Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: zablokowane zadania

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    zablokowane zadania

    Mam zadanie którego nie moge skończyć: PRODUKCJA NARZĘDZI /zablokowane jest zadanie "kopalnie" przy czym warunkiem odblokowania jest lvl 9-14 i ukonczone zadanie miedź/ jestem na lvl 22 i zadanie miedz jest zrobione. Jakies pomysły co z tym zrobić?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    :-(

    Dziekuje wszystkim za tak liczne odpowiedzi, pomoc naprawdę nieoceniona.... Zapytam może teraz inaczej: wysłałam 2 maile ponad tydzień temu do supportu technicznego, też cisza... Czy jest jakaś wyższa instancja która może odblokowac mi to zdanie? Przy okazji znalazłam jeszcze jedno które na podobnej zasadzie nie funkcjonuje. Jak co chwila mam mieć zblokowane coś to może od razu sobie daruje granie

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Marta gdybyś poświęciła chociaż 2 minuty czytając forum - zobaczyłabyś, że takich zadań jest więcej - i nie jesteś w stanie na tą chwilę nic z tym zrobić...

    Gdybyś poczytała ciut dłużej forum - wiedziałabyś, że są też inne problemy - i że nie tylko Ty oczekujesz na ich naprawę

    Gdybyś poczytała ciut dłużej forum - wiedziałabyś że jest problem z wejściem na forum - ja akurat 20min teraz się logowałem...

    Gdybyś poczytała ciut dłużej forum - znałabyś odpowiedź reprezentantów BB w sprawie problemów występujących w ostatnim momencie

    Miałem nic nie pisać - ale podziękowania za nieocenioną pomoc... hmm... wystarczy czytać...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.