Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Misja - Zakład

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj

    Misja - Zakład

    Kłaniam się nisko..
    Wykonałem zadanie misja - "Zakład" Nie tracąc 50 żołnierzy. Tak wycyrklowałem by stracić ich 49.
    Przygoda zakończona no i po kilku restartach zonk.


    http://imageshack.us/photo/my-images/694/wiktorek.jpg/

    Co droga Szlachto ja szaraczek mam uczynić? Ponownie zacząć przygodę, która nie jest warta złamanego grosza? Czy w jakiś może magiczny ekstremalny sposób, po umocnieniu się przeliczeń serwera zadanie zostanie zaliczone?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    A to ciekawe, bo miałem zacząć robić tą przygodę uwzględniając powyższe wymaganie. Może jednak gdzieś straciłeś 51 żołnierzy? Nie chciałbym zbędnie tracić wojska...

  3. #3
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    A skończyłeś Banitów ze stratą mniejszą niz 500R?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    tak, skończyłem i mi zaliczyło Banitów.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Luklukowaty Zobacz posta
    A to ciekawe, bo miałem zacząć robić tą przygodę uwzględniając powyższe wymaganie. Może jednak gdzieś straciłeś 51 żołnierzy? Nie chciałbym zbędnie tracić wojska...
    Wysyłając na przygodę 49 żoł, nie mogę ich stracić 51 )

  6. #6
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak usuniesz to zadanie, to wróci po chwili jak bumerang, wiec może miałeś podobnie - wykonałeś, ale pojawiło się nowe 0
    Skrzydła do góry!

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar siarix
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    1. To jest przygoda warta "złamanego grosza". Dropa spokojnie mozesz sprzedać po 550-600m x2. A konie i żołnierze odrabiają się pół dnia raptem. Rób ją jak planujesz dzień-dwa pzerwy od gry żeby Cię nie bolało.
    2. Jak tak na niej cierpisz to kup dropa... też nie stracisz 50S

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeszcze jedna sprawa - żeby zaliczyło te zadanie to trzeba także stracić choć 1 żołnierza - kupując drop nie można o tym zapomnieć.

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar KorLenkone
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czytałam o problemach z zaliczeniem - z tego co pytałam się osób, którym nie zaliczyło, wychodzi mi na to, że tam chodzi o łączne straty na przygodzie, wszystkich osób biorących w niej udział.
    Sama zrobiłam po prostu używając elitarnych zamiast zwykłych żołnierzy - zaliczyło i mi i dwóm osobom, które wzięłam na loot.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.