Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 111

Wątek: początek konca gry Settlers

  1. #1
    Osadnik Awatar wordan
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowy Świat

    początek konca gry Settlers

    Z związku z nagminnym lekceważeniem graczy przez właścicieli settlers online z przykrością informuje zawieszeniu swojej gry
    Czuje się oszukany bo zamiast coraz lepszej jakości gry dostaje co raz gorszą
    Oszukany ponieważ stałem sie współtwórcą tej gry mimo że nie zapłaciłem za grę zostawiłem w niej bardzo dużo swojego czasu Rozumiem lagi lecz to co się dzieje od dwóch dni to koszmar
    Koszmar z zawieszaniem się całej wioski nie można grac nie można handlować relogi nie pomagają
    Koszmar z logowaniem , a przecież gra powinna przynosić rozrywkę, zabawę gra jest stworzona dla graczy a nie odwrotnie
    Właściciele serwisu zapomnieli chyba ze jeśli nie będzie graczy nie będzie gry obawiam się ze jeśli rozejdzie się prawda o grze będzie to początek końca

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    jezu ile Ty masz lat? Jak by ci neta odłączyli to co popełniłbyś samobójstwo?:P Nie chcesz nie graj proste i nie przeżywaj tak tego. Myślisz że wszyscy się za tobą rzuca i gra padnie? bo ty przestaniesz grać lol może tak się trzeba przewietrzyć troszkę wyjść z domu, znaleźć sobie coś ciekawego do roboty a nie czekać na koniec setlersów?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ciekawe jak to jest że jednym gra śmiga innym sie sypie??
    Może wina nie jest po stronie gry ale Twojej?? i nie pisz że cuda wianki robiłeś bo pewnie nie wszystko... też miewam kłopaty z logowaniem, ale jakoś moja cierpliwosc jest nagrodzona gra z lagami od czasu do czasu
    A dodam jeszcze że we wszystkich grach z jakimi miałam kontakt problemy występowały i jakby tak wszystkie fora w tym temacie połaczyli to wiele postów by się dublowało
    Ostatnio edytowane przez Zazuzizazuza ; 17.11.2012 o 18:50

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    może wina po stronie użytkownika :P może przeglądarki, może systemu - prawdy nigdy się nie dowiemy
    umnie chodzi bez większych problemów , czasami coś się pojawi ale to jest Beta wersja więc wybaczam

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    niestety po ostatniej aktualizacji gierka się u mnie wiesza, szukałem po forach i nic. Jakby ktoś znalazł rozwiązanie tego problemu to proszę o kontakt.

  6. #6
    Osadnik Awatar wordan
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowy Świat
    jezu ile Ty masz lat? Jak by ci neta odłączyli to co popełniłbyś samobójstwo?:P Nie chcesz nie graj proste i nie przeżywaj tak tego. Myślisz że wszyscy się za tobą rzuca i gra padnie? bo ty przestaniesz grać lol może tak się trzeba przewietrzyć troszkę wyjść z domu, znaleźć sobie coś ciekawego do roboty a nie czekać na koniec setlersów?



    nie mam na imię jezu to po pierwsze po drugie nie płacze tylko informuje a po to jest te forum nie pasi nie czytaj i głupio nie komentuj
    co do samej gry jestem poirytowany bo sam ta grę tworzywem
    najlepiej jakbym tak jak ty uszy po sobie położył i cichutko siedział
    co nie dzieciaku?
    i do twojej wiadomość trollu settlers to dla mnie nie wszystko
    Ostatnio edytowane przez wordan ; 17.11.2012 o 19:43

  7. #7
    Osadnik Awatar wordan
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowy Świat
    Ciekawe jak to jest że jednym gra śmiga innym sie sypie??
    Może wina nie jest po stronie gry ale Twojej?? i nie pisz że cuda wianki robiłeś bo pewnie nie wszystko... też miewam kłopaty z logowaniem, ale jakoś moja cierpliwosc jest nagrodzona gra z lagami od czasu do czasu
    A dodam jeszcze że we wszystkich grach z jakimi miałam kontakt problemy występowały i jakby tak wszystkie fora w tym temacie połaczyli to wiele postów by się dublowało




    odpowiedz jest prosta mam bardzo dobrze rozwiniętą wyspę wiec tym samy więcej budowli na niej

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gra nie jest łatwa, lagi, wywalanie z gry.
    Ale aż takich cudów jak ty to nie mam.
    To pojedyńcze przypadki, co w sumie dają jednak całkiem niezłą gromadkę graczy.
    Fakt BB coś powinni z tym zrobić, a że olewają sprawę, albo nie nadążają w supporcie, to już ich problem.

    Kontakt na te problemy z supportem jest z tego co widzę jest bardzo kontrowersyjny.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Idz Pan juz i nie marudz.Koniec nastąpi jak wylacza serwery a nie jak Pan wordan odejdzie z gry.

    Ps Nic nie tworzyles co najwyżej delikatnie finansowales

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Współtwórca opuszcza grę... szanse na dalszy rozwój legły w gruzach.

Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.