od BB
    a najbardziej tych, których to tylko zdenerwowało i woleli nic nie dostać

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.